Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

bo nie wiem czy pamiętacie ale ja miałam ten problem że ciągle się wygobywał u mnie śluz i kończył przed krwawieniem, No i ja stosowałam te t****** r*** przez te 4 dni . i przestało tak okoła na tydzień. i teraz znowu wróciło na poczatku tego miesiaca , przez samym pettingiem zażyłam ostatnie pół tego leku by nie było tego śluzu tak dużo bo mnie to krempuje. ale po tym znowu się pojaił . teraz w piątek śluz przestałsię wydobywać czy to znaczy że czeka mnie krwawienie ? czy to że w ciaży jestem i to ustało ? proszę o szybką odpowiedź !

Odnośnik do komentarza

właśnie przeczytałam ten twój temat o tych upławach. Mogę powiedzieć tylko tyle że 4 dni na jakąkolwiek kurację to moim zdaniem zdecydowanie za mało. Ludzie najczęściej zamiast się stosować do jakichś zaleceń lekarza czy na ulotce nawet, to przerywają kurację jak poczują sie lepiej a potem sie dziwią że choroba wraca w jeszcze gorszej postaci. czytałam że to jest nawet gorsze takie przerwanie po pierwszej poprawie bo organizm sie uodparnia na lek. Jeśli ci ten preparat pomaga to stosuj go przez dłuższy czas. Nie potrafię powiedzieć jak długo, może ktoś inny potrafi. Nawet jak skończysz kurację to proponuję zakupić jakiś środek do higieny intymnej i używać go codziennie.

Co do śluzu to nie pozbędziesz się go, bo jego obecność jest naturalnym zjawiskiem.

Odnośnik do komentarza

co do bólu jajnika, chyba to juz pisałam na tym temacie ale sie powtórzę. Ból jajnika (kłucie przypominające kolkę) może być spowodowany przez owulację (wtedy występuje przez jeden dzień, albo parę godzin) zazwyczaj towarzyszy temu przed śluz płodny (ciągliwy, przezroczysty, przypomina białko z kurzego jajka). Ból może powodować też dojrzewanie pęcherzyka z którego wydobywa się jajeczko, wtedy występuje w różnych okresach cyklu. Te bóle sa naturalne. Czy stres może to powodować? Stres może przesunąć jajeczkowanie i okres więc wydaje mi się że może. Te bóle może to byc nic takiego ale moze tez być coś poważnego.

Ból tez może występować przy torbielach albo innych problemach z jajnikami. biorąc pod uwagę że pisałaś o brzydko pachnącym śluzie przez ostatnie dni to radziłabym jednak udać się do lekarza i powiedzieć o wszystkich tych dolegliwościach, łącznie z bólami jajników i upławami.

Odnośnik do komentarza

biały albo kremowy śluz przed okresem jest normalny. Gorzej jak jest jakiś żółty, różowy nie wiem jaki jeszcze może być i jak ma nieprzyjemny zapach.

To że zapach znikł to nie znaczy że objawy mogą nie wrócić. Jeśli nie chcesz dalej stosować kuracji to tak jak pisałam wcześniej, kup sobie jakiś środek przeznaczony do higieny intymnej. Czytałam tez kiedyś że łagodzące może być podmywanie rumiankiem, sama nawet korzystałam z tego sposobu przy zapaleniu dróg moczowych ale to chyba trochę inna przypadłość i rumianek nie był jedyną rzeczą którą stosowałam.

Odnośnik do komentarza

randomek
Opisywana przez ciebie sytuacja miała miejsce 11 grudnia a test zrobiłaś 18 albo 19 czyli po jakichś 8 dniach więc trochę za wcześnie żeby jego wynik wiarygodny. Wiarygodny wynik wychodzi przynajmniej po 14 dniach i wcześniej za bardzo nie ma sensu robienie tych testów. Szansa na ciążę jest bardzo mała i tylko się niepotrzebnie stresujesz. Zajmij się czymś, nauka, czytaniem, oglądaniem filmów, czymkolwiek i staraj się o tym nie myśleć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...