Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy piescilismy się z chłopakiem i on ,,doszedł,, pobrudzil spermę swoje dłonie , jednak wytarl je papierem jednakże nie wiem czy dokładnie po czym po chwili włożył mi palce do pochwy . Spóźnia mi się okres od 2 dni (powinnam dostać 24 listopada a jest 26) w dodatku mam biała wydzieline o slodkawym zapachu i bolą mnie trochę piersi . Czy mogę być w ciazy czy robie sobie niepotrzebnie schizy i przez nerwy spóźnia mi się okres ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem w normie jest gdy cykl ma +/- 2 dni. Na zajscie w ciaze sklada sie mnostwo czynnikow.. moim zdaniem zagrozenia nie ma. Sama odpowiedz sobie na pytanie czy piersi pierwszy raz bola cie prZed miesiaczka. Niepotrzebne nakrecanie opoznia okres, cos o tym wiem :)

Odnośnik do komentarza

ej mam problem bo chlopak dotykal mojej pochwy zewnątrz,żadnego wytrysku nie bylo tyle co ten plyn byl, mialam wtedy dni płodne i zaznaczam że jestem dziewicą i mam pytanie czy moge byc w ciąży? PROSZE SZYBKO O ODPOWIEDZ! Proszę odpowiedź szybko!

Odnośnik do komentarza

Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży jeśli dziewczyna zrobiła mi dobrze i spuscilem się na brzuch a następnie wytarlem brzuch papierem toaletowym potem laskotalismy się przekrecalismy się na łóżku ogólnie dużo ruchów rękami, pocieranie palcami o koc jej ręke itd a następnie zrobiłem jej dobrze palcami? Proszę o odpowiedź dodam że miało up miejsce 6.12 a ona ma okres 13.12 jak sprawdziłem są to ' dni nieplodne '.

Odnośnik do komentarza

Hej,

Opisze wam moją historię. Mam 20 lat jestem kobieta. Parędni temu uprawiałam swój pierwszy sex. Bez zabezpieczenia z tym, że mój chłopak nie zakończył we mnie.

Wczoraj uprawiałam z nim sex oralny miał wytrysk i poszliśmy spac. Rano robiliśmy to normalnie.

Nigdy nie miałam normalnego okresu tzn był nie regularny ale obliczyłam sobie od ostatniej miesiaczki że mam teraz dni płodne. Jakie jest prawdopodobieństwo że mogłam zajść w ciążę?

Odnośnik do komentarza

Mizialam sie z moim chlopakiem prawdopodobnie w dni plodne. Mizialam tzn on ocieral sie czlonkiem o moje krocze. Był nago. Ja mialam na sobie grubsze rajstopy i majtki. W pewnym momencie majtki mi sie zsunely a rajstopy mialam dalej na soboe. Na penisie byl preejarkulat. Nie doszlo do wytrysku. Czy jest mozliwosc bym zaszla w ciaze?

Odnośnik do komentarza

Owszem, nieznaczna ilość plemników może znajdować się w preejakulacie, ale żeby doszło do zapłodnienia, plemniki musza dostać się do macicy i do jajeczka. Skoro miałaś na sobie bieliznę nie ma czym się martwić, bo chłopak nie był w tobie. plemniki nie dostały się do macicy.

Odnośnik do komentarza
Gość Rzodkiewka

Cześć. Miałam dzis taka sytuacje:
Na początku chłopak zaczął mnie pieścić ręka przez majtki, potem piescil mnie językiem ( cały czas był w ubraniu). Potem wyciągnęłam spodnie na siebie i piescilam go ustam ale nie doszedł. Po tym wszystkim juz mnie nie dotykam ani.siebie.

Czy jest ryzyko ze moge zając w ciaze ? Jesli po tym jak go piescilam juz mnie nie dotykał ?

Odnośnik do komentarza

Jak możesz być w ciąży skoro nie bylo stosunku ????? Takie cuda się nie zdarzają. Poza tym Twój partner nie miał nawet wytrysku.
Młodzi ludzie zanim zaczną współżycie powinni najpierw przygotować się do tego a przedewszystkim zabezpieczyć. Poczytaj o antykoncepcji i o tym skąd biorą się dzieci, jest tyle źródeł. Unikniesz w przyszłości takich sytuacji jak ta kiedy pytasz czy dotykając penisa mozesz zajść w ciąże.

