Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

grudniu ocieraliśmy się z partnerem narządami płciowymi. On leżał na plecach, ja byłam na nim. Po tym dostałam miesiączkę 28.12 następna spóźniła się ok 2 tyg więc była ok 15.02 i w marcu była też ok 15. teraz zauważyłam jakby brzuch mi się powiększył oraz dzisiaj przy wciąganiu brzucha boli mnie brzuch po prawej stronie na dole. Czy mogę być w ciąży? Bardzo się boje. Po 2/3 tyg po tym zdarzeniu miałam mdłości oraz bez przerwy mi się odbijało. Proszę o pomoc gdyż odchodzę od zmysłów

Odnośnik do komentarza

Witam. Wczoraj (3.04) doszło do pewnego zbliżenia między mną a chłopakiem. A mianowicie pocierał swym członkiem o moje narządy płciowe, raz wsunął go na ok. 2cm. Dodam, że nie było wytrysku. Ostatnia miesiączka była 25 marca, a moje cykle nie są regularne (trwają od 28 do 31 dni), może dlatego, że jestem nastolatką. Czy istnieje możliwość, że doszło do zapłodnienia?

Odnośnik do komentarza

Witam,
Uprawiałam ze swoim chłopakiem petting,ocieralismy sie narządami płciowymi.Nie było penetracji członka jedynie ocierał sie o łechtaczkę i wargi sromowe.Nie doszło do wytrysku jedyne boje sie ze jego penis mógł uwalniać płyn ..czy jest prawdopodobieństwo ze moge byc w ciąży ?

Odnośnik do komentarza

Mam pewien problem, otóż z dziewczyną symulowaliśmy seks, ocieraliśmy się o siebie. Ja byłem ubrany w cienkie spodenki a ona w legginsy, majtki i podpaskę (była podczas miesiączki). Gdy doszło do wytrysku, zauważyliśmy, że jej legginsy i majtki są wilgotne od nasienia. Czy w takiej sytuacji jest ryzyko ciąży? Moim zdaniem nie, ale ona się stresuje, więc chciałbym otrzymać pewniejszą odpowiedź. Proszę o pomoc, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Natalia21x

Uprawialam z chlopakiem seks oralny , skonczyl on w moich ustach ,polknelam ,a nastepnie calowalismy sie a po calowaniu on zaczal piescic moje narzady plciowe jezykiem . Czy jest mozliwosc ze jakims cudem plemniki zostaly przeniesione poprzez pocalunek do jego ust a nastepnie poprzez jego pieszczoty do mojej pochwy .Prosze o rozchwianie moich watpliwosci .

Odnośnik do komentarza

Czy jest ryzyko ciąży? Witam. Wczoraj podczas zabawy z moim chlopakiem, gdy ten mial wytrysk, dotknął mnie swoim penisem w dosłownie 'początek' mojej muszelki. Zaraz pod wzgórkiem łonowym. Poszłam do łazienki i to starannie zmyłam. Natomiast potem, zrobilam mu dobrze ustami, a on po jakis 2 godzinach mial palce w moich ustach a potem wlozyl mi je do pochwy. Także zaraz poszlam i się 'podmyłam'. Czy jest mozliwosc ciąży??

Odnośnik do komentarza

Witam w niedziele tydzień temu dostałam miesiączki wczoraj delikatnie pociekła krew, była to końcówka okresu. Mój cykl owulacji trwał 25 dni. Moj partner doszedł w prezerwatywie, wytarł członek chusteczkami i za jakiś czas dotykaliśmy sie i delikatnie włożył moze na 1cm przez pare sekund czy jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże? Jeśli tak to jak duże?

Odnośnik do komentarza

29.03 uprawialam z chłopakiem petting, obydwoje byliśmy w bieliźnie. Chłopak doszedł i poplamił mi bieliznę, a trochę nasienia spłynęło również po udzie w dół. Jednak spóźnia mi się okres już 9 dzień. Wczoraj mój śluz był konsystencji białka, dzisiaj jest przezroczysty. Dręczy mnie nadmierny śluz, gazy oraz mdłości (choć to może być ze stresu przed ciążą...) Czy to mogą być jakieś czynniki zewnętrzne, czy może też endometrioza, na którą cierpią moje siostry i mama?

Odnośnik do komentarza

Witam. Czy poprzez kontakt z preejakulatem, poprzez tzw. Palcowke jest duże ryzyko ciąży? Dodam, ze bylo to 5 dni przed okresem. Dostałam go ale byl skapszy zdecydowanie (chociaż w ostatnim czasie okresy sa słabsze). Nigdy nie współżyłam. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy np. Jakas infekcja może spowodować, ze okres jest słabszy? Co na to wpływa?

Odnośnik do komentarza

Witam, dzień przed okresem mojej kobiety uprawialismy petting. Ja doszedłem, oczywiście przez jej rekwizyty, podczas pettingu nasze dłonie na minutę zetknely się, pozniej starałem się je w miarę wytrzeć przed ponownym masażem jej miejsc intymnych. Powinna dostać okresu 3 dni temu. Martwimy się bo podobno nigdy jej się to nie zdarzało, od kilku dni towarzyszy jej też dużo stresu i nerwów. Jaka jest możliwość ciąży, naprawdę się martwimy. Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza

Podczas pettingu ona mi, a ja jej na chwilę przerwalismy, a doszedłem a nasze ręce zetknely się, pozniej spowrotem wróciłem do masażu jej pochwy, czy jest możliwosc ciąży? Okres spóźnia się jej 3 dzień i jest to już nie pokojace

Odnośnik do komentarza

Witam, uprawialam petting z moim chlopakiem . Gdy doszedł jego sperma dotknela mojej piersi. Następnie gdy poszlam do łazienki miedzy udem a pochwa zobaczylam dziwna substancje. Moze to byc sperma lub ślina mojego chlopaka. Jeslli to sperma to nie wiem czy przedstala sie do wnetrza pochwy. Od razu poszlam sie wykąpać. Po kilku godzinach zachorowalam (nie wiem czy to może miec wplyw jak mam inna temperature gdy zachoruje) byly to dni płodne. Istnieje mozliwosc ciąży, dziękuję za odp

Odnośnik do komentarza

Witam. To wszystko głupio zabrzmi, jednak bardzo się niepokoję.
Wczoraj pieściliśmy się z chlopakiem. Ja najpierw dotykałam jego i czułam jak z członka wydobywa się wydzielina- nie była to sperma. Dotknął swojego penisa, a potem mnie, jednak wcześniej wytarł ręce o ubrania i twierdził, że dotknął mnie suchym i czystym palcem. Jednak trwało to tylko chwilę i nie włożył palca głęboko. Czy jest jakieś ryzyko? Dodam, że akurat mam dni płodne.

Odnośnik do komentarza

Mam 19 lat i w październiku uprawiałam petting z chłopakiem. Miesiączka pojawiała się normalnie, ale od jakichś dwóch miesięcy jej nie mam. Brzuch mi się nie powiększył, a od października minęło sporo czasu, piersi mnie nie bolą, ale kilka razy miałam mdłości rano i było mi słabo. Jestem umówiona na wizytę do ginekologa, ale bardzo boję się, że mimo upływu czasu może okazać się, że jestem w ciąży. Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...