Skocz do zawartości
Forum

Do moderatorów/adminów


Rekomendowane odpowiedzi

Gość spacerkiem

DarkRivers non stop wszczyna burdy szczególnie w dziale seks. Niech administrator zapyta moderatora z seksu, kogo tematy i wpisy najczęściej usuwa? Oczywiście zadymiarza DarkRivers i jego licznych innych nielogowanych wcieleń . Sam się tym chwali, trolluje na maxa i jednak jest nietykalny rozumiem?
Podszywanie się pod innych userów to też jego specjalność a mimo to nie dostał nawet ostrzeżenia.

Czy administracja nie może tego sprawdzić i odpowiednio zareagować?

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

Danuta718
Dark, trzeba było nie pisać nic, wtedy i nikt by na Ciebie nie zwalał całej odpowiedzialności a tak jak już zacząłeś to i przejmuj się że każdy na Ciebie zwala. I gdybyś mnie kiedyś nie podpuszczał to nie musiałbyś się martwić czy faktycznie lecę na Ciebie czy nie. Tak czy inaczej, sam sobie jesteś winny więc nie powinieneś teraz narzekać :P.

Danuto, ja nic na to nie poradzę, że Ty w takim wieku masz jeszcze tendencję do zakochiwania się przez internet w ludziach, których nigdy na oczy nie widziałaś. Ja po prostu chciałem być dla Ciebie miły i to wszystko z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

~spacerkiem
DarkRivers non stop wszczyna burdy szczególnie w dziale seks. Niech administrator zapyta moderatora z seksu, kogo tematy i wpisy najczęściej usuwa? Oczywiście zadymiarza DarkRivers i jego licznych innych nielogowanych wcieleń . Sam się tym chwali, trolluje na maxa i jednak jest nietykalny rozumiem?
Podszywanie się pod innych userów to też jego specjalność a mimo to nie dostał nawet ostrzeżenia.

Czy administracja nie może tego sprawdzić i odpowiednio zareagować?

Jest to nie prawda, ponieważ ja na dział seks wchodzę tylko z czystej ciekawości i nic więcej. Owszem raz, czy tam może te dwa razy to i mi zdarzyło się wdać w niezbyt przyjemną konwersację, ale to tylko dlatego, że ktoś podszywał się pod mój zastępczy pseudonim i permanentnie używał go w złym celu. Ja nie kopiuje z google, a zawsze staram się być kreatywny, lecz tamten osobnik podszywając się pod mój tymczasowy nick to, zawsze tylko wkleja te same teksty, przy czym na okrągło jak komuś coś rzekomo tłumaczy, to używa niecenzuralnych i prostackich słów. Ostatni nawet zaczął podszywać się pod pseudo hakera i zaczął stawiać jakieś śmieszne warunki. Ja bardzo dobrze zdaję sobie z tego sprawę, iż na tym portalu moje przewinienia wobec innych ludzi są po prostu karygodne, lecz proszę mi uwierzyć, że ja naprawdę z działem seks, to nie mam nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Gość spacerkiem

DarkRivers, kłamiesz jak najęty.
Wystarczy że administracja sprawdzi w bazie i poczyta usunięte przez moderatora twoje posty, tak z loga jak i nielogowane. Od razu wyjdą im na jaw twoje ściemy.

Podobno znasz się na informatyce, ale to też nieprawda, bo nawet nie potrafisz prawidłowo sklasyfikować kim jest haker a kim nie jest. Do tego to są twoje wymysły, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością, która była tu widoczna.

Na dział seks wchodzisz robić burdy, bo jako prawiczek nic o nim nie umiesz napisać. Zmyślasz na seksie anonimowo tematy, aby potem nabijać się z tych, którzy w dobrej wierze chcieli pomóc. To jest twoja działalność, która na wszystkich forach klasyfikowana jest jako czyste trollowanie, za co normalnie należy się perm BAN.

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

~spacerkiem
DarkRivers, kłamiesz jak najęty.
Wystarczy że administracja sprawdzi w bazie i poczyta usunięte przez moderatora twoje posty, tak z loga jak i nielogowane. Od razu wyjdą im na jaw twoje ściemy.

Właściwie ujmę to, w ten sposób. Od kąt założyłem sobie konto na tym portal to, założyłem tylko 4 wątki. Pierwsze dwa wątki powstały w dziale seks, które po chwili zostały usunięte, a natomiast kolejne dwa zostały przeze mnie umieszczone w dziale psychologi. Prawda po prostu jest taka, że to Ty właśnie jesteś tym całym pseudo naganiaczem działu seks i To ty najprościej mówiąc to, robisz chlew z owego działu. Ja wiem, że ty właśnie poczułeś się zagrożony i dlatego to też, ewidentnie próbujesz zwalić wszystko na mnie, lecz ja naprawdę jestem niewinny i prawda jest taka, że mam w głębokim poważaniu tamto forum, więc wchodzę tam naprawdę rzadko.

