Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli sperma nie została przeniesiona do pochwy to możesz być spokojna. Ten śluz to z podniecenia. Plemniki szybko umierają, gdy nie są w odpowiednich warunkach, ale zawsze lepiej jest umyć ręce z ciepłej wodzie z mydłem. szczególnie należy uważać z takimi zabawami w dni płodne, kiedy naprawdę niewiele potrzeba do zapłodnienia.

Odnośnik do komentarza

Czy to był tzw. stosunek przerywany? Jeśli tak to mogło dojść do zapłodnienia nawet bez "ścieknięcia" spermy z wytrysku do pochwy (swoja drogą to sperma musi zostać wprowadzona do środka a nie jedynie być na zewnątrz, aby doszło do zapłodnienia). Plemniki mogą się znajdować w preejakulacie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli ciągle masz nieregularny cykl to może to są tego objawy. jeśli istnieje prawdopodobieństwo, że podczas pettingu do pochwy została wprowadzona sperma to musisz zrobić test ciążowy, aby wykluczyć bądź potwierdzić ciążę. Stres jednak też wpływa na rozregulowanie cyklu i może powodować opóźnienie miesiączki.

Odnośnik do komentarza
Gość marcinek33

Witam, pytanie byc moze nietypowe ale lepiej je zadac przed niz po fakcie. Otoz ja ze swoja dziewczyna(oboje po 18 lat) chcemy zaczac uprawiac petting lecz chcialbym rozwiac watpliwosci natury biologicznej. Czy umycie rak kilka razy(minimum 3) a takze odkazenie ich spirytusem salicylowym po porannej masturbacji(lub w innym dowolnym czasie) oraz dodatkowo powtorzenie tych czynnosci przed pettingiem(mam namysli mycie rak i odkazanie) moze dac 100% pewnosc ze zaden plemnik nie przezyl na moich dloniach ? Wiem dziwne pytanie ale wole wszystkie watpliwosci rozwiac przed niz po zwlaszcza ze internet nie jest zbyt wiarygodnym zrodlem informacji a na szkole niestety liczyc nie mozna. Pozdrawiam Marcinek

Odnośnik do komentarza

Zażywanie tabletek antykoncepcyjnych wiąże się w dużą odpowiedzialnością, ponieważ, jeśli nie bierzesz ich bardzo regularnie (codziennie dokładnie o tej samej porze) to nie masz ochrony antykoncepcyjnej i zaburzasz gospodarkę hormonalna organizmu. NIE WOLNO TAK POSTĘPOWAĆ. Mam też do Ciebie pytanie... Jak według Ciebie dochodzi do zapłodnienia? Wydaje mi się, że malusio wiesz w tym temacie. Aby doszło do zapłodnienia sperma musi znaleźć się w Twojej pochwie. Jeśli jesteście w ubraniu to jest to MEGAniemożliwe. Ile masz lat?

Odnośnik do komentarza

Niedawno byłem na noc u swojej dziewczyny która jest dziewicą. Pieściliśmy się nawzajem. W pewnym momencie doszło do wytrysku, ale żeby nie ubrudzić pościeli spuściłem się na rękę. Następnie wytarłem rękę w koszulkę i kontynuowałem penetracje jej pochwy palcem tejże ręki. Po chwili jednak postanowiliśmy że lepiej jak zmienię rękę. Czy mogło dojść do zapłodnienia? Czekam na odpowiedź, Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Gość xsojerx17

Witam . Dzis ocierałem się z dziewczyną naszymi narządami . U mnie doszlo do wytrysku Lecz ja byłem w Majtkach i spodniach i ona także była w majtkach i spodniach . Moje majtki były mokre i u dziewczyny w okolicach Uda, na spodniach była mała plamka . Nie wiem czy to na 100% Sperma . I czy moja dziewczyna może zajść w ciąże ? Bardzo się tego obawiam więc prosze o szybką odpowiedz .

Odnośnik do komentarza

To jest absolutnie niemożliwe, aby plemniki pokonały barierę podwójnej bielizny i podwójnych spodni i wskoczyły do środka jej pochwy. Aby doszło do zapłodnienia sperma musi być wprowadzona do środka pochwy. Ciągle mnie dziwi, że niektórzy uważają inaczej...

