Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień temu doszło między mną a moim partnerem do pettingu, jednak penis dotknął lachteczki tylko na krótką chwilę i było to dużo przed wytryskiem. Bardzo obawiam się czy mogło dojść do zapłodnienia? Okres powinnam mieć na dniach; ciało zachowuje się niby tak jak powinno( tzn. Pojawienie się pryszczy, czy źluz(gesty żółto-bialy)), chodź jestem tak spanikowana że sama już nie wiem czy dobrze to odbieram.

Odnośnik do komentarza

10 grudnia uprawiałam peeting z chłopakiem. Ja byłam bez bielizny, on natomiast miał na sobie bokserki. Ocieraliśmy się o siebie. Z mojej pochwy wydobywał się śluz, ale to z podniecenia. U niego natomiast wytrysk nie nastąpił, ale obawiam się o płyn preejakulacyjny. Po wszystkim "zeszłam" z niego i dotknęłam jego członka, który wydaje się, że nie był wilgotny, jednak jego bielizna napewno nie była mokra, chyba że zwilżona moim śluzem. Mam nieregularne miesiączki, 25-30 dn.

Odnośnik do komentarza
Gość Sebastian112

Witam,
26.12 uprawiałem z moją dziewczyną petting który zakończył się moim wytryskiem na jej pośladki/plecy. Natychmiast po tym zdarzeniu poszedłem poszukać chusteczek i wytarłem część spermy, jednak niezbyt dokładnie bo moja dziewczyna stwierdziła że resztę opłucze w wannie. Mam obawę o to że część spermy mogła spłynąć w okolice jej pochwy. Był to 12 dzień cyklu więc mógł być już płodny (dziewczyna ma zwykle nieregularne cykle jednak zdarzają się 28 dniowe). Czy możliwe jest zajście w ciąże w taki sposób? Czy plemniki w ogóle miały szanse przeżyć będąc na skórze około 2 minut zanim wstała? Czy gdyby sperma dostała się w okolice pochwy podczas mycia to możliwe jest zapłodnienie? Wydaje mi się mało prawdopodobne aby w ogóle coś przedostało się w tamte okolice po wstaniu z łóżka, jednak dziewczyna twierdzi że wydaje jej się że poczuła że coś mogło spłynąć.
Pytam głównie dlatego, że jutro jest ostatni dzień kiedy może wciąć tabletke po stosunku (do 5 dni) i nie wiem czy powinna to zrobić czy nie.

Odnośnik do komentarza

jestem jeszcze dziewicą, ostatnio gdy miałam dni płodne dzień przed owulacja chłopak włożył mi penisa ale nie kochaliśmy się bo poczuł opór mojej błony tzn mnie bolało i nie chciałam jeszcze stracić dziewictwa.. Czy mogę przez to zajść w ciąże? dodam że nie było żadnego wytrysku ani nic tylko włożyl pare razy i na tym sie skończyło

Odnośnik do komentarza

Witam. Około miesiąc temu uprawiałam seks z partnerem bez zabezpieczenia. Partner byl we mnie kilka minut. Nie doszło do wytrysku. Miałam dni plodne a jeden z nich w których się kochalismy był to dzień owulacji. Później w odpowiedni termin dostałam miesiączkę tylko trochę słabszą od poprzedniej. Niemam żadnych objawów. Od dwóch dni mam lekki ból jajników. W podbrzuszu ogólnie. Następna miesiączkę mam za 12 dni. Jaka jest szansa na ciążę?

Odnośnik do komentarza

Witam was serdecznie jak większość z was również mam pytanie. Uprawiałam sex z moim mężem przez 3 dni przed owulacja (dni płodne) i w sama owulacje i dzien po. Dodam ze przy stosunku było mu bardzo dobrze ale doszedł dopiero kiedy wyszedł ze nie dzien przed owulacja nie doszedł wogule.. czesto kończy mi na tyłku gdzie wiadomą rzecza spływa to w kierunku pochwy ale no sama niewiem czy jest to możlwie zeby tam dostało sie do srodka. czy jest mozliwe to ze doszedł dwa razy? dodam jeszcze ze po tym jak konczy ma dziwne uczucie na penisie i nie umie dalej sie kochac...

