Skocz do zawartości
Forum

Okres i antykoncepcja hormonalna a podejrzenie ciąży


Gość karolcia89

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karolcia89

Witam! Skończyłam właśnie 3 opakowanie tabletek antykoncepcyjnych (Y***) z chłopakiem zaczęłam uprawiać seks po 2 opakowaniu i od tego momentu robimy to regularnie. Ostatnio kochaliśmy się kiedy wzięłam 27 tabletkę okres dostałam na następny dzień (choć przeważnie pojawiał się wcześniej). Okres trwał 4 dni i był dość skąpy. Ostatnio stałam się bardzo senna i trochę dziwnie zaczęłam jeść - lody przegryzane chipsami, śledzie... Niby biorę tabletki, dostałam okres ale jakiś mały niepokój mam czy oby nie ciąża. Może to tylko przez gadanie innych, kiedy widzą co jem i od razu się pytają czy jestem w ciąży. Zamierzam kupić test ale czekam jeszcze kilka dni, żeby dobrze wykazał. Proszę o odpowiedź czy jest cień szansy, że mogę być w ciąży.

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkaf

Jeśli nie było opóźnień w braniu tabletek - tzn. po 7-dniowej przerwie zaczynałaś nowe - nie ma się zupełnie czym martwić. Inna sprawa, jeśli np. zwymiotowałaś tabletkę po połknięciu. A ten "okres" po ostatniej tabletce nie jest okresem a "krwawieniem z odstawienia". Pojawia się tylko dlatego, bo odstawiłaś pigułki. Dziwne smaki czasami się pojawiają - ale to nie znaczy, że jesteś w ciąży. Nie zapomnij zrobić testu, ale nie stresuj się tym zbytnio. Trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...