Skocz do zawartości
Forum

Skrzepy krwi i kawałki jakby mięsa podczas okresu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 22 lata i miesiaczkuje regularnie okres trwa 5 dni. Od kiedy dostałam pierwsza miesiączke zawsze mam takie skrzepy czy też "kawałki miesa" podczas okresu. Nie wiem co to jest ...czy ktos moze cos na ten temat mi powiedziec ? Boję się bo kiedyś ktos mi powiedział że moge nie miec jajnika bo w wieku 1 roku mialam zapalenie otrzewne wyrostka . ktoś coś ? te "kawałki mięsa" to cos w podobie, zdjecie nie moje ale wole dodac zeby wiadomo bylo o co chodzi

monthly_2014_11/skrzepy-krwi-i-kawalki-jakby-miesa-podczas-okresu_1974.jpg

Odnośnik do komentarza

Na tej stronie jest wszystko opisane:
https://zdrowie.tvn.pl/a/o-czym-swiadcza-skrzepy-krwi-podczas-okresu
Częste skrzepy krwi podczas okresu należą do niepokojących objawów i mogą występować w przebiegu różnych zaburzeń ginekologicznych, dlatego należy je bezwzględnie skonsultować z ginekologiem Nie powinnaś tego ignorować. Mogą oczywiście nic nie znaczyć, jednak w niektórych przypadkach mogą być oznaką jakiejś choroby.
Mięśniaka
Polipa
Torbieli
Ewentualnie endometriozy

Odnośnik do komentarza
Gość Milka84999

Hejka. A czy mialyscie kiedys takie cos jakby kawalek skory wypadl Wam podczas okresu? Tak to wygladalo jakby maly slimak, troche w krwi a troche jakby koloru skory.... niedawno sie badalam, usg, wymaz, hormony i wszystko jest ok. Jestem na antykoncepcji juz od dluzszego czasu. Jednak takie slimakowate cos to dla mnie nowosc. Dzieki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...