Odnośnik do komentarza

Witam ....uprawialam peeting z moim chlopakiem ( wszedl na okolo 3 cm) i gdy wyciagnal czlonka wylecial bialy plyn kropelka nic wiecje pozniej po około 10 minn doszedl w mojej buzi czy jest szansa żeby byla w ciazy gdy 3 dni po calym zajsciu dostalam okresu martwimy sie prosze o szybka odpowiedz od calej sytuacji minęło 17 dni i nie mam mdlosci ani temperatury i nie mam potrzeby biegania co chwiel do toalety boje sie ale nie wiem czy jest czego pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Gość NatalkaM-I

Tajemnicza ksiezniczka 1
Witam ....uprawialam peeting z moim chlopakiem ( wszedl na okolo 3 cm) i gdy wyciagnal czlonka wylecial bialy plyn kropelka nic wiecje pozniej po około 10 minn doszedl w mojej buzi czy jest szansa żeby byla w ciazy gdy 3 dni po calym zajsciu dostalam okresu martwimy sie prosze o szybka odpowiedz od calej sytuacji minęło 17 dni i nie mam mdlosci ani temperatury i nie mam potrzeby biegania co chwiel do toalety boje sie ale nie wiem czy jest czego pomóżcie
Wiesz masz bardzo mało szacunku do siebie. Sperma w buzi? A choroby weneryczne? A skąd pewność, że Twój chłopak jest jedynie Twoim chłopakiem? A skąd wiesz czy nie kręci czegoś na zewnątrz a Ty jesteś jedynie przerywnikiem? Ale do rzeczy. Petting z chłopakiem ( wszedł na 3 cm) a skąd pewność czy na 3 cm czułaś to tak dokładnie? To nie był petting, ale najnormalniejszy stosunek przerywany. Wyleciał biały płyn kropelka nie więcej. ( klej kropelka też może zakleić dużą powierzchnię :-=) ) do rzeczy = wystarczy, gdy ,,kropelka;; wylądowała na Twoich wilgotnych wargach sromowych, a Ty miałaś dni płodne i jego plemniczek był stosunkowo silny, aby przebić się poprzez śluz no to masz trochę czasu do pieluszek, możesz spokojnie pogonić po sklepach za niemowlęcymi ciuszkami z obolałymi nogami i brzuszkiem rosnącym. Proszę Was naprawdę nie będzie problemów jak zapoznacie się chociaż troszeczkę z książeczką Michaliny Wisłockiej. I proszę Was nie kombinujcie jak czegoś nie wiecie na pewno. To jest tak bawienie się prądem bez znajomości podstawowych zasad elektryki.

Odnośnik do komentarza
Gość NatalkaM-I

~shsbdh
Witam was serdecznie jak większość z was również mam pytanie. Uprawiałam sex z moim mężem przez 3 dni przed owulacja (dni płodne) i w sama owulacje i dzien po. Dodam ze przy stosunku było mu bardzo dobrze ale doszedł dopiero kiedy wyszedł ze nie dzien przed owulacja nie doszedł wogule.. czesto kończy mi na tyłku gdzie wiadomą rzecza spływa to w kierunku pochwy ale no sama niewiem czy jest to możlwie zeby tam dostało sie do srodka. czy jest mozliwe to ze doszedł dwa razy? dodam jeszcze ze po tym jak konczy ma dziwne uczucie na penisie i nie umie dalej sie kochac...
Polecam książkę Michaliny Wisłockiej. Co do opisywanej sytuacji mogłaś jak najbardziej zajść w ciążę. Dlaczego? Właśnie dlatego, że sperma spływa w kierunku pochwy. Wystarczy kropelka, plemniczek, który po śluzie dostanie się do środka. Przy sprzyjających warunkach ciąża jest gwarantowana. Wiesz to czy przed stosunkiem nie uprawiał seksu przez parę dni to w sumie nie jest takie ważne, gdyż istotna jest żywotność plemników. A w każdej ,,dostawie'' masz ich parę tysięcy, żeby nie napisać milionów. Zacytuję,,W jednej łyżeczce spermy jest 200 do nawet 500 milionów plemników. ''

