Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

hej uprawiałam wczoraj z moim chłopakiem petting . NIE Doszło do wytrysku nasienia , ale on swoim czlonkiem dotykał mojej pochwy , jestem dziewicą. okres miałam od 24 do 30 listopada. Jakie jest ryzyko ze jestem w ciaży ? PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ !

( proszę też administratora o nie usuwanie tego , bo ja nie mogę w nocy spać i myslę tylko o tym czy jestem w ciaży czy nie :/ ) , proszę też odpowiadać z sensem . Z góry dziękuję ;*

Odnośnik do komentarza
Gość Złośliwa

no przecież Ci odpowiedziałam.... O co tak się burzysz?
Długość cyklu liczysz w ten sposób 1 dzień miesiączki to pierwszy dzień cyklu i tak do następnej miesiączki. Czyli jeśli dostałaś miesiączkę 1 listopada a następną 24 listopada to Twój cykl trwa 24 dni. Najlepiej by było jakbyś przypomniała sobie poprzednie miesiące bo wtedy zobaczysz czy Twoje cykle są równej długości czy też nie.

Odnośnik do komentarza

Coś krótki ten cykl. Jeśli masz takie cykle zazwyczaj to "teoretycznie" powinnaś być już po dniach płodnych kiedy miało miejsce to zdarzenie. Ale pamiętaj że nie wiesz kiedy dostaniesz następną miesiączkę i że to tylko wyliczenia.

Poza tym nie martw się musiałabyś mieć wyjątkowego pecha żeby od takiego czegoś zajść w ciążę.

Odnośnik do komentarza

Randomku, myslę, że szanse na ciążę są znikome, ponieważ aby doszło do zapłodnienia plemniki muszą byc wprowadzone do dróg rodnych kobiety. Środowisko przy wejściu do pochwy nie jest sprzyjające plemnikom, a zresztą nie było chyba wytrysku, prawda? proponuję Ci następnym razem pomyśleć jednak o zabezpieczeniu, nawet podczas pettingu, bo po co się stresować?

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

dzień dobry!
dzień po miesiączce pieściłam się z chłopakiem tj. 20.11.11r, dotykał on mojej łechtaczki swoim penisem jednak nie wszedł do środka, po pieszczotach powiedział mi, że wytrysku nie miał. w połowie cyklu tj, około 25.11 miałam brązowe plamienie trwające dwa dni. dziś (12.11.11) miesiączka spóźnia mi się dwa dni. Czy jest możliwe abym była w ciąży?
proszę o szybko odpowiedź
zdenerwowana MAgda

Odnośnik do komentarza

ból jajnika taki przypominający kolkę może oznaczać owulację, albo dojrzewanie jajeczka. Wszystko możliwe bo to co wcześniej to były tylko wyliczenia a one sa tylko teoretyczne. Jesteś młoda i możesz mieć też jeszcze różne zaburzenia hormonalne.

Ale nawet jeśli to owulacja to i tak szansa w tym przypadku jest mała żebyś zaszła w ciążę.

Odnośnik do komentarza

miesiąc temu, wraz z moim chłopakiem pieściliśmy się. Nie jestem dziewicą, ale tez nie zabezpieczaliśmy się w żaden sposób. Nie współżyliśmy ze sobą, lecz tylko się pieściliśmy. czy możliwe jest zapłodnienie, gdy dotykałam ręką penisa mojego chłopaka a on miał na sobie już płyn, w którym podobno są plemniki, następnie jesli dotykałabym swoich miejsc intymnych mogłoby dojść w taki sposób do zapłodnienia? okres spóźnia mi się pare tygodni i się boję. a wokół moich sutków zauważyłam pod skórą takie jakby białe krostki. czy jestem w ciąży? strasznie się boję.

Odnośnik do komentarza

Powtórzę jeszcze raz - szanse są znikome. I nie martw sie tak, bo na pewno rodzice z domu by Cię nie wyrzucili. Na pewno w takiej sytuacji zadowoleni by nie byli, ale co to za rodzic, co własne dziecko wyrzuca z domu, jak popełni błąd? Zamiast martwić się tym, że jestes teraz w ciąży, elpiej pomysl jaka forma zabezpieczenia by Ci odpowiadała albo po prostu zastanów się czy w ogóle jestes już gotowa na takie "zabawy", skoro tak bardzo boisz się ciąży.

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

mam pytanie uprawiałam z moim chłopakiem peting dotykaliśmy sie narządami płuciowymi dodam że jestem dziewicą do całkowitego stosunku niedoszło niestety miał wytrysk mały w okolicach mojej pochwy czy jest możliwość że mogłam zajść w ciążę bardzo proszę o szybką odpowiedz robiłam test ciążowy jednak 5 dni po stosunku wyszedł negatywny

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...