Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

27 listopada mialam miesiaczke . 6 grudnia byl u mnie moj chlopak, lezalam na nim i bylismy bez ubran ale jego narzad nie byl w pochwie ani nie bylo wytrysku byl tylko preejakulat . Nie mial prezerwatywy ale preejakulat byl tylko na moim podbrzuszu. Potem go wytarlam. Bylo 69. Poszlam siku a moj chlopak umyl rece i byl petting. W poniedzialek zle sie czulam tak jak bym byla przezieniona mialam 37 stopni i duzy katar , wieczorem kulo mnie w podbrzuszu ale skorzystalam z toalety i przestalo. We wtorek bylo lepiej ale wieczorem przeczytalam na intermecie ze preejakulat zawiera plemniki i klucie w brzuchu to symptomy ciazy, bardzo sie przestraszylam i od tamtej pory caly czas jestem zdenerwowana i boli mnie czesto brzuch ale jak sie czyms zajme i o tym nie mysle to czuje sie swietnie. Dodam ze mam 17 lat i mam nie regularne miesiaczki. Robilam dwa testy i oba wyszly negatywne.male czasem boli mnie brzuch. Wydzielina z pochwy jest zolta i pachnie imaczej niz zwykle. Dzis bola mnie plecy ale sprzatalam pokoj i duzo sie napracowalam, a bola mnie w odcinku piersiowym. Ale to taki bol jak czaswm dlugo siedze nad lekcjami i jestem zgieta to potem tak boli. Wczoraj tez bylam slabo ubrana. Mialam sukienke i kurtke, bez szalika i czapki. Dodam tez ze w szkole jest bardzo nerwowo i duzo sie stresuje, wstaje o 3 zeby sie uczyc, spie po3\4 h na dobe . Czy moge byc w ciazy ?

Odnośnik do komentarza

27 listopada mialam miesiaczke . 6 grudnia byl u mnie moj chlopak, lezalam na nim i bylismy bez ubran ale jego narzad nie byl w pochwie ani nie bylo wytrysku byl tylko preejakulat . Nie mial prezerwatywy ale preejakulat byl tylko na moim podbrzuszu. Potem go wytarlam. Bylo 69. Poszlam siku a moj chlopak umyl rece i byl petting. W poniedzialek zle sie czulam tak jak bym byla przezieniona mialam 37 stopni i duzy katar , wieczorem kulo mnie w podbrzuszu ale skorzystalam z toalety i przestalo. We wtorek bylo lepiej ale wieczorem przeczytalam na intermecie ze preejakulat zawiera plemniki i klucie w brzuchu to symptomy ciazy, bardzo sie przestraszylam i od tamtej pory caly czas jestem zdenerwowana i boli mnie czesto brzuch ale jak sie czyms zajme i o tym nie mysle to czuje sie swietnie. Dodam ze mam 17 lat i mam nie regularne miesiaczki. Robilam dwa testy i oba wyszly negatywne.male czasem boli mnie brzuch. Wydzielina z pochwy jest zolta i pachnie imaczej niz zwykle. Dzis bola mnie plecy ale sprzatalam pokoj i duzo sie napracowalam, a bola mnie w odcinku piersiowym. Ale to taki bol jak czaswm dlugo siedze nad lekcjami i jestem zgieta to potem tak boli. Wczoraj tez bylam slabo ubrana. Mialam sukienke i kurtke, bez szalika i czapki. Dodam tez ze w szkole jest bardzo nerwowo i duzo sie stresuje, wstaje o 3 zeby sie uczyc, spie po3\4 h na dobe . Czy to ciaza ?

Odnośnik do komentarza
Gość zestresowana1234

Witam mam pytanie okolo 5 tyg temu moj chlopak dotykal mnie po lechtaczce i wargach sromowych swoim penisem z prejakulatem,mialam wtedy bardzo mokrą pochwe z podniecenia.Pozniej on robil mi.palcowke ale raczej na rekach nic nie mial.Nie bylo zadnego stosunku ani wytrysku.Okres mialam wtedy 11.11 i powinien mi sie zaczac 8.12 a zaczal mi sie 6.12 i trwal tylko 5 dni a zawsze mialam go po 6 dni i byl malo obfity w porownaniu do wczesniejszych.Niby zadnych objawow nie mam tylko mam wrazenie ze brzuch mi urosl i jak go napne to ma dziwny ksztal i jest twardy.Czy to moze byc ciaza czy to od cwiczen jest taki twardy bo czasem cwicze.Pomocyy!!!!