~spacerkiem
Podobno znasz się na informatyce, ale to też nieprawda, bo nawet nie potrafisz prawidłowo sklasyfikować kim jest haker a kim nie jest. Do tego to są twoje wymysły, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością, która była tu widoczna.

No cóż. Jakby nie patrzeć to, jestem po technikum informatycznym i biorąc pod uwagę moje zamiłowanie do informatyki to i co nieco tam wiedzy liznąłem przez te lata na temat tego całego pseudo hackerstwa. Po pierwsze i ważne kolego. Jeśli straszysz, podajesz sposoby na ominięcie bana, przy czym grozisz i udzielasz się do szantażu żądając przy tym od właściciela portalu, że jak nie spełni Twoich żądań to, wtedy wszystko w efekcie zakończy się jedną wielką awarią serwera na którym jest postawiona dana strona, to musisz wiedzieć też to, że w oczach innych już będziesz spostrzegany jako haker. A po drugie osobiście uważam, że z Ciebie jest taki haker jak z koziej dupy trąba. Bo przecież jak można być hakerem skoro wszystkie gotowce zżyna się z internetu?
No jak ludzie.
Przecież to nie jest realne i raczej tylko dziecko uwierzyłoby dla tego rzekomego inteligenta hackingu, że cokolwiek może on tutaj zrobić na niekorzyść strony ^-^

~spacerkiem
Na dział seks wchodzisz robić burdy, bo jako prawiczek nic o nim nie umiesz napisać.

Jak wypowiedziałem się wcześnie, że nie mam nic wspólnego z tamtym działem, to i tak jest.
Po co miałbym kłamać? Wybacza, ale jakoś nie widzę siebie w roli kłamy. Chociażby dlatego, że jestem bezpośredni i nawet jakbym skłamał, to i tak po chwili bym się wygadał. Ja nie umiem kłamać i nie leży to, w mojej naturze.
Niestety, ale taka jest prawda.
A co do tego seksu:-) To ona mnie nawet nie pociąga, ponieważ ja jestem aseksualny i nie mam od urodzenia pociągu do seksu.
Ja wiem, że Ciebie wymyślanie takich zboczonych tematów to jara, ale wybacz mnie nic, a nic. Więc prosiłby nie mierzyć mnie własną miarą zboczeńcu :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta718

Dark, wyjaśnijmy sobie jedną rzecz raz na zawsze. Nie zakochałam się w nikim w Internecie a już na pewno nie w Tobie. Jeśli wprowadziłam w błąd to przepraszam, nie taki był mój cel. Owszem, sporo Ciebie prowokowałam ale to dlatego że uważałam Cię za trolla który albo z nudów albo z innego powodu siedzi na forum i wypisuje chwytliwe tematy i ma z tego zabawę a ja to po prostu ripostowałam i tyle. Teraz widzę że się myliłam za co przepraszam. Choć jeśli za ostro pojedziesz to się wtrącę ale nie dlatego że lecę na Ciebie tylko dlatego że uznam Twoje zdanie za nieodpowiednie. Na pewno nie ma tu nic osobistego a to czy uwierzysz czy nie to już leży niestety tylko w Twojej gestii.

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta718

Tylko chyba zapomniałeś o czymś bardzo ważnym. Mianowicie że to nie ja zaczęłam. Zapewne zdążyłeś zapomnieć więc przypominam: zaczęło się od ściągnięcia mnie do klatki. A skoro to już wyjaśnione to teraz meritum sprawy. Ja to po prostu cały czas ciągnę a gdybyś był bacznym obserwatorem to byś zauważył, że ,,zalecałam się" dopiero wtedy gdy Ty napisałeś coś ostrego, co albo mogło się komuś nie spodobać, albo jak komuś ostro pojechałeś albo zwyczajnie mogło to zaszkodzić autorowi/autorce zamiast pomóc. Zresztą, jeśli mnie pamięć nie myli to początki były wręcz odwrotne, czyli to Ty mnie szukałeś i prowokowałeś na każdym kroku więc teraz nie miej pretensji że niby lecę na Ciebie.
Nie szkoda mi Ciebie. Głupio? Może trochę ale na pewno nie szkoda, sam sobie nawarzyłeś piwa więc teraz je pij. Ja chciałam tylko innych wspomóc, a że Ty tak to odbierasz to już tylko i wyłącznie Twój problem.

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

Danuto właściwie to ja Ci coś powiem. Nawet jakbym miał załóżmy ten pociąg do tego seksu to, nigdy, ale to przenigdy nie zwróciłbym uwagi na kogoś z internetu. Dla mnie w urodzie nic nie brakuje i nawet, żebym tylko chciał to pewnie mógłbym mieć co miesiąc inną i to ze swoich stron, a nie z drugiego końca kraju. Zresztą o czym tu w ogóle mówić. Nawet nie chciałbym mieć od siebie starszej, ponieważ na to miejsce zdecydowanie wolałbym młodszą i zapewne ładniejszą. Daruj sobie te tłumaczenia i lepiej zajmij się czymś mnie skomplikowanym.
Żegnam Panią.

