Skocz do zawartości
Forum

Dotykanie penisem łechtaczki a ciąża


Gość kulkaa

Rekomendowane odpowiedzi

To, że wcześniej kochaliście się bez zabezpieczenia i nie zaszła w ciąże to w końcu może zajść. Jeśli chodzi o samą sytuację to szanse są marne na ciążę, ale skoro wcześniej kochaliście się bez zabezpieczenia to może w poprzednim cyklu zaszła. Zróbcie test. Dużo nie kosztuje a na pewno definitywnie zakończy temat.

I jak nie chcecie wpaść to zacznijcie się w końcu zabezpieczać.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza
Gość lolitka54

Nie całe 4 tygodnie temu chłopak dotykał penisem mojej łechtaczki , żadnej penetracji nie było ani też wytrysku tylko ten płyn, miałam wtedy dni płodne i wydobywał się ze mnie śluz jestem dziewicą.Okres ostatnio miałam 11.11.2014 i cykl mam co 28 dni.Mam pytanie,poniewaz okres powinnam dostac w niedziele a dostalam go w sobote wieczorem zawsze mam go 6 dni a teraz skonczyl po 5 dniach i byl bardzo slaby niz wczesniejsze.Czy to moze byc oznaka ciazy po tym co napisalam na poczatku? Mam wrażenie jak by mi brzuch urósł i jestem te 4 dni po okresie i mam biały śluz chociaz czasem tez jest przezroczyzty czy to
Ciąza czy po prostu sobie to wmawiam?Pomocy!

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna-luk

~ghcgj
Brakuje tu chyba podstaw z biologii.... O ile mi wiadomo, to aby doszlo do zaplodnienia musi byc WYTRYSK W POCHWIE. Poza tym plemniki nie maja nozek i nie przejda z lechtaczki do pochwy.. Poza tym dostalas okres. bez przesady

Istnieje cos takiego jak preejakulat ktory wydziela sie z penisa przed wytryskiem i moze on zaplodnic kobiete,wiec nie musi dojsc do pelnego wytrysku (spermy) aby zajsc w ciaze.Tym bardziej ,ze mialas dni plodne,najlepiej jak zrobisz test w tedy bedziesz pewna.

Odnośnik do komentarza
Gość Oczy Twoje

Justyna ale tu nie doszło do penetracji, penis nie wszedł do pochwy więc nawet jeśli dotykał łechtaczki czy warg sromowych to nie ma szans na zapłodnienie. Plemniki w magiczny sposób nie przeszły z łechtaczki do pochwy a z tamtąd jeszcze dalej...

Odnośnik do komentarza
Gość lolitka54

No nie bylo bo jestem dziewica jeszcze wiec nie bylo zadnej penetracji tylko ze wydaje mi sie tak jak by brzuch mi urosl ale kazdy mowi ze po 4 tyg tego nie widac i jeszcze mam bialy sluz chociaz czasami jest tes i przexroczysty a wpisac co moze oznaczac ten sluz to wszedzie ze ciąże wiec dlatego tak sie dopytuje

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna-luk

~lolitka54
a wpisac co moze oznaczac ten sluz to wszedzie ze ciąże wiec dlatego tak sie dopytuje

Pierwsze slysze...Wiem ,ze bialy sluz jak juz to moze znaczyc infekcje pochwy ale zeby ciaze to nie slyszalam.Czasami pojawia sie tez samoistnie i nic nie oznacza.Najlepiej jak zrobisz test,przez internet nikt nie stwierdzi czy jestes w ciazy.

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna-luk

~Oczy Twoje
Justyna ale tu nie doszło do penetracji, penis nie wszedł do pochwy więc nawet jeśli dotykał łechtaczki czy warg sromowych to nie ma szans na zapłodnienie. Plemniki w magiczny sposób nie przeszły z łechtaczki do pochwy a z tamtąd jeszcze dalej...
Masz racje. Ale jesli byl sluz w pochwie to moglo. Śluz w szyjce macicy jest konieczny do poczęcia dziecka, ponieważ umożliwia transport i przeżycie plemników w drogach rodnych kobiety. Gdy w pochwie nie ma śluzu, plemniki muszą zużyć więcej energii Tylko obecność śluzu w pochwie daje męskim komórkom rozrodczym szansę na dotarcie do komórki jajowej i zapłodnienie jej. Dlatego poprzez slub rowniez mogly sie przeniesc co nie oznacza ,ze musialy.A bialy sluz jest w czasie dni plodnych, jak i rowniez dniach nie plodnych,wystepuje od czasu do czasu i jesli nie ma go duzo to jest to naturalne.