Odnośnik do komentarza

To był dzień po okresie, miałam jeszcze lekko brązowawą wydzielinę. Miałam na sobie wkładkę, majtki i rajstopy. Sperma rozlała się na górną część nóg (w rajstopach) mogła ewentualnie być blisko wejścia do pochwy lub nie być tam wcale. Potem chodziłam w tych rajstopach. Czy możliwe jest zapłodnienie przez takie ubranie? Dodam, że jestem dziewicą. Czy jest jakiś cień szansy, że to ciąża? Mam objawy okresu, ale panikuję, że to objaw ciąży.

Odnośnik do komentarza
Gość ciekawska96

Witam . W sylwestrowa noc piescilismy sie z chlopakiem . Ov dotykal swoim czlonkiem okolic mojej pochwy , raz wsadzil do niej palce ale gdy je wyjal byly suche czyli prawdopodobnie nie mial na nich spermy. Byl to moj ostatni dzien plodny lub pierwszy "nieplodny" nie moge obliczyc bo ostatni dzien okresu nie byl dokładny. Czy jest mozliwosc zajscia w ciazr jezeli jakas minimalna ilosc byla w okolicach wejscia do pochwy ? Od razu po tym jak wsadzil palce poszlam sie umyc , czynnosc te powtórzylam rowniez po dotyku członkiem. Proszę o szybka odpowiedz bo bardzo sie stresuje

Odnośnik do komentarza

Witam mam problem.
4 dni temu ja i mój chłopak dotykalismy sie narzadami plciowymi.
Na poczatku moj chlopak masturbował sie przy mnie i doszedł . Potem poszlismy spac . Rano wlasnie zaczelismy sie dotykac i on naprowadzal swojego penisa do mojej pochwy tylko ja na to mu nie pozwoliłam i nic z tego nie wyszlo to znaczy nie wszedl we mnie . I teraz boje sie ze zajde w ciaze . Choc slyszalam ze plemniki krotko żyją . I sie panicznie boje . Co teraz ?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam problem z dziewczyna uprawialismy peeting - wiadomo o co chodzi. Przyszedlem z lazienki (robilismy to wczesniej) sprawdzilem palcem czy jest mokry i zostalo mi troche nasienia na palcu, i zaczalem mojej dziewczynie robic palcowke. Dzis mija 3 tygodnie, boimy sie isc do ginekologa, boli ją brzuch od ponad tygodnia na dole, bylismy na saunie, uzywalismy jeszcze kilka dni po tym zelu durex, nie wiem czy to ma jeszcze jakis plyw na to. Nie wiemy co robic help!

Odnośnik do komentarza
Gość Niepewnaciazy

Hej, jestem tydzien po 'stosunku', nie mozna nazwać tego seksem, gdyż robiliśmy to w bieliźnie, - moj chłopak nie miał nawet wytrysku.. (Rozważam Możliwość dostania sie prejakulatow przez bieliznę) Jednak zauważyłam kilka objawów wskazujących na ciaze np, twardy brzuch, podwyższona tem ciała, bolące piersi, zawroty głowy.. czy te objawy moga świadczyć o ciazy czy po prostu dzieje sie tak ze stresu? Pytam sie, Ponieważ bardzo sie boje. Bardzo proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Gość Agata3421

ekspertem nie jestem, ale jesli to ciaza, to jest to drugi w historii swiata przypadek niepokalanego poczecia :) choc moze az tak bardzo niepokalany by nie byl, ale raczej nie ma szans na to, by plemniki, ktore nawet nie wyszly z jader Twojego chlopaka (pisalas, ze nie mial wytrysku) jakims cudownym sposobem przebily sie przez jego bielizne, Twoja bielizne i jeszcze doszly przez cala dlugosc Twojej pochwy i dalej do jajeczka. Chyba, ze to Twoje jajeczko wyszlo na zewnatrz i wylapalo wszystkie okoliczne plemniki :) rozluznij sie dziewczyno, bo wszystkie objawy, ktore masz wskazuja na to, ze sama sobie te ciaze wmawiasz.

Odnośnik do komentarza
Gość Niepewncaciazy

Tak, wiem, ze to niemożliwe... Ale wczoraj zauważyłam po wizycie w toalecie w śluzie troche krwii. Tylko raz, wiecej sie nie pojawiło.. Czy moga być to plamienia implantacyjne? Czy moze być to po prostu stres? Bo nie powiem, Troche sie wystraszyłam...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...