Skocz do zawartości
Forum

Do moderatorów/adminów


Rekomendowane odpowiedzi

od jakiegoś czasu" piszący "tu pod roznymi nikami,tworzonymi na chybil trafił w klawiaturę,typu nnkjnfkj,jnknkjfnfn,ususudjdj,itd. to jedna i ta sama osoba!!!Najpewniej naćpana,zgorzkniała albo przegrana w życiu,albo wszytsko na raz,bo cięzko nazwac go chocby trollem.Wydaje mi się,ze ten portal posiada jakiś regulamin,więc za rażące łamanie kultury tutaj,a wlasciwie zwykłe spamowanie,prosiłabym by ktoś się tym w koncu zajął.mnie to pasuje na jednego osobnika,ktory tu niedawno bywał,w kazdym razie proszę się tym zająć.

Odnośnik do komentarza
Gość slowo prawdy

po co sie ciskasz w obronie tępaków stajeszMysilisz, że ktoś ci za to będzie wdziędzny?
Krytyka ciebie nie sięgła - boś wporządku,Na forum pomagasz, ładne odpowiedzi dajesz,Ci co zniszczeni - slowem ciężkim
Na to zasługiwali,Bo jedynie wedle szpanu, Tutaj przebywali

Gowno ich obchodzily problemy ludzi,Nawet twoje zostaly pominiete,Wiec zastanow sie nim znow staniesz w obronie
Tych oslow pojebanych, bo powidam ci nie warto ich bronic.

Oni w twej obronie nie stana, jedynie sami o siebie czym predzej zadbaja. Wiem, ze podejrzewasz gonza, lecz to nie on - wporzadku jestes wiec na priv ujawnie ci sie, pozatym znasz mnie, lecz pewnie nie skojarzych, bo ciezko kogos podejrzewac. Trzymaj sie zatem bo tylko ty tu wpirzadku i osoby, których nie sięgła pięść riposty.

Odnośnik do komentarza
Gość BeatrisBeti

Pani Milko jak mogę założyć swoje forum lub koleżanka doradziła by założyć swój kącik Beti założyłam napisałam wstęp chcę w swoim kąciku pisać wątki nowe i historie lecz gdy wchodzę na swój kącik pod nazwą mój kącik Beti niech Pani zobaczy to tam nie mogę prowadzić swojego kącika tam pisać historie bo nie ma tam ikonki nowy wątek tylko odpowiedź dlaczego co mam zrobić i jak by pisać w moim założonym kąciku czy tak się da.Martwię się denerwuję stresuję czy trzeba spełniać jakieś wymogi by mieć swoje forum lub kącik i pisać.Bardzo to przeżywam Beti
Druga sprawa jak pisze długie wątki na forum muszę się logować dlaczego czyżby strona wygasła jak długo pisałam proszę o najszybszą odpowiedź jak założyć forum czy kącik i tam pisać czekam za odpowiedźiąBeti proszę o pomoc w tej sprawie pilne

Odnośnik do komentarza
Gość BeatrisBeti

Pani Milenko jak piszę w jednym miejscu na forum psychologicznym nowy wątek muszę wpisać tytuł danego wątku gdy chcę pisać w jednym miejscu napisać wątek i odrazu opublikować.Dlaczego mi nie działają linki jak dodaję muzykę nie otwierają się.Beti czekam na odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Witam,
Jeżeli chce mieć Pani własne forum:
1. Musi Pani być na stronie głównej forum ( tam gdzie są wszystkie fora wypisane)
2. Po lewej stronie znajduje się czerwony przycisk załóż forum.
3. Po kliknięciu w niego, pojawia się okno w którym trzeba wpisać nazwę forum, krótki opis i wybrać czy to forum ma być otwarte ( każdy może je zobaczyć i się na nim udzielać) czy prywatne ( tylko osoby zaproszone będą je widzieć i będą mogły się na nim udzielać)
4. Gdy już to Pani uzupełni, trzeba kliknąć załóż forum i gotowe.
Będzie mogła tam Pani zakładać swoje wątki.

A i jeszcze jedno.
Umieszczanie danych osobowych takich jak adres email czy numer gg jest niezgodne z netykietą. Takie dane będą usuwane.

Pozdrawiam
Moderator

Odnośnik do komentarza

Witam,
Ale chce Pani dodać zdjęcie jako okładkę forum? Jeśli tak to:
1. Po wejściu na swoje forum po prawej stronie jest miesjce przeznaczone na okładkę.
2. Po najechaniu na górną cześć, powinno się pojawić dodaj zdjęcie. Po kliknięciu tego otworzy się okno, w którym musimy zaznaczyć zdjęcie, które mamy na dysku.
3. Zdjęcie nie może mieć więcej niż 1 MB
4. Po wybraniu zdjęcia klikamy otwórz i gotowe.

Pozdrawiam
Moderator

Odnośnik do komentarza
Gość BeatrisBeti

pRZEPRASZAM P Milko tak zrobiłam ale na moje forum po prawej stronie mi pisze dyskusja, uczesnicy
usuń i przyklej co to znaczy przyklej ja nie widzę po prawej stronie aby było miejsce na okładkę zdjęcia forum szukam denerwuje się przy czym ono pisze przeprazam za kłopot.Beti

Odnośnik do komentarza

Może Beti ,nie rób sobie zabawy na tym portalu,dobrze...,
masz pole do popisu na swoim blogu... ,bo tu ludzie głównie zwracają się o pomoc ,a nie dla rozrywki.

A Ty nic nie wnosisz ,tylko głowę zawracasz moderatorom,daj sobie spokój z tym zakładaniem i likwidowaniem coraz to nowego forum,to jest bez sensu...,ale Ty chyba tego nie rozumiesz.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...