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna-luk

~lolitka54
No tylko ze nie bylo zadnej penetracji a tylko przez chwile byla dotykana łechtaczka i wargi sromowe nic wiecej to moge byc czy nie bo juz nie wiem a testu boje sie robic bo boje sie wuniku

No to jak boisz sie testu to nie dowiesz sie nigdy albo dowiesz niedlugo.Lepiej byc gotowym chociaz w tym przypadku wydaje mi sie ze szanse na ciaze sa bardzo male.Ale z natura bywa roznie.

Odnośnik do komentarza
Gość lolitka54

A mam jeszcze jedno pytanie,poniewaz moj brzuch gdy go napne jest twardy czy moglo by tak byc po 3 tyg ciazy ze bylby juz twardy czy po prostu po ćwiczeniach bo w listopadzie cwiczylam ze 2 tyg i po prostu ten brzuch jest po tym taki twardy.Prosze o odpowiedz!

Odnośnik do komentarza

witam,5 tyg temu chłopak dotykał mnie penisem poo wargach sromiwych i lechtaczce,zadnego stosunku ani wytrysku do srodka nie bylo tylko na penisie byl preejakulat,bylam bardzo podniecona .Okres mialam 11.11 i pozniej mi sie zaczal 6.12 a powienien 8.12 i byl mniej obfity i krotszy o 1 dzien niz wczesniejsze a cykle zawsze mam po 28 a ten trwal 26.Czy mogę być w ciazy po tym czy nie? Mam wrażenie że podbrzusze mi uroslo i brzuch.Po jedzeniu boli mnie zoladek i jest mi niedobrze,ostatnio dosc schudlam bo az 6 kg i strasznie sie stresuje.Pomozcie prisze!!!!

Odnośnik do komentarza

ile ty masz lat ????
zeby zajść w ciąże to musi dojść do wytrysku w środku a to że gdzieś cie tam "posmyra" to nie znaczy że już od razu będziesz w ciąży . poza tym brzuch w ciąży tak szybko nie rośnie .
a metoda kalendarzyka jest już dawno nie ważna .
zanim zaczniesz życie seksualne radzę się trochę dowiedzieć tego i owego

Odnośnik do komentarza

Wczoraj bawiłem się ze swoją dziewczyną, ona robiła mi dobrze ja jej lekko , tylko za pomocą łechtaczki. Potem dotknąłem jej warg sromowych penisem, dodam że nie miałem wytrysku ani jej nie włożyłem. Ona się boi, że będzie w ciąży. Ja sądzę, że nie ma takiej możliwości, ale ona się martwi dlatego chciałbym się upewnić. Tak, więc czy ona może zajść w ciąż?

Odnośnik do komentarza

przepraszam za to pytanie, może jest głupie ale już się pogubiłam, na każdym forum piszą inaczej, mianowicie spóźniał mi się okres jakiś tydzien a wcześniej nic nie robilam z moim narzeczonym, podczas tego spóźnienia zdecydowałam sie na petting, mój chlopak zrobil mi palcówke, nie bylo na nich spermy, bardziej niepokoi mnie to że jeździł penisem po mich wargach sromowych i możliwe, że po łechtaczce ale on twierdzi, że byl suchy i nie jeździł czubkiem, nie bylo spermy na pewno, ale czytałam o prejakultacie, czy jest możliwe żeby on mnie zapłodnił po dotknięciu łechtaczki? spoznia mi sie okres już lacznie prawie 30 dni chociaż może być to spowodowane stresem, ponieważ od paru dni myśle tylko o tym, boli mnie brzuch i leci ze mnie bialy śluz, od jakiegoś miesiąca nie mam apetytu i bardzo malo jem, może to jest powod braku miesiączki, prosze pomożcie i jeszcze raz przepraszam za pytanie, od razu pisze że nie mogę iść do ginekologa, a testu nie chce robić bo strasznie się boję, blagam o pomoc bo tego nie kontroluje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...