Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Nie współżyję z moim chłopakiem, ale uprawiamy petting. Ostatni raz robiliśmy to w moje dni płodne. Doszło do wytrysku, ale nie bezpośrednio ani pośrednio na moją pochwę. Tydzień wcześniej (przed wcześniejszym okresem) miałam zapalenie pęcherza, lecz teraz wszystko jest dobrze. Jednak mój okres się spóźnia... czy jest możliwość, że jestem w ciąży? Nie robiłam jeszcze testu. Nie wystąpiły u mnie jeszcze żadne objawy, oprócz opóźnienia miesiączki.

Odnośnik do komentarza
Gość Marika17

Uprawiałam petting z chłopakiem dzień przed tym, gdy według cyklu powinnam miesiączkować. Jednak podczas pieszczot sperma znalazła się na moim brzuchu i później też na udach... Minęło 5dni, a ja do tej pory nie dostałam okresu. Czy możliwe, że jestem w ciąży? Jestem dziewicą.

Odnośnik do komentarza
Gość magda123123

Mój chłopak wsadzał swojego palca do mojej pochwy a wcześniej dotknął swego penisa.
Zawsze mam okres co miesiąc,co prawda nie regularny,średnio od 22-34 dni,dzisiaj mija 34 dzień i dalej nie mam miesiączki. Pobolewa mnie brzuch od kilku dni,ale leciutko,więc z dnia na dzień myślę,że mogę dostać okresu.Ale jak już dzisiaj mija 34 dzień,to już sama nie wiem co myśleć.
Czy ja mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Mam 20lat. Kilka dni temu z chłopakiem uprawialiscy petting. Od tamtej pory bolą mnie trochę okolice intymne i chce mi się siku. Podejrzewam, że za mocno mi to robił i na dodatek nie
w to miejsce co można, tylko gdzieś w pobliżu cewki moczowej. Dodam jeszcze, że nie wkładał mi palców do pochwy, ani nie było możliwości, żebym zaszła w ciąże, gdyż oboje
byliśmy w ubraniach, a on jak mnie zapewniał nie dotykał swych genitaliów ani razu. A
jeszcze czekam na okres i nie wiem czy przez to, że mnie boli bądź mam może jakieś zapalenie?

Czym to jest spowodowane, że chce mi się siku, czy powinnam zastosować jakieś specjalne płyny do higieny intymnej? Czy powinnam udać się do ginekologa?

Odnośnik do komentarza
Gość eatmewhileimhot

Witam. 25 lutego uprawiałam z chłopakiem petting, nie miałam kontaktu z jego spermą, jedyne co przychodzi mi do głowy to jego płyn przed erekcyjny który mógł (ale nie musiał) wprowadzić mi do pochwy palcem. Były to moje dni płodne. Już na następny dzień, od 26 lutego czułam wzdęcie brzucha, szczególnie w okolicy pod piersiami, jest tak aż do teraz teraz. Dzisiaj (19 marca) dostałam spodziewaną miesiączkę, czuje bóle brzucha takie jak co miesiąc oraz to wzdęcie. Innych objawów raczej nie zaobserwowałam. Czy to możliwe że jestem w ciąży, i jakie jest prawdopodobieństwo? Czy powinnam wykonać test moczu? Jeśli tak to kiedy? Miesiączka trochę mnie uspokoiła jednak nie ukrywam że nadal bardzo się denerwuję. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

ostatnio uprawiałam petting z moim chlopakiem. w pewnym momencie wyciekł mu śluz przed wytryskowy ktory on przetarł ręką a następnie włozyl mi palce do pochwy. czy jest jakaś szansa ze moglam zajśc przez to w ciąze??
prosze o szybką odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość aneleczka

Wiec moze zaczne od poczatku. Chcialam wraz z moim partnerem rozpoczac wspolzycie. Gdy mialo dojsc do stosunku prezerwatya nie chciala wejsc na czlonka. Lezelismy na sobie i ocieralismy sie o siebie, lecz penis nie dotknal pochwy. Z moich obliczen byl to 1 dzien przed dniami plodnymi. Od tego czasu minely 2-3 tygodni i czuje sie specyficznie Niekiedy odrzuca mnie od ulubionych potraw, pobolewa mnie w róznych miejsach brzuch, a jakies 2-4 dni temu zauwazyla ze niekiedy macica jest twarda. Ostatni okres mialam 20.02.2011 cykl trwa roznie, niekiedy 28 dni a czasami nawet zbliza sie do 36 lecz ostatnio to zadkosc.

Dlaczego sie tak czuje? Jakie sa szanse na ciaze w moim przypadku? Czy moge ja wykluczyc?
Jest to dla mnoe bardzo wazne z gory dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Gość anonimowy_strach

Witam.
Mój problem polega na tym iż uprawiałam petting z moim chłopakiem.
Dogodziłam mu "ręcznie" po czym poszedł zdjąć bokserki i wytrzeć się.
Po wykonaniu tej czynności sytuacja się rozkręciła zaczął mnie pieścić i wkładać palec.
Pytanie brzmi następująco czy jakieś plemniki mogły przetrwać na palcu partnera i zapłodnić mnie ? okres miałam 18 a pieszczoty były 25. 26 lub 27 nie pamiętam. Dodam jeszcze iż spóźnia mi się okres dwa dni... Strasznie się boje i proszę o szybką odpowiedz.
Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie uprawialiśmy petting z moją dziewczyną...ale najpierw ona doprowadziła mojego członka do wytrysku sam jej tez pomogłem trzymałem członka mogłem dotknąć spermy ale wytarłem ręce w chusteczka papierową. potem leżeliśmy chwile nie wiem ile czasu i włożyłem jej palec do pochwy nie jestem pewny czy miał kontakt ze spermą ale go obtarłem ...dotykałem również po tym zdarzeniu penisem jej pochwy przez 1 minute ale nie wszedłem do środka ...ona w dodatku jest dziewicą ... Martwimy się bo po tym zdarzeniu a było to 2 dni po krwawieniu czyli 7/8 dnia zaczął boleć ja brzuch miewa nudności rano, jest jej niedobrze i ma nabrzmiałe piersi trwa to już 3 dzień....
Mam pytanie czy mogło dojść w taki sposób to zapłodnienia i czy to są objawy ciąży z góry dziękuje i oczekuje na szybko odpowiedz.
P.S zaraz zejdę z nerwów.

Odnośnik do komentarza

Prawodpodobieństwo ciąży istnieje nawet przy pettignu, jeśli dojdzie do przeniesienia nasienia do lub w okolice pochwy partnerki.
W opisanej sytuacji krwawienie prawodpodobnie jest miesiączką, w związku z tym nie ma powodów do niepokoju. Test ciązowy jest wiarygodny jeśli wykonywany jest po min. 14 dniach od stosunku lub w czasie spodziewanej miesiączki.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość Malami1234

Witam was serdecznie. Pisze tutaj bo mam maly problem... w sumie okarze sie czy taki mały. Otóż dnia 13.03 uprawialam peeting z chlopakiem. Byl to moj ostatni dzien miesiaczki, a zarazem 6 dzien cyklu. Moje cykle sa regularne od bardzo dlugiego czasu i trwaja 27/28 dni. Wytrysnal mi troche na reke, reszta wytrysku "poszła" gdzie indziej. Wytarłam porzadnie reke i po jakims czasie w lazience poprawilam tampona :|.. Czy moge byc w ciazy? i czy te plemniki mimo obecnosci tampona i tego ze reka byla sucha jak nie wiem co moge wpasc?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...