Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio, uprawialiśmy petting z moim chłopakiem, mój chłopak trochę dotykał mojego odbytu swoim członkiem i z 2 razy go wsadził tam. Jednak gdy się odwróciłam to byłam strasznie tam mokra, a było to pod prysznicem i się szybko umyłam. Boimy się jednak, że mógł dotknąc też gdzieś wejścia do pochwy. Nie miałam dni płodnych, chłopak jednak mnie namawia na wzięcie tabletki dzień po, ja jednak uważam że nie ma takie potrzeby, jednak pewności nie mam. Lepiej wziąć?

Odnośnik do komentarza

Wraz z chłopakiem, który miał na sobie bokserki i spodnie, ja legginsy i majtki, uprawialiśmy seks/petting w ubraniach, było to podczas moich dni płodnych, imitowaliśmy ruchy seksualne, wkładanie członka do pochwy, czy są jakiekolwiek szanse,że jestem w ciąży? Mam nudności.

Odnośnik do komentarza
Gość kotekxxx

nie ma potrzeby sięgania po tabletkę, zajście w ciąże jest niekiedy ciężkie przy pełnym stosunku z finałem wewnątrz pochwy, a co dopiero mówić o dotykaniu penisem jej wejścia, z resztą sperma musi dostać się do pochwy w odpowiednich warunkach aby cokolwiek zdziałać

Odnośnik do komentarza

Witam, jakie jest ryzyko ciązy w przypadku kiedy uprawialem z dziewczyna petting. Nie bylo wytrysku bezposrenio na jej narzady plciowe moglem przeniesc minimalne ilosci nasienia na palcu 5 minut po wytrysku. dzien pozniej dziewczyna dostala okresu

Odnośnik do komentarza
Gość kotekxxx

to członek znalazł się się bezpośrednio w pochwie lub przy pochwie? jeżeli nie, ciągle mieliście na sobie tyle warstw ciuchów, to dosyć logiczne, że przez ubrania nie dojdzie do zapłodnienia...... trochę pomyślunku, zaznajomienia chociaż z podstawową wiedzą dotyczącą seksu i mechanizmu zapłodnienia...

Odnośnik do komentarza

Witam, jakie jest ryzyko ciąży w sytuacji kiedy uprawialem z dziewczyna petting dzien-dwa przed okresem. Nie doszlo do bezposredniego wytrysku na nia. Moglem przeniesc bardzo male ilosci na palcach. Po paru dniach okresl przyszedl.

Odnośnik do komentarza

Witam, Pytanie kieruję do lekarza ginekologa. Wieczór przed dniem owulacji uprawiałam z chłopakiem petting. Byłam lekko pijana i nie wydzielałam zbyt dużo śluzu, w pewnym momencie czubek jego penisa dotknął wejścia pochwy, lecz bez penetracji. Zastanawiam się czy preejakulat jeżeli wgl wystąpił, przetrwa i dojdzie do zapłodnienia. Po zabawie, wzięłam clotrimazolum, który mi przepisal lekarz i rano wystąpił biały gęsty śluz. Powinnam panikować i postarać się o ellaone?

Odnośnik do komentarza

A jeśli chłopak doszedł i się powycierał mokrymi chusteczkami , a następnie imitował ruchy seksualne, tak ze penisem naciskał na pochwę. On był nago a dziewczyna miała na sobie koronkowe skąpe majtki i cieńsze legginsy. Później chłopak poszedł umyć ręce, a następnie wsadzał palec do pochwy... Czy jest możliwość, że plemniki przedostały sie z teoretycznie suchego penisa, ale tez nigdy nie wiadomo czy byl na 100% suchy ... przez materiał legginsów i koronkowych majtek i razem z jej śluzem (Była
b. mokra.. ) zostały przez (dokładnie umyte) palce chłopaka wprowadzone do pochwy? Czy jest możliwa ciąża? Okres się spóźnia 5. dzień. To ze stresu?

