Skocz do zawartości
Forum

Do moderatorów/adminów


Rekomendowane odpowiedzi

Gość DarkRivers

Witam. Mam bardzo poważny problem z pocztą priv. Problem polega na tym, że od ponad tygodnia w ogóle nie mogę odczytywać wiadomości. Wcześniej było normalnie i zawsze ładowała się szybko, a teraz tylko wczytuje loader i nic więcej się nie dzieje.
Może jakiś restart z waszej strony?

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta718

Ja również mam ten sam problem. Dodatkowo jak tylko przejdę na inne forum czy wchodzę w jakikolwiek wątek od razu mnie wylogowuje. Nie jest to na pewno spowodowane z mojej strony. Sprawdzałam na innym komputerze i na innej przeglądarce i tak samo się działo. Kiedy można spodziewać się rozwiązania problemu?

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

Skoro nie interesują Ciebie programy, które mogłyby Tobie po blokować niepożądanie wyskakujące reklamy, to nie pozostaje Tobie nic innego, jak tylko zaakceptować działanie strony z tymi uporczywie wyskakującymi okienkami. Administracja nie ma nic do tego niestety.

Odnośnik do komentarza
Gość Mahometka_A

Chciałabym spytać dlaczego administracja na okrągło ingeruje w moje wątki? Skoro ja zakładam wątek na waszym portalu, to ten wątek chyba raczej należy już do mnie tak. Właśnie któraś z was usunęła mi mój kolejny wątek. Jak tak można do cholery. Wpierw sobie załóżcie, a potem kasujcie.

Chamstwo nie zna granic, naprawdę.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Wątek został skasowany, ponieważ ,,dyskusje klonów" są niezgodne z regulaminem:
zawierających odpowiedzi na komentarze umieszczone przez tego samego Użytkownika, choćby występującego pod inną nazwą użytkownika Forum (tzw. „dyskusje klonów”)
(punkt 7 regulaminu forum - Korzystanie z Forum, podpunkt 7)

Pozdrawiam
Moderator

Odnośnik do komentarza
Gość Mahometka_A

Tak tylko, że ja akurat z tymi, którzy to permanentnie przerzucają tylko, tą fizjologie seksu i wirusa brodawczaka, to nie mam nic wspólnego. Właśnie wczoraj to przez nich wyszło jak wyszło. Ja po prostu chciałam dobrze i to już nie moja wina, że wyszło tak jak zawsze ^-^

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

Dlaczego użytkownik, który pisze te głupoty na dziale seks, to nie zostanie zbanowany? Ja nie będę brał wszystkiego na siebie. To jest niesprawiedliwe, że on tam wrzuca te pierdoły z google, a każdy myśli, że to ja:(

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem to bardzo rzadko tu komus bana zakladaja. Byl taki jeden dawno temu,to sie rzucal jak go zablokowali...
Z reszta to forum juz padlo ofiarą takich glupot,spamu i innych tego typu dziadostw. Szczerze malo co tu ingeruja zeby forum dzialało fajnie,szybko i sprawnie.Szkoda.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta718

Dark, trzeba było nie pisać nic, wtedy i nikt by na Ciebie nie zwalał całej odpowiedzialności a tak jak już zacząłeś to i przejmuj się że każdy na Ciebie zwala. I gdybyś mnie kiedyś nie podpuszczał to nie musiałbyś się martwić czy faktycznie lecę na Ciebie czy nie. Tak czy inaczej, sam sobie jesteś winny więc nie powinieneś teraz narzekać :P.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...