Odnośnik do komentarza

27 listopada mialam miesiaczke . 6 grudnia byl u mnie moj chlopak, lezalam na nim i bylismy bez ubran ale jego narzad nie byl w pochwie ani nie bylo wytrysku byl tylko preejakulat . Nie mial prezerwatywy ale preejakulat byl tylko na moim podbrzuszu. Potem go wytarlam. Bylo 69. Poszlam siku a moj chlopak umyl rece i byl petting. W poniedzialek zle sie czulam tak jak bym byla przezieniona mialam 37 stopni i duzy katar , wieczorem kulo mnie w podbrzuszu ale skorzystalam z toalety i przestalo. We wtorek bylo lepiej ale wieczorem przeczytalam na intermecie ze preejakulat zawiera plemniki i klucie w brzuchu to symptomy ciazy, bardzo sie przestraszylam i od tamtej pory caly czas jestem zdenerwowana i boli mnie czesto brzuch ale jak sie czyms zajme i o tym nie mysle to czuje sie swietnie. Dodam ze mam 17 lat i mam nie regularne miesiaczki. Czy moge byc w ciazy ?

Odnośnik do komentarza

Tak to prawda,ze preejakulat zawiera plemniki co gorsza kotre sa w stanie zaplodnic. Dlatego warto uwazac chocby z tego powodu. Skoro chlopak myl rece po 69 ;) to nie powinno byc juz preejakulatu nawet gdyby wczesniej byl. Ciaze raczej wykluczam choc nigdy na 100% nie powinno sie wykluczac gdy NIE bylo zabezpieczenia a i to NIE jest wystarczające zeby byc calkowicie pewnym.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

witam 2 tygodnie temu współżyłam z chłopakiem podczas ostatniego dnia okresu , z prezerwatywą . Chłopak nie doszedł we mnie od tygodnia mam biały śluz , boli mnie prawy jajnik oraz podbrzusze, piersi , mam mdłości , odbija się pustką mam bóle przy oddawaniu moczu leczyłam się już też na torbiel gdyż miałam na prawym jajniku ..co to może być torbiel a może ciąża?

Odnośnik do komentarza

27 listopada mialam miesiaczke . 6 grudnia byl u mnie moj chlopak, lezalam na nim i bylismy bez ubran ale jego narzad nie byl w pochwie ani nie bylo wytrysku byl tylko preejakulat . Nie mial prezerwatywy ale preejakulat byl tylko na moim podbrzuszu. Potem go wytarlam. Bylo 69. Poszlam siku a moj chlopak umyl rece i byl petting. W poniedzialek zle sie czulam tak jak bym byla przezieniona mialam 37 stopni i duzy katar , wieczorem kulo mnie w podbrzuszu ale skorzystalam z toalety i przestalo. We wtorek bylo lepiej ale wieczorem przeczytalam na intermecie ze preejakulat zawiera plemniki i klucie w brzuchu to symptomy ciazy, bardzo sie przestraszylam i od tamtej pory caly czas jestem zdenerwowana i boli mnie czesto brzuch ale jak sie czyms zajme i o tym nie mysle to czuje sie swietnie. Dodam ze mam 17 lat i mam nie regularne miesiaczki. Czy moge byc w ciazy ? Bardzo sie boje :\

Odnośnik do komentarza

Ostatnio popadam w paranoje i boje sie ze wszędzie mogą byc plemniki.

Chodzi o sytuacje kiedy przyszedł do mnie chłopak i zaczął mnie pieścić przez bieliznę ( inaczej sie nie zgodziłem ze strachu) potem założyłam spodnie i irscilam go oralnie ( nie dotykalam czlonka dłońmi ) ale nie miał wytrysku wogole. Potem ja poszłam do kuchni a on sie ubrał. Czy w takiej sytuacji istnieje cień szansy na wpadkę?

Proszę o odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...