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

Tak się właśnie złożyło, że z czystej ciekawościpostanowiłem katem oka zerknąć sobie na dział seks i muszę wam powiedzieć, że jest tam w końcu porządek. Bardzo mnie to cieszy, że ten portal rozkwitnie na nowo. Naprawdę, ale bez tej naszej kochanej administracji to byśmy już dawno brudem zarośli, aż po same uszy.

Dziękuje i oby tak dalej :-)

Odnośnik do komentarza
Gość do Milki

W jaki sposób usuwane są niektóre posty? Zauważyłam, że wartościowe posty ni stąd ni zowąd znikają.
Tylko szkoda, że robi to ktoś bez sensownej weryfikacji, a realizuje prośbę jakiegoś nawiedzonego debila/złośliwca. Wydaje mi się, że musi w tym partycypować Moderator, tak czy nie?

Odnośnik do komentarza
Gość do wszystkich

załóżcie wątki z nickiem chronionym hasłem i posługujcie się tylko takim nickiem(kolor niebieski), wtedy trole o czarnych nickach zostaną na lodzie i zniknie chamstwo słowne. Osobiście z pewnych względów nie praktykuję tego, a chamskiego języka nie używam.

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

Zresztą, nie masz za grosz honoru, ani ambicji. Prosisz o to, aby te niecenzuralne i obraźliwe posty przestały znikać, a nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy, że takie wypociny pisane przez Ciebie mają szkodliwy wpływ na wizerunek strony. Ja nie wiem naprawdę jakim trzeba być naiwniakiem, żeby myśleć, że właściciel portalu to wszystko z powrotem przywróci. Moje posty też czasami znikają, ale ja w przeciwieństwie do Ciebie bardzo dobrze sobie zdaję z tego sprawę, że źle robię i nigdy nie proszę o ich przywrócenie.

Jesteś żałosny, szkoda tylko że tak mało ruszasz łepetyną.
Tak to przynajmniej w cyku mógłbyś pracować.
No ale cóż począć, jak w cyrku małpa też mus myśleć i to jeszcze intensywnie:-)

Dobranoc :-)

Odnośnik do komentarza

Witam,
Jeśli na forum są posty, które według Was łamią regulamin lub zasady netykiety to obok każdego postu znajduje się ikonka kosza. Służy ona do zgłaszania nadużyć. W ten sposób skróci się czas reakcji i będzie można szybciej je usuwać.
Jeżeli post/wątek łamie regulamin lub zasady netykiety zostanie usunięty. Regulamin jest dostępny na dole strony.

Pozdrawiam
Moderator

Odnośnik do komentarza

Witam.
Zamieściłam pytanie skierowane bezpośrednio do lekarza, po czym zostało ono sklasyfikowane jako powtarzające się i w związku z tym otrzymałam odpowiedź że przeniesiono je na ogólne forum tematyczne.

Chciałam zapytać, czy nawet jeśli pytanie uznano za wtórne ( co nie jest do końca prawdą bo problem, jest szczegółowy a odpowiedź dla mnie ważna) - to najpierw nie należało spytać się mnie czy w ogóle życzę sobie umieszczania mojego pytania i informacji w nim zawartych na forum publicznym, skoro wyraźnie kierowałam je tylko do specjalisty.

Myślę że nie jest to w porządku, zostałam potraktowana dość beztrosko i instrumentalnie, no i jestem tym bardzo niemile zaskoczona.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Zadając pytanie do specjalisty zaakceptowała Pani regulamin,w którym jest napisane:
13. Serwis zastrzega sobie prawo do nieudzielenia odpowiedzi na wybrane pytanie, którego tematyka była uprzednio omawiana i publikowana w Serwisie. W takim wypadku pytanie Użytkownika zostanie przeniesione na forum Serwisu celem uzyskania ewentualnej odpowiedzi od użytkowników forum. Użytkownik otrzyma również linki do podobnych pytań, które były publikowane uprzednio w Serwisie.

Pozdrawiam
Moderator

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, czyli niesłusznie się wkurzyłam:)przepraszam mnie doczytałam.

W takim razie czy można by jednak przywrócić to pytanie do lekarza, ponieważ pozornie komuś z zewnątrz możne się wydawać ze co do morfologii to odpowiedzi mnóstwo wiec z pewnością coś tam znajdę na forum- ale tak nie jest, sytuacja jest indywidualna, a dość nagła zmiana parametrów dla mnie niepokojąca.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość BeatrisBecia

Szanowna Pani Mileczko. Czy mogłabym założyć sobie forum pod tytułem [Kącik muzyczny Beci] ??? Pytam dlatego, że ostatnio jak sobie założyłam forum na Pańskiej stronie, to jakimś magicznym sposobem ono znikło:(

Odnośnik do komentarza
Gość BeatrisBecia

Pani Milenko Pani Milenko, to znowu ja :-)
Czy mogłaby Pani usunąć z hydrowego parku ostatnio zamieszczony utwór użytkowniczki roshen?
Bo jakoś on nie pasuje do mojej playlisty:(
Z góry bardzo pięknie dziękuje, Pani Milenko :*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...