Odnośnik do komentarza

Tak, jeśli miała ona wtedy dni płodne to mogłeś wprowadzić ręką plemniki do jej pochwy i to może doprowadzić do zapłodnienia. Wytarcie nie zawsze jest na tyle dokładne, zwłaszcza w takiej sytuacji... najlepiej byłoby rękę umyć w ciepłej wodzie z mydłem.

Odnośnik do komentarza
Gość czinczin1993

9 dni temu chcielismy kochac sie z chłopakiem . miałby to byc mój pierwszy raz ! zanim doszło do stosunku leżeliśmy na sobie nago . on nie miał na sobie prezerwatywy . jego członek byl blisko mojej pochwy . raz sie nim o nia otarł . mówił ze sie nie "spuścił ". miałam dni płodne. czy jest możliwość ze jestem w ciąży ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie było spermy, a tym samym sperma nie dostała się do środka pochwy to nie ma ryzyka gdyż są to konieczne elementy do zapłodnienia. Aczkolwiek jeden warunek spełniliście... To były dni płodne, czyli maksymalne ryzyko ciąży.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio intensywnie przytulałam się z chłopakiem. On spuścił się do swoich majtek. Ja majtek nie miałam. jego sperma mogła przesiąknąć przez jego majtki, i plemniki być nadal aktywne? Jeśli tak - masował mi potem pochwe i okolice, poczym włożył tam palec - czy gdyby miał odrobine spermy na palcu, ja moge zajśc w ciążę ? FAKTY SA TAKIE: on w majtkach, ja bez. jego majtki mokre, ja troche też, potem jego palec w mojej pochwie. czy moge zajśc w ciąże ?? Baardzo proszę o pomoc. Mam 15 lat i bardzo się boje że zajde w ciążę. Wiem, że w tym wieku nie powinnam jeszcze robic takich rzeczy, mój błąd. Żałuję tego. Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość monika667

Witam, zacznę od tego,że od 5 dni spóźnia mi się okres, miałam dostać miesiączkę 22.02 (przy cyklach 30 dniowych) niestety nadal nic... mam pewne obawy,ponieważ około 2 tyg. temu z moim partnerem zadowalaliśmy sie pettingiem. członek nie wszedł do pochwy,nie było także wytrysku spermy,obawiam się zatem o ejakulat. partner nie dotykał swojego członka,natomiast jego członek był w moich okolicach intymnych,zdarzyło się to chwilowo,dlatego się obawiam,że mógł przenieś plemniki do mojej pochwy. dodam,że wcześniej też mi się zdarzały opóźnienia z okresem,a w tym miesiącu miałam dużo stresu w dodatku byłam w górach-a wiem,że po różnego rodzaju wakacjach mi się opóźnia miesiączka. Mimo tego czuję pewien niepokój. Dlatego proszę o radę lub ewentualne wykluczenie ciąży. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Gość rozaliam

W połowie cyklu są dni płodne, więc jeśli preejakulat mógł dostać się do pochwy to istnieje ryzyko ciąży. zazwyczaj w preejakulacie plemniki są upośledzone, ale zdarza się, że są zdrowe i mogą doprowadzić do zapłodnienia. Jednak stres oraz zmiana klimatu związana z wysokością znacznie wpływa na rozregulowanie cyklu. Możesz zrobić test ciążowy dla spokoju ducha.

Odnośnik do komentarza
Gość marcinek33

Być może faktycznie troche przesadzilem ale w necie mozna wiele roznych dziwactw znalesc wiec wolalem zadac pytanie na tym serwisie gdzie odpowiedzi sa udzielane przez osoby upowaznione do tego i kompetentne. Dziekuje za odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza

mam niespełna 18 lat. z chłopakiem uprawialiśmy petting w lutym 5 dzień okresu.potem podobnie tylko 3 dni po okresie . zazwyczaj odstep miedzy okresem wynosi u mnie 30 , ostatnio 31.dni. .. najpierw on zrobił swoje . ubrałam sie potem ja jemu , nastąpił wytrysk w okolice brzucha ale nie wiem dokladnie gdzie. teraz powinnam mieć miesiączke nie mam jej. od grudnia mam nieregularny okres. raz spoznia sie tydzien raz było dobrze teraz znowu sie spoznia , ale od miesiąca mam bardzo nasilony apetyt i od kilku dni boli mnie dół brzucha . wątpie zeby to byłą ciąza ,ae już w czasie okresu mialam problem z pęcherem . , jednak proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...