Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj!

Jeżeli podczas pettingu istniała jakakolwiek możliwość przeniesienia nasienia lub preejakulatu do pochwy to występuje ryzyko ciąży. Jest ono jednak dużo mniejsze niż w przypadku stosunku seksualnego. W dniu spodziewanej miesiączki powinnaś wykonać test ciążowy z moczu dostępny w każdej aptece. Jeśli cokolwiek cię zaniepokoi udaj się do ginekologa.

Odnośnik do komentarza
Gość damkar77

Witam! Czy jest możliwość zajścia w ciąże poprzez stymulowanie narządów płciowych poprzez ubrania wierzchnie, czasem jednak realne kontakty palców z damskim narządem płciowym w formie tylko lekkiego dotyku/muśnięcia? Dodam, że nie doszło do wytrysku, jednak preejakulant pojawiał się i był znikomy(jednak dodam to) jego kontakt poprzez przeniesienie palcem do damskiego narządu płciowego. Nie było kontaktu męskiego i damskiego narządu płciowego, oraz jak już zostało wspomniane, nie było wytrysku, jednak mimo to krwawienie miesiączkowe spóźnia się już dwa tygodnia, wcześniej zdarzały się pewne nieregularności, jednak zawsze były poprzedzone bólami piersi w ok. tydzień przed. Spóźniały się maksymalnie tydzień i jak już zostało wspomniane były tygodniowe bóle piersi, niestety teraz jest ich kompletny brak, a za to występował tak jakby ból lewego jajnika, po czym przestał na jakiś czas, a teraz pojawił się ból prawego, natomiast żadnego napięcia przedmiesiączkowego nie ma. Dieta zapewniam, że jest zdrowa, pojawiła się w ostatnim czasie(2-3 tyg. temu) choroba - przeziębienie, które trwało maksymalnie 3-4 dni, zdarzył się mocniejszy wysiłek fizyczny - 1-2razy, natomiast stres występuje taki sam jak w poprzednich miesiącach. Dodam, że wiek organizmu (jak i samej Kobiety :) ) jest młody - 16 lat. Czekam na odpowiedź i pozdrawiam serdecznie !

Odnośnik do komentarza

Witam! okres powinnam dostac 26 marca a do tej pory go nie mam. ostatni miałam 21 lutego a ilosc dni cyklu to 33 dni. nie uprawiałam seksu, tylko peeting i to przez spodnie. bardzo mnie boli brzuch jak na okres. bywa dosc czesto u mnie ze po krotszym miesiacu przesuwa sie okres. ale czy to byloby mozliwe zebym zaszla w ciaze?czy mam powod do przezywania?

Odnośnik do komentarza

Boje sie ze przez peting mozna zajsc w ciaze choc ze wytrysk miałem na piersi dziewczyny potem ocieralismy sie renkoma sprma po cirle ona po moim a ja po jej ale jej nie dotykałem potem po łetaczce i nie wkładałem palców w nia czy mozna zajść w ciaze ?

Odnośnik do komentarza
Gość Live2ride

Witam. W miesiąc temu pieściłam się z chłopakiem. Nie doszło do wytrysku. W trakcie pieszczot doszło do rozerwania błony dziewiczej, przez co pojawiło się troche krwi na bieliźnie. Bolały mnie jajniki więc udałam się do ginekologa, który stwierdził, że nie widzi objawów ciąży jednak gdy będzie się spóźniał okres, to należy zrobic test. Okres zaczął sie spóźniać. Test zrobiłam 5 dni po oczekiwanej miesiączce- wyszedł negatywny. Okres dostałam 5 dni później, był bardzo obfity. Jednak dalej martwie sie czy mogę być w ciąży. Jest ona możliwa?

Odnośnik do komentarza
Gość anonimowy użytkownikk

Witam, niepokoję się możliwością zajścia w ciążę; był to 14 dzień mojego cyklu (zwykle 28 - 30 dni); pieściłam partnera ręką, nie doszło do wytrysku, pojawił się jedynie płyn przedwytryskowy - znalazł się więc na mojej ręce. Później partner włożył palce do pochwy, a na końcu ja doprowadziłam go do wytrysku, ręką - sama byłam ubrana. Czy możliwe jest zapłodnienie poprzez przeniesienie nasienia bądź preejakulatu w opisanej przeze mnie sytuacji?

