Skocz do zawartości
Forum

Do moderatorów/adminów


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordehai i Ciarahy

To ja może doradzę inaczej - banowanie neostrady w jakiś sposób skutkuje odcięciem innych, niewinnych użytkowników. Nie ma sposób na neo - oczywiście mowa o banowaniu hosta czy Ip. Rób jak chcesz, ale banując mnie, banujesz również innych hehe

Odnośnik do komentarza

Witam,
Od jakiegoś czasu nie pokazują się u góry postów te aktywne ikonki opcji cytowania, usuwania, edycji i poczty prywatnej oraz nie otwierają się filmiki na Hyde Parku- tylko na profilu użytkownika.
Nie wiem czy to u mnie, czy każdy tak ma i czy można by to naprawić?
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich serdecznie. Zastanawiam się czy można założyć osobne forum pt.psychologia dla osób co się wstydzą i krępują opowiadać o swoich problemach aby wszyscy czytali tak jak ja i wiele innych? Wogóle nie ogarniam tematu.Chodzi mi o to że jak się zaloguję na swoje konto to każdy może się ze mną kontaktować na przykład osoby z trójmiasta żeby jak mają kryzys mogli możliwość spotkania w gronie osób, czuć się komfortowo i anonimowo? Jak mogę prosić to będę wdzięczna za wskazówki czy jest taka możliwość i jak to zrobić. Nie segreguję ludzi na to gdzie mieszkają podpowiem jak będę umiała wszystkim z dziedziny:kobiety, nerwica, zranione serce ogólnie problemy dnia codziennego, kompletnie nie umiem gotować, jak mi jest smutno albo jestem szczęśliwa słucham i śpiewam piosenki disco ale nie tylko.A jeżeli chodzi o udzielanie adresu email w celu przekazania informacji dla konkretnej osoby to przez redakcję bo jest zakaz na ogólnodostępnym forum? Bardzo dobry pomysł z wyznaczeniem telefonów do różnych instytucji czy poradni. Zapraszam Was wszystkich do kontaktu ze mną na forum i poza nim face nie mam, gg nie mam, email mam, skype mam.Głowa do góry w jedności siła.

Odnośnik do komentarza
Gość HansHans11

Szanowny Czytelniku!
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dzięki nim możemy finansować rozwój naszych usług. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "SRODO", "DUPODO", "PIZDODO" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten tema Administratorem Twoich danych będzie wujek Zdzisiek.

Odnośnik do komentarza
Gość HansHans11

Oj Mahomet Mahomet Mahomet..... Czy Ty myślisz, że robisz mi na złość podszywając się pode mnie i pisząc jakieś farmazony? Szczególnie jak tu już nikt praktycznie nie zagląda? :) Życie chłopie marnujesz sobie tutaj. No ale Twoja sprawa ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...