Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
olafiora

Skrzepy krwi i kawałki jakby mięsa podczas okresu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 22 lata i miesiaczkuje regularnie okres trwa 5 dni. Od kiedy dostałam pierwsza miesiączke zawsze mam takie skrzepy czy też "kawałki miesa" podczas okresu. Nie wiem co to jest ...czy ktos moze cos na ten temat mi powiedziec ? Boję się bo kiedyś ktos mi powiedział że moge nie miec jajnika bo w wieku 1 roku mialam zapalenie otrzewne wyrostka . ktoś coś ? te "kawałki mięsa" to cos w podobie, zdjecie nie moje ale wole dodac zeby wiadomo bylo o co chodzi

monthly_2014_11/skrzepy-krwi-i-kawalki-jakby-miesa-podczas-okresu_1974.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też takie mam podczas miesiączki, co prawda nie przy każdej ale tak co 2-3 cykle. Moja siostra ma przy każdym ale to chyba taki urok :)

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są kobiety z taką urodą. Ja niezwykle rzadko mam skrzepy.
Jak będziesz u ginekologa następnym razem powiedz mu o swoim problemie. Być może coś zaradzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,ja tez mialam takie skrzepy w zeszlym roku w lipcu i sierpniu podczas miesiaczki mialam zabieg jeden i czyszczenie i w sierpniu drugi okazalo sie ze macica jest przekrzywiona czy cos takiego stad te skrzepy jak lekarz mi zapisal tabletki antykoncepcyjne to sie uspokojilo z tymi skrzepami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

te kawałki mięsa jak to ujełas to błona sluzowa złuszczającej się macicy... czasami w cyklu jest ona gruba i podczas złuszczania mogą pojawić sie takie cuda. Jeśli ginekolog przy okresowym badaniu nic nie stwierdził znaczy że wszystko jest ok i taka Twoja uroda. Sama mam co jakiś czas takie skrzepy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam takie skrzepy, ale... zawsze myślałam, że to normalne. W zasadzie nigdy nie wspominałam o tym ginekologowi. Jednakże w badaniach wyszła mi "ruchoma macica" - czy to może mieć jakiś związek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Somellina

Na tej stronie jest wszystko opisane:
https://zdrowie.tvn.pl/a/o-czym-swiadcza-skrzepy-krwi-podczas-okresu
Częste skrzepy krwi podczas okresu należą do niepokojących objawów i mogą występować w przebiegu różnych zaburzeń ginekologicznych, dlatego należy je bezwzględnie skonsultować z ginekologiem Nie powinnaś tego ignorować. Mogą oczywiście nic nie znaczyć, jednak w niektórych przypadkach mogą być oznaką jakiejś choroby.
Mięśniaka
Polipa
Torbieli
Ewentualnie endometriozy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Milka84999

Hejka. A czy mialyscie kiedys takie cos jakby kawalek skory wypadl Wam podczas okresu? Tak to wygladalo jakby maly slimak, troche w krwi a troche jakby koloru skory.... niedawno sie badalam, usg, wymaz, hormony i wszystko jest ok. Jestem na antykoncepcji juz od dluzszego czasu. Jednak takie slimakowate cos to dla mnie nowosc. Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...