Skocz do zawartości
Forum

Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę 4 miesiące po porodzie?


Gość 4groszki

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM SERDECZNIE Czy możliwe jest, że mogłam zajść w ciążę 4 miesiace po urodzeniu córeczki ???? Pokarm ściągam laktatorem raz dziennie , bo mam go bardzo mało i starcza na jedno karmienie, więc nie wiem czy moge powiedzieć , że karmie piersią .Stosunek byl przerwany w odpowiednim momencie, po pół godziny ochota wzrosła i powtórzyliśmy ponownie. Po pierwszym stosunku mąż tylko wytarł członka ,czy mogło cos pozostac po pierwszym stosunku, nawet jak drugi stosunek rozpoczęliśmy seksem oralnym- francuskim. Nie wiem czy mam dni płodne czy bezpłodne, nie miałam jeszcze okresu ale mam bóle w podbrzuszu i pojawił sie parędni temu sluz-przezroczysty. Jeszcze jedno pytanie po jakim czasie od stosunku mozna zrobic test ciążowy ????? czekam na odpowiedz zgóry dziekuje 4groszki

Odnośnik do komentarza

Pani Doktor , Panie Doktorze . W grudniu urodziłam ślicznego synka. Przez cały styczeń zażywałam tabletki antykoncepcyjne ale odstawiłam je , ponieważ nękały mnie wymioty itd. W lutym miałam okres ,
w marcu też i też w marcu współżyłam ze swoim chłopakiem ( okres dostałam 6 marca a robiliśmy to tak 20 ). I jest już kwiecień , a ja nadal nie dostałam okresu . Boje się , że jestem w ciaży .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...