Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, W każdym z tych przypadków nie ma szans na zapłodnienie. Aby doszło do zapłodnienia plemniki muszą znaleźć się wewnątrz pochwy, a same tam nie wpłyną. Poza tym, ubrania to bardzo potężna bariera.

Odnośnik do komentarza

laislabonita, W takim razie przestań się bać i stresować, bo nie mogło dojść do zapłodnienia. Te objawy to pewnie stres właśnie. Jeszcze trochę a sama przekonasz swój organizm, że jesteś w ciąży... Wyluzuj!

Odnośnik do komentarza

Kiedy szukałam historii podobnych do mojej brakowało mi rozwiązania tych przygód. Tak więc ja napiszę coś.
Więc jak się okazało panikowałam i to dość porządnie. W ciąże nie zaszłam, jestem szczęśliwą młodą kobietą, która uczy się na błędach. Poszłam do ginekologa, przepisał mi tabletki i teraz bardzo uważam podczas zabaw z partnerem. Nigdy więcej nie doprowadzę do takiej sytuacji, przynajmniej postaram się.

Odnośnik do komentarza
Gość Marysssss

11 stycznia wraz z dziewczyną uprawialiśmy petting. Niestety trochę za bardzo mnie poniosło i dotknąłem członkiem waginy ukochanej. Kontakt trwał ładnych pare sekund. Moja dziewczyna nadal jest dziewicą. Dwa dni po całym zdarzeniu dostała miesiączkę (okres ma nieregularny). Postanowiliśmy zakupić i wykonać test ciążowy, zakupiliśmy dwa płytkowe firmy Amil. Pierwszy wykonany został dzień po upływie miesiączki czyli z tego co pamiętam 20 stycznia około godziny 18:00, wynik był negatywny. Dwa dni później wykonaliśmy drugi test, tym razem rano, partnerka użyła pierwszego moczu. Wynik również był negatywny. Gdy byłem już dość spokojny dwa dni temu dostała Ona wymiotów, biegunki, brak apetytu, a mój niepokój wrócił. Objawy minęły po upływie doby. Czy powinniśmy zakupić i wykonać kolejny test? Wizyta u ginekologa niestety jest niemożliwa ze względu na młody wiek i zamieszkiwanie małej miejscowości gdzie wszyscy wszystko o wszystkich wiedzą. Z niecierpliwością czekam na odpowiedź, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość renata6k

To ile Wy macie lat?? Wymioty i biegunka to objaw wielu schorzeń, nie tylko ciąży. Może najzwyczajniej w świecie zjadła coś nieświeżego. Poza tym kobiety w ciąży mają poranne mdłości. Jeśli testy są negatywne a i okres był to dajcie już spokój. Seks to zabawa dla dorosłych, odpowiedzialnych ludzi. Jeśli myślicie o zabezpieczeniu dopiero po fakcie i jesteście tak m łodzi, że wstydzicie się iść do lekarza to chyba sami widzicie jak to brzmi...

Odnośnik do komentarza
Gość xxmuzycznaxx

Podczas pieszczot z chłopakiem doszło do wytrysku . Otarłam się o chłopaka kilkakrotnie swoimi narządami płciowymi . Jak duża jest możliwość , że zajdę w ciążę !? Proszę o szybką odpowiedź . ;(

Odnośnik do komentarza

Jeśli penis znalazł się w pochwie podczas lub po wytrysku jest szansa na zapłodnienie. Nasienie może też zostać przeniesione na palcach. Miałaś wtedy dzień płodny? Który to był dzień cyklu? Ile trwa Twój cykl?

Odnośnik do komentarza

Witam. Cierpię na pco, we wrześniu miałam zabieg laparoskopowy na usunięcie torbiel jajnika. Wszystko udało się bez powikłań. Pod koniec października ginekolog przepisała mi D*** na uregulowanie okresu. Piłam tabletki przez dwa cykle. Ostatnią miesiączkę miałam 25 grudnia. W tym samym miesiącu współżyłam z partnerem, z użyciem prezerwatywy, która na pewno nie była uszkodzona ani nie zsunęła się. Jednak często uprawiam petting. Bardzo uważam, aby nasienie nie dostało się do pochwy. Czy może się zdarzyć, że po wytarciu rąk z nasienia jedynie o ręcznik, a następnie pieszczenie pochwy może doprowadzić do ciąży? Wczoraj po południu robiłam test ciążowy, który wyszedł negatywny. W dodatku dzisiaj pojawiło się ciemne plamienie, które uznałam za okres i zaczęłam przyjmować wcześniej wypisane tabletki Y***, na leczenie pco. Myślę, że to plamienie może być spowodowane pco, jednak nadal się martwię, ponieważ dowiedziałam się, że moja znajoma mimo, że pierwsze trzy testy wyszły negatywnie i miała również takie plamienie - zaszła w ciąże.

