Skocz do zawartości
Forum

Wymuszenie usunięcia kontaktu na partnerze


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
mam partnera ktory ma stały kontakt z kolezanka której ja nie znam wiem tylko z opowiesci co nieco myslałam ze usunie ten kontakt porzed slubem jednak to sie nie stało miałam pretensje on powiedział ze chce miec z nia kontakt ja wyraziłam swoje nie zadowolenie a on był rozwscieczony i na pokaz powiedział ze usunie jej kontakt po czym to zrobił po tem był dla mnie nie miły nie miły nie wiem co mam o tym myslec? dlatego prosze o jakies wyjasnienie tego

Odnośnik do komentarza

Witaj Kasia xs ;)

Co o tym myśleć? Hmmm... Wymusiłaś na nim usunięcie tego kontaktu (domyślam się, że to chodzi o jakiś portal społecznościowy). Osiągnęłaś swój cel, ale gdzieś po drodze strzeliłaś sobie gola. Myślę, że zrobił to czego chciałaś dla tzw. świętego spokoju. Być może była to całkiem niewinna znajomość, a każdy ma prawo takie mieć. Nie mamy wszak partnera na wyłączność. Swoim zachowaniem pokazałaś mu, że mu nie ufasz. Sam jednak fakt, że usunął ten kontakt nie daje Ci żadnej gwarancji. Myślę, że mu na Tobie zależy ale musiało go to mocno zaboleć.
Tak od siebie dodam, że na Twoim miejscu (skoro już tak się stało) przeprosiłabym za to i również podziękowała za to, że jednak to zrobił. Warto też aby wiedział co Tobą kierowało. Ty też ze swej strony staraj się dowiedzieć w czym rzecz.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Kasia xs, podejrzewam, że wymusiłaś na partnerze usunięcie kontaktu ze znajomą, bo najprawdopodobniej jesteś o nią zazdrosna i nie ufasz swojemu chłopakowi. On co prawda usunął ten kontakt, ale mimo to niesmak pozostał. Pokazując, że mu nie ufasz, burzysz podstawy Waszego związku. Możliwe, że Twoja zazdrość wynika z niskiej samooceny i obawy, że partner mógłby znaleźć sobie kogoś innego. Niemniej jednak nieuzasadnioną zazdrością niszczysz Waszą relację. Pomyśl o tym i zastanów się, z czego wynika Twoje zachowanie. Czy partner rzeczywiście daje Ci powody do zazdrości? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardka87

hmm a postaw się w jego sytuacji. Jakbyś się czuła, gdyby ktoś wymusił na tobie usunięcie kontaktu z kolegą? Też byłabyś zła i nie pocieszona. Szczególnie jeśli wiedziałabyś że nic z tym kolegą Cię nie łączy oprócz dobrych relacji. Chciałaś żeby usunął to usunął, teraz jest zły bo nie chciał tego zrobić

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...