Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
niemampomysłunalogin

Do moderatorów/adminów

Rekomendowane odpowiedzi

Wnioski o usunięcie konta ,najlepiej zamieszczać w jednym wątku czołówki tego forum,pt."Jak usunąć tutaj konto? Chcę usunąć konto"

Szanuj zdanie innych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mrugająca gwiazdka

WITAM CHCE USUNĄĆ KONTO I FORUM WSPOMINKI I NIE TYLKO PROSZĘ O NAJSZYBSZE USUSNIĘCIE MNIE Z KONTA I MOJE FORUM POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~Mrugająca gwiazdka
WITAM CHCE USUNĄĆ KONTO I FORUM WSPOMINKI I NIE TYLKO PROSZĘ O NAJSZYBSZE USUSNIĘCIE MNIE Z KONTA I MOJE FORUM POZDRAWIAM

Konto i forum zostały usunięte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kropelkaa

WITAM PROSZE USUNĄĆ MOJE KONTO KROPELKAA I FORUM OAZA SPOKOJU

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mgmg

odnoszę wrażenie, że pytania kierowane do lekarzy są często przenoszone na forum ogólne. Próby odpowiedzi są krytykowane przez pytających jako niefachowe. Moim zdaniem moderatorzy powinni informować pytających o przeniesieniu i charakterze forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,
Niektóre pytania do specjalistów rzeczywiście są przenoszone na forum. Ich autorzy są o tym informowani drogą mailową.

Pozdrawiam
Moderator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DarkRivers

Witam. Mam bardzo poważny problem z pocztą priv. Problem polega na tym, że od ponad tygodnia w ogóle nie mogę odczytywać wiadomości. Wcześniej było normalnie i zawsze ładowała się szybko, a teraz tylko wczytuje loader i nic więcej się nie dzieje.
Może jakiś restart z waszej strony?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Danuta718

Ja również mam ten sam problem. Dodatkowo jak tylko przejdę na inne forum czy wchodzę w jakikolwiek wątek od razu mnie wylogowuje. Nie jest to na pewno spowodowane z mojej strony. Sprawdzałam na innym komputerze i na innej przeglądarce i tak samo się działo. Kiedy można spodziewać się rozwiązania problemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mgmg

- na forum 'pytania do lekarzy' ostatnio czesto pojawia sie duża reklama u dołu strony. Strony z taką reklamą otwierają się na niej, nie na górze strony, a kiedy przewijam stronę na samą górę strony, za chwilę znowu widac dół strony z reklamą. Nie mozna czytać tekstu na takich stronach.
- filmy wideo ładuja się bardzo długo, uniemożlwiaiają przewijanie stron. Poza tym ja np. lubię otwierać kilka wątków naraz i po kolei je czytac. Reklamy odtwarzają się automatycznie na wątkach w tle, powodując nieprzyjemny halas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DarkRivers

Skoro nie interesują Ciebie programy, które mogłyby Tobie po blokować niepożądanie wyskakujące reklamy, to nie pozostaje Tobie nic innego, jak tylko zaakceptować działanie strony z tymi uporczywie wyskakującymi okienkami. Administracja nie ma nic do tego niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mahometka_A

Chciałabym spytać dlaczego administracja na okrągło ingeruje w moje wątki? Skoro ja zakładam wątek na waszym portalu, to ten wątek chyba raczej należy już do mnie tak. Właśnie któraś z was usunęła mi mój kolejny wątek. Jak tak można do cholery. Wpierw sobie załóżcie, a potem kasujcie.

Chamstwo nie zna granic, naprawdę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,
Wątek został skasowany, ponieważ ,,dyskusje klonów" są niezgodne z regulaminem:
zawierających odpowiedzi na komentarze umieszczone przez tego samego Użytkownika, choćby występującego pod inną nazwą użytkownika Forum (tzw. „dyskusje klonów”)
(punkt 7 regulaminu forum - Korzystanie z Forum, podpunkt 7)

Pozdrawiam
Moderator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mahometka_A

Tak tylko, że ja akurat z tymi, którzy to permanentnie przerzucają tylko, tą fizjologie seksu i wirusa brodawczaka, to nie mam nic wspólnego. Właśnie wczoraj to przez nich wyszło jak wyszło. Ja po prostu chciałam dobrze i to już nie moja wina, że wyszło tak jak zawsze ^-^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Danuta718

Nie wiem gdzie mogę się zwrócić z tą prośbą więc piszę tutaj. Niechcący zamieściłam na forum humor temat który powinien znaleźć się na stronie kuchnia. Czy mogę prosić o przeniesienie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...