Odnośnik do komentarza

Mnie też bolą przeokropnie jajniki, do tego doszły nudności, zwroty głowy...Macie jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić? Najgorzej jest rano, ale dopada mnie też to w ciągu dnia. Mama kazała mi ssać imbir, ale ta sama myśl o tym sprawia, że jest mi niedobrze? Podobno pomocne są kropelki Imbifem, stosował je ktoś? Zawierają wyciąg z kłącza imbiru, rozpuszcza się je w wodzie. Sprawdzałam skład i wydaje mi się, że nie powinny smakować bardzo imbirowo, mają dodatek soku jabłkowego i miodu akacjowego. Któraś z was zażywała ten wyciąg i może polecić?

Odnośnik do komentarza

Witam, więc 2.10 miałam petting z moim partnerem a 5.10 dostałam okres. Więc to były dni niepłodne. W razie czego 12 dni po tym zdarzeniu zrobiłam test ciążowy który był negatywny, następnie po 3 tygodniach od tego zdarzenia zrobiłam kolejny test rowniez negatywny, ale teraz juz 3 dzien nie mam okresu a zamiast tego mam pełno białego i pół przezroczystego śluzu. Czy w tym przypadku jest ciąża możliwa? Petting mam na myśli ocieranie i wkladanie palców :)

Odnośnik do komentarza

~d...l
Laurette czyli co? Czekac na okres? Chcialabym do tego powiedziec ze 2 tyg twmu bylam chora a teraz mam duzo stresow...

Tak,czekaj. Tym bardziej moze Ci sie opoznic przez nadmierny stres i chorobe.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

laurette
~d...l
Laurette czyli co? Czekac na okres? Chcialabym do tego powiedziec ze 2 tyg twmu bylam chora a teraz mam duzo stresow...

Tak,czekaj. Tym bardziej moze Ci sie opoznic przez nadmierny stres i chorobe.

6 dzien a jak okresu nie bylo tak nie ma.

Odnośnik do komentarza

~d...l
6 dzien a jak okresu nie bylo tak nie ma.

No cóz... musisz się uzbroić w cierpliwość. Im bardziej chcesz tym bedziesz dłuzej czekać. Poza tym wybacz ale po pettingu ryzyka ciązy praktycznie nie ma. Nie ma za bardzo takiej mozliwosci chyba że chlopak specjalnie włożył Ci nasienie...

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

No właściwie to czytałam w internecie że jest to możliwe ale w dni płodne. A z tego co u mnie wynika to były to dni niepłodne.
Ja miałam wilgotno i do tego lezelismy pod kołdra wiec było jeszcze cieplej i jeszcze bardziej wilgotno że takurat powiem. Właściwie to on prawie wcale mnie nie dotykał ponieważ też się do tego trochę broniłam. Ale gdzie tam wkoło krążył że tak się wyrażę. A potem wkładać tylko palce które były suche. A jak ja dotykalam JEGO poniżej zoledzia to również był suchy.
Do tego miałam do połowy majtki ubrane że miałam odkryta pupę i lekko wejście do pochwy. I krążył tam lub na majtkach. Tak to wyglądało właściwie.
Nie odpisałam do końca tej sytuacji wyżej ale no trudno.
A teraz nie mam okresu 10 dzień ale w zeszłym roku to samo...3 tyg mi się spóźnił bo stresowalam się tym samym

Odnośnik do komentarza

Wiitam . 23 dni temu uprawialam petting przez ubrania do wytrysku Nie doszło. Moje pytanie czy jest możliwe krwawienie implantacyjne po 23 dniach .slyszalan ze występuje one do 13 dni. Krwawienie jest dosc normalne na pewno nie jest to kilka plamek proszę o odpowwiedz

Odnośnik do komentarza

Mamy z dziewczyną po 15 lat. Rozpoczęliśmy trochę przygodę z pettingiem.Ostatnim razem około 5 minut przed tym jak ją dotknąłem tam na dole poszedłem się wysikać i cały mój członek był w prejakulacie.Około 5 minut później nie myjąc ani nie wycierając rąk ew wycierając je o ubranie itd zacząłem ją zaspokajać.W ostatnim czasie powinna dostać okresu lecz jego nie było i nie ma już ponad tydzień. Test ciążowy negatywny trzy tygodnie po.Powiększone piersi.Po zapaleniu krtani. Po przeprowadzce.