Odnośnik do komentarza
Gość Marysssss

Doskonale wiem o tym, że na takie zabawy jesteśmy za młodzi (oboje mamy po 16 lat), jednakże uważam, że z dwojga złego lepszy petting od seksu, na który nie mam zamiaru się decydować. Ten świat stacza się na psy i doskonale o tym wiem, bo po części mimowolnie sam się do tego przyczyniam. Dziękuję za odpowiedź, jestem trochę spokojniejszy. Serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość sloneczkooo1992

Jakiś czas temu uprawiałam z moim chłopakiem petting. Nie doszło do wytrysku, jednak On parę razy lekko dotykał swojego członka a po jakimś czasie palce wkładał do mojej pochwy. Dzień później z mojej pochwy zaczął się wydobywać biały śluz. Najpierw był taki pół na pół(suchy i wodnisty) a potem coraz bardziej gęsty. Na dodatek miejsce intymnie zaczęło mnie swędzić. Przez parę dni miałam wzmożony apetyt, potem ustał. Boli mnie czasem prawy jajnik. Teraz okres spóźnia mi się o 3 dni. W mojej pochwie nie ma żadnego śluzu. Boję się, że jestem w ciąży. Czy jest taka możliwość?

Odnośnik do komentarza

Podczas pieszczot otarłem penisa(nie doszło do wytrysku). Mając troszkę preejakulatu na ręce, po ok 2-3min, zacząłem robić partnerce "palcówkę". Od ok 3 dni spóźnia jej się okres. Czy mogło dojść do zapłodnienia? ;

Odnośnik do komentarza
Gość olccia666

Mam 21 lat i jestem jeszcze dziewica ale boje sie ze moge byc w ciazy. Dokladnie 7go stycznia mialam kontakt intymny z moim chlopakiem. Reka jaka mnie dotykal byla czysta jednak kilka razy jego penis dotknal mojej lechtaczki (ale do smego stosunku nie doszlo). 7 lutego po raz kolejny mialam taki sam kontakt jak opisalam wczesniej. (Bez stosunku i brak bezposredniego kontaktu ze sperma) Za pierwszym razem okres mialam wtedy dostac 3 stycznia ale sie spoznial i dostalam go dokladnie dzien po spotkaniu czyli 8 stycznia (byl to normalny okres tyle ze bardzo bolesn-bardziej niz zwykle). Moj cykl trwa z reguly 29 dni wiec nastepny okres powinnam dostac 6go lutego. Dzis jest 9 a zamiast okresu od 3 dni bola mnie bardzo piersi. Wczoraj zrobilam test ciazowy ale wskazal ze nie jestem. Nie wiem jak duze jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze bez stosunku ale jaka jest mozliwosc w mojej sytuacji. Bardzo prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

słoneczko,
Jeśli ręka została dokładnie wytarta to żaden plemnik nie powinien na niej przetrwać. Jeśli masz teraz nieregularne miesiączki to trudno wyliczać dni płodne i niepłodne. Testy ciążowe dają wiarygodny wynik dopiero po 10 dniach od ewentualnego zapłodnienia. Może warto powtórzyć test? Albo zrób badanie bHCG, które jest jeszcze lepsze od testu.

Odnośnik do komentarza
Gość renata6k

olcia,
Musisz jednak wiedzieć, że petting nie raz już spowodował ciążę... Plemniki można w końcu przenieść na palcach... Poza tym nawet jak nie ma wytrysku to może być płyn preejakulacyjny, który też może zawierać plemniki. Jak widzisz, zagrożenie ciągle istnieje.

Odnośnik do komentarza
Gość aniolek601

w połowiec cyklu miesiączkowego zabawialismy się z chlopakiem, ocieraliśmy sie narządami. Nie doszło do wytrysku w pobliżu pochwy, po uplywie jakiegoś czasu chłopak włożył palce czy jest mozliwosc zajscia w ciąże??

Odnośnik do komentarza

Witam ! Czy mogła bym być w ciąży gdy nie doszło do stosunku,byliśmy nadzy, ale mój chłopak miał wytrysk ale szybko poszedł do wc i wyczyścił penisa i umył ręce gorącą wodą ze spermy , a potem za jakieś 15 min byliśmy nadzy i dotykał lekko pochwy czy może być jakieś zagrożenie od tego czasu minęło już 5 tygodni a to było robione 14.02 a potem dostałam 29.02 miesiączkę wtedy ją miałam dostać i mam regularne . Bardzo się obawiam . Dziękuje z góry za odpowiedź .

Odnośnik do komentarza

Nie, nie miała dni płodnych. To było ok 6-7 dni przed następnym, 'pierwszym krwawieniem'.Trwa ok 28-30 dni. Tyle, że ona ma strasznie nieregularny okres... Minęło już 7 dni odkąd miał 'przyjść' okres...Coraz bardziej się boimy ; < Ok. czwartku powiedziała mi 'Dzisiaj mnie bolało jak zawsze przed...więc może...' ale od tamtej pory nic się nie zmieniło, poza lekkimi bólami brzucha... ; / Jest dziewicą, czy to coś 'pomaga' ?

Odnośnik do komentarza

Witam Podczas "zabaw" z partnerką nie wprowadzałem penisa do pochwy lecz moje nasienie było na pochwie, zaznaczam, że penis nie był w pochwie. Dodatkowo moja dziewczyna dzień po zakończeniu okresu. Moje pytanie brzmi: cz jest prawdopodobieństwo że doszło do zapłodnienia? Moja partnerka jest jeszcze dziewicą bardzo proszę o szybką poradę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...