Odnośnik do komentarza
Gość NatalkaM-I

gigi717
jestem jeszcze dziewicą, ostatnio gdy miałam dni płodne dzień przed owulacja chłopak włożył mi penisa ale nie kochaliśmy się bo poczuł opór mojej błony tzn mnie bolało i nie chciałam jeszcze stracić dziewictwa.. Czy mogę przez to zajść w ciąże? dodam że nie było żadnego wytrysku ani nic tylko włożyl pare razy i na tym sie skończyło
W ciąży raczej nie o ile nic nie ,,wpadło'' z jego strony. W sumie to głupota zaczynać seks bez odpowiedniego zabezpieczenia. Co do dziewictwa - radzę tracić je siadając na partnerze. I samej delikatnie to zrobić. Na pewno bez bólu się nie obejdzie. Ale no cóż taki nasz los. I zapamiętaj seks to nie zabawa musisz się zawsze liczyć z wpadką nawet zabezpieczenie prezerwatywą nie daje 100% pewności. Bo nie wiesz czy jest nieuszkodzona. Nawet malutka dziurka swoje może zrobić. A co jak pęknie? Tabletka dzień po ?

Odnośnik do komentarza
Gość NatalkaM-I

~Dominikaa1996

Witam,

bardzo proszę o rozwianie moich wątpliwości - dwa dni temu byłam u mojego kolegi w odwiedzinach. Po około 40 minutach rozmowy poszłam do ubikacji. Nigdy nie siadam na deskę, gdy nie jestem w domu i tak było tym razem. Opuściłam spodnie i kucnęłam nad muszlą. W tym momencie zauważyłam, że coś jest na desce. Nie wiem co to było. Odsunęłam się i nogą podniosłam deskę, tak, że i klapa i miejsce do siedzenia były oparte w górze. Po czym wysikałam się. I tu pojawia się mój niepokój. Jeśli to coś na desce było spermą, a ja przez przypadek np. wytarłam to spodniami, gdy się odsuwałam, bądź tylnym kawałkiem podpaski (miałam w tym czasie okres) to czy jest możliwość, abym zaszła w ciążę?

Drugie pytanie - ile czasu po wytrysku żyją plemniki, jeśli np. właśnie sperma zostanie w takim miejscu jak deska klozetowa?

Trzecie - czy dobrze rozumiem, że gdyby przenieść spermę na palcu do pochwy, np. podczas pettingu, to musi być jej dużo i musi być świeża?

I ostatnie - czy nie uprawiając żadnych aktywności seksualnych jest jakiekolwiek ryzyko przypadkowego zajścia w ciążę?

40 minut to za długi okres, aby plemniki przeżyły na desce klozetowej w niesprzyjających warunkach, a takie to wilgotne podłoże o temperaturze 37 stopni. Plemniki w takim miejscu to kwestia około 10 minut lub nawet mniej. Trzecie pytanie to przeniesienie spermy do pochwy - istnieje potencjalna możliwość zajścia w ciążę około 70-80% i wystarczy jej nawet znikoma ilość bo wystarczą odpowiednie warunki czyli wilgotność pochwy temperatura przeżycia 37 stopni i odpowiednia żywotność poszczególnych plemników. A czwarte pytanie niezbyt dobrze wiem o co chodzi, ale nie uprawiając żadnej aktywności seksualnej nie ma opcji zajścia w ciążę. Jeśli natomiast leżycie obok siebie nago wówczas potencjalna możliwość zajścia w ciążę zawsze istnieje. Twój partner zawsze może się podniecić nawet nie chcąc tego. Działamy w ten sposób na facetów. Niestety feromony robią swoje. Podsumowując petting owszem z dala od pleców, brzucha, rąk ( niestety przenosi się przez przypadek chyba, że partnerka/ partner wymyje dokładnie ręce) W przypadku pettingu niestety uważajmy na zachowanie partnera. Najczęściej jest to, jak wstaje i nachyla się nad nami z penisem - może coś ,,wystrzelić'' niestety wówczas ryzyko jest wielkie. Miejmy szacunek dla siebie i nie ryzykujmy chorób wenerycznych poprzez branie do ust penisa. To również z powodów higienicznych. No chyba, że to będzie zaraz po kąpieli i fantazja erotyczna jest taka wielka. Ale ja mam szacunek do siebie i nigdy bym czegoś takiego nie zrobiła. Istnieją inne formy zabawy w seks. Powiedziałabym, że bardziej wyrafinowane i ciekawsze. Jednakowo zadowalające obydwojga partnerów. Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Gość NatalkaM-I