Odnośnik do komentarza

Uprawiam z chłopakiem petting. Zawsze on robi mi dobrze a później ja jemu. Uważamy zawsze zeby sperma się nie dostała. Jednak może niechcacy dotknęłam sie tam palcami, ale na pewno nie wcześniej niz 30 min po skończonym pettingu. Zawsze ta rękę wycieralam. Wytrysk był zawsze do moich ust albo na brzuch, ale wtedy miałam majtki na sobie. Teraz okres spóźnia mi sie 3 dni. Mam nieregularny, ale nie bola mnie piersi jak zawsze i kluje mnie prawy jajnik. Czy to możliwe że mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam, 2.10 mialam petting z moim partnerem 5.10 dostalam okres (powinien wystapic 3.10) ale byl taki sam jak inne. 12 i 3 tyg pozniej (po tym zdarzeniu) zrobilam testy i wyszly negatywne a teraz powinnam dostac okres 4/5.11 ale nie ma go do teraz. :( Jestem w ciazy?

Odnośnik do komentarza

Gdy zabawiałem się z moją partnerką popusciłem się spodnie miałem na sobie dotknąłem tych spodni (to była taka plama jak bym się wodą pochlapał ) , 30 minut później jej w chwili zapomnienia zrobiłem masturbacje palce weszły tam na jakieś 3 cm , jest możliwe żeby zaszłą w ciąże pomiędzy masturbacją a wtryskiem dotykałem kilkakrotnie rożnych rzeczy kufel po piwie itp mogła ta dziewczyna zajsc w ciąże przez to

Odnośnik do komentarza

Witam. Kilka dni temu razem z partnerem uprawialiśmy petting. Nie było wytrysku ale bym preejakulat. Partner włożył mi palca do pochwy.. boje sie ze mogłam zajść w ciąże a miałam wtedy dni płodne.. nie całe 24h pozniej zażyłam tabletkę ellaOne... nadal mam obawy.

Odnośnik do komentarza
Gość Dominikaa1996

Witam,

bardzo proszę o rozwianie moich wątpliwości - dwa dni temu byłam u mojego kolegi w odwiedzinach. Po około 40 minutach rozmowy poszłam do ubikacji. Nigdy nie siadam na deskę, gdy nie jestem w domu i tak było tym razem. Opuściłam spodnie i kucnęłam nad muszlą. W tym momencie zauważyłam, że coś jest na desce. Nie wiem co to było. Odsunęłam się i nogą podniosłam deskę, tak, że i klapa i miejsce do siedzenia były oparte w górze. Po czym wysikałam się. I tu pojawia się mój niepokój. Jeśli to coś na desce było spermą, a ja przez przypadek np. wytarłam to spodniami, gdy się odsuwałam, bądź tylnym kawałkiem podpaski (miałam w tym czasie okres) to czy jest możliwość, abym zaszła w ciążę?

Drugie pytanie - ile czasu po wytrysku żyją plemniki, jeśli np. właśnie sperma zostanie w takim miejscu jak deska klozetowa?

Trzecie - czy dobrze rozumiem, że gdyby przenieść spermę na palcu do pochwy, np. podczas pettingu, to musi być jej dużo i musi być świeża?

I ostatnie - czy nie uprawiając żadnych aktywności seksualnych jest jakiekolwiek ryzyko przypadkowego zajścia w ciążę?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...