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Nie jest możliwa odpowiedź na pytanie czy podczas pieszczot doszło do przeniesienia nasienia lub preejakulatu do pochwy. Jeśli jednak taka sytuacja miała miejsce to istnieje niewielkie ryzyko ciąży. W celu wykluczenia ciąży należy w dniu spodziewanej miesiączki wykonać domowy test ciążowy, który dostępny jest w każdej aptece. Wynik badania uzyskuje się po kilku minutach.

Odnośnik do komentarza
Gość potrzebującapomocy

Hej .Mam 15 lat. Gdzieś około tygodnia temu hmmm.. uprawiałam peeting z moim chłopakiem . Głównie polegało to na tym,że leżeliśmy na sobie i pocieraliśmy bardzo mocno swoimi narządami [zaznaczam że byliśmy w bieliźnie i spodniach ]. Teraz naszła mnie myśl, że może mogłabym zajść w ciąże jakimś cudem przez to. Wiem że to jest BARDZO GŁUPIE pytanie ,ale proszę o odpowiedź ,ponieważ bardzo się martwię. Z góry bardzo dziękuję : )

Odnośnik do komentarza
Gość malinowamamba20

Witam mam na imie Klara i mam 16 lat. 3 miesiące temu uprawiałam petting z moim chłopakiem , i nie jestem pewna czy dotykał swojego penisa czy nie otóz ze chwile wczesniej doszło do wytrysku u niego. A wiec mam takie pytanie czy gdyby dotkna sie swojego penisa a potem zaczał mnie piescic najpierw przez spodnie pocierajac moja łechtaczkę a pózniej po gołym ciele nie wkładajac mi palców do pochwy i czy była by mozliwosc ze od tego zaszła bym w ciaze.. mimo to był to mój pierwszy dzeień po okresie wiec z moich obliczeni niby dzień nie płodny..;-( Ale dalej sie martwie czy czasami nie jetes w ciazy i ciagle o tym myśle...dadam jeszcze ze przez te 3 miesiace miałam normalnie okres ale mimi to i tak sie martwe poniewaz okres mogła bym niec w pierwszych miesiacch ciazy aa i tes wyszedł mi negatywnie tak ze właśnie nie wiem ale sie boję...;-( prosze o odp i wyrazenie własnego zdania na temat tego czy mogłam zajsc w ciaze czy nie ...??

Odnośnik do komentarza

Nie ma możliwości, abyś zaszła w ciążę, ponieważ to były dni niepłodne, sperma nie miała okazji znaleźć się w środku pochwy, a wystąpienie miesiączki świadczy o braku ciąży. W ciąży mogą być tylko plamienia.

Odnośnik do komentarza

Uprawialiśmy z moim chłopakiem petting, gdy doszło do wytrysku wytarłam ręce chusteczką. Po 30 minutach poszłam do łazienki (nie myjąc rąk, z gapiostwa) swój palec włożyłam do pochwy (jakieś 2-3 cm). Zdarzenie to miało miejsce dzień lub dwa po zakończeniu miesiączki. Teraz powinnam dostać miesiączkę, i dostałam ale mniej obfitą niż zwykle - prawie że nic, ale coś tam zawsze jest. Czy mogę być w ciąży ?

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Jest bardzo mało prawdopodobne aby plemniki przeżyły ponad pół godziny w niesprzyjających warunkach. Powinnaś wykonać test ciążowy. Jeśli badanie nie wykaże ciąży oraz problem skąpej miesiączki powtórzy się w następnym cyklu to należy poszukać innej przyczyny skąpej miesiączki. W tym celu powinnaś udać się do lekarza specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

witam mam takie pytanie czy możliwa jest ciąża gdy uprawialismy z dziewczyna petting ona byla w bieliźnie i masowała penisa do wtrysku nastepnie wytarla dłon chusteczkami i po jakiejs chwili wlozyla sobie paluszki po majteczki do srodka pochwy na doslownie moment i czy możliwe ze jest w ciąży bo ostatnio cos zle sie czuje mowi ze ja boli brzuch ma mdłości prosze o odpowiedź pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...