Antybiotyk jak najbardziej. Może się opóźnić okres. Petting jeżeli uważałaś? Dziewczyno petting jest jak rozbrajanie miny. Jak nie wiesz jak to się do tego nie zabieraj. Zawsze bądź zabezpieczona bawiąc się w kobietę. Bo zawsze nią możesz zostać w bardzo młodym wieku. Sperma na plecach, pomiędzy pośladkami, na brzuchu, palcach w okolicy pochwy to potencjalna ciąża w przypadku dostania się plemników do pochwy, na wargi sromowe, lub głębiej. A do tego w sprzyjających warunkach takich jak dni płodne przed i po. Czas aktywności plemników to najkrócej około 72 godziny. Uważaj

Odnośnik do komentarza

11 sierpnia czyli około 19 dnia mojego cyklu straciłam dziewictwo. Sam seks trwał około 30 sek, mieliśmy prezerwatywę, a do wytrysku nie doszło. Owszsm doszło, ale mój partner nie był wtedy we mnie, jego penis był między moimi udami. Po stosunku dość obficie krwawiłam.
Od dwóch dni czyli około 23 dnia cyklu zaobserwowałam delikatne plamienia. Dosłownie malutkie plamki, które pojawiają się w nocy po tym jak mocniej dotknę swojej waginy.
Jakie są szanse, że są to krwawienia implantacyjne?
Czy możliwe, że jest to spowodowane stresem, ewentualnie jakąś burzą hormonalną przed okresem?

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autorki

dziewczyno, filozofujesz jak Filip w konopiach i używasz słów, których, chyba, nie rozumiesz. W pochwie jest rana po defloracji błony, więc rana gojąc się może plamić. Co rozumiesz przez krwawiącą implantację? Zarodek albo się zagnieżdża w macicy albo nie, i wtedy jest wydalany z krwią;
a to nazywa się poronieniem.
Na przyszłość: zamiast dziecinady w postaci pettingu, lepiej wybrać dzień niepłodny, wsunąć do pochwy globulkę Oval Patentex i zrobić to jak przystoi, czyli kopulacja z wytryskiem do środka.

Odnośnik do komentarza
Gość bądź_rozważna

Nie chcesz potomstwa to nie współżyj bez zabezpieczeń. Taka zasada powinna Ci pomóc ustrzec się przed dzidziusiem. Jako zabezpieczenie stosuj damską prezerwatywę i nie licz na to, że partner się domyśli, że trzeba się "ubrać". Dodatkowo ochroni Cię ona przed chorobami wenerycznymi. Poczytaj sobie więcej na temat płodności i zabezpieczeń na NaturalnaPlodnosc.

Odnośnik do komentarza

Witam 26 stycznia uprawiałam petting jest minimalna szansa, że sperma mogła zostać wprowadzona na rękach do pochwy, jednak 12 lutego dostałam okresu takiego jak zawsze trwał do 16 lutego tydzień po okresie zauważyłam u siebie plamienie gdzie zawsze byli ono 3 dni przed okresem a nie tydjzne po oraz pierwszy raz bolą mnie piersi, głowa, w nocy mam poty a w dzień czuje ciągle jak jest mi ciepło jak w czasie przeziębienia jednak to nie przeziębienie czy w takim przypadku możliwe że są to objawy ciąży? Ponieważ przeczytałam że plemniki mogą poczekać miesiączkę w drogach rodnych i to mnie martwi, jeśli nie to czy możliwe aby te objawy były zaburzeniami bo tak jak mówię pierwszy raz mam takie objawy nigdy ani przed ani po okresie takie coś nie występowało, a do następnego okresu jeszcze mniej więcej 2 i pół tygodnia. Jeśli ktoś zna się to czy mógłby mi powiedzieć że nie ma takiej możliwości bo już po tym co czytałam że możliwe jest aby przeczekały miesiączkę nie wiem co myśleć :(. 

Odnośnik do komentarza

Po normalnym krwawieniu nie powinnaś być w ciąży, a plamienie może być spowodowane infekcją po zabawach z palcem lub brudnymi przedmiotami, idź do lekarza no i może pomyślcie o jakiejś antykoncepcji, jak już dojdzie do pełnej penetracji, może na początek prezerwatywa?, ty sprawdzaj sobie cykle, będziesz wiedziała czy wszystko ok, kiedy masz owulacje i kiedy nawet krótkie współżycie może skończyć się ciążą, ja osobiście używam testera owulacyjnego ze śliny, tani, łatwy w użyciu no i mały więc nawet możesz go mieć w najmniejszej torebce

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...