Skocz do zawartości
Forum

Laptop dla córy


Gość Korolka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Piszę z prośbą o poradę odnośnie zakupu komputera, a raczej laptopa dla córki. Ma on 12 lat, chodzi do szkoły, ale coraz częściej korzysta z komputera do lekcji, korzysta z mojego komputera zazwyczaj. Nasuwa się pytanie, czy to nie czas kiedy może dostać swojego pierwszego laptopa, oczywiście jako pomoc naukowa, a nie gry i bajki. Może macie jakieś sugestie na ten temat, lub możecie zaproponować jakieś konkretne przykłady na komputer dla takiego ucznia.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Naprawdę wierzysz w to, że ten laptop nie będzie jej służył do oglądania bajek lub gier ? Mówisz, że korzysta z Twojego komputera, czemu więc właśnie Twój komputer nie może posłużyć jako jej "pomoc naukowa" ? Z resztą laptop na własność dla 12latka ? Potem się dziwić czemu dzieci nie potrafią odejść od komputera. Powiedz jej np. że swoją ciężką pracą (w tej chwili mam na myśli naukę, poświęcenie) może zdobyć powiedzmy już tego laptopa. Jeśli zauważysz że się stara, uczy się pilnie to możesz jej go kupić ale kontroluj czas jaki ona dziennie spędza nad komputerem bo widzę po swoim młodszym kuzynostwie, że naprawdę niewiele trzeba by się uzależnić. // Jeśli chodzi o zakup. Myślę, że jak pójdziesz do odpowiedniego sklepu z komputerami to oni Ci tam doradzą jaki model byłby najlepszy dla Twojego dziecka ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...