Skocz do zawartości
Forum

labioplastyka


Gość fellacja

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma doświadczenia? Nie jestem zadowolona z wyglądu moich miejsc intymnych, bardzo mnie to krępuje i czuję, że przez to nie mogę stworzyć normalnego związku. Czytałam sporo o labioplastyce, jestem ciekawa jak szybko dochodzi się do siebie po tego typu zabiegach.

Odnośnik do komentarza

Witam , jestem po zabiegu labioplastyki w jednej z warszawkich klinik u dr Moniki Jachna- Grzesiak. Efekt bardzo dobry, nawet takiego sie nie spodziewałam a i cenowo jak sie orientowałam korzystnie. Pani Monika tę bardzo miła i rzeczowa kobieta.Jak sie wahasz proponuje tak jak ja idz na rozmowe, mnie to pomogło podjąc decyzje.

Odnośnik do komentarza
Gość wstydliwaona

z tego co pamiętam rany zagoiły się po około 14 dniach , a opuchlizna zeszła całkowicie po jakichś 6 tyg. W takim czasie także wszystko wraca do normy i już można rozpocząć współżycie:) Wiadomo że zależy wszystko od organizmu, no u mnie szło wszystko zgodnie z tym co dr Grzesiak powiedziała, bez żadnych komplikacji

Odnośnik do komentarza

Dziękuję bardzo za odpowiedź, byłam jak na razie u dr Barwijuka, ale w planach mam też wizytę u tego lekarza polecanego przez Panią. Mam bardzo dobre pierwsze wrażenie, dr mi wszystko wyjaśnił,jak by to wyglądało, mniej więcej określiłam jakie są moje oczeekiwania i teraz mam czas do namysły, ale jestem raczej zdecydowana.

Odnośnik do komentarza
Gość Kaszmirst

Labioplastyka zalicza się do zabiegów ginekologii estetycznej
https://www.biwakuj.pl/ginekologia-estetyczna-zadbaj-o-swoj-intymny-komfort/
Po operacji kobiety mogą odczuwać średni dyskomfort objawiający się lekkim bólem przy chodzeniu, który całkowicie zaniknie po 1 - 2 tygodniach. Do pracy, czy szkoły pacjentki mogą powrócić po 3 – 5 dniach. Nacięcia wykonane podczas operacji są całkowicie niewidoczne i trudno poznać, że narząd był kiedykolwiek operowany (oczywiście za wyjątkiem oka specjalisty w dziedzinie ginekologii).

Wiele kobiet bardzo obawia sie zabiegu. Nie jest on jednak bolesny ani bardzo skomplikowany.

Odnośnik do komentarza
Gość Gosia 123455

Zdecydowałam się jakiś rok temu na zabieg plastyki powiek górnych. Miałam bardzo opadające powieki , nadmiar skóry spadał mi na oczy i zaczął pogarszać mi się wzrok. Po zabiegu zauważyłam znaczącą poprawę wzroku i lepiej też wyglądam. Mogę polecić Panią dr Aldona Stachura

Odnośnik do komentarza

Labioplastykę genialną mogę polecić w gabinecie Dermed w Krakowie, rewelacja, i genialna obsługa, a efekty naprawdę prócz efektów wizualnych czuj się też komfort wykonania tego zabiegu, ja zawsze miałam duże wargi sromowe a przy rowerze, czy podczas chodzenia były one najbardziej uciążliwe, w planach mam jeszcze powiększenie punktu g, ale to innym razem

Odnośnik do komentarza
Gość soniczka

Miałam zmniejszane wargi sromowe u dr Pabiańczyka i jestem zadowolona z rezultatów operacji. Wyglądam znacznie lepiej tam na dole, a co najważniejsze mój komfort codziennego funkcjonowania poprawił się niesamowicie.

Odnośnik do komentarza
Gość Luiza M.

hej, ja miałam na początku kwietnia zmniejszane obie wargi duże, moim zdaniem jedna z lepszych decyzji, dyskomfort podczas noszenia stringów lub w czasie aktywnosci fizycznej byl momentami nie do zniesienia. Robiłam u siebie w katowicach u dr. marcina nylec - pierwsze kilka dni po zabiegu to wiadomo ciężkie dni, pozniej bywało co raz lepiej, ważne by być w stałym kontakcie z lekarzem

Odnośnik do komentarza

This web site is going to serve my coworkers collaborate more harmoniously. |We should have been given the correct insight we requested to resolve a mysterious system malfunction. |This blog site inspired me to reinvent in ways our network could never predict. |I planned to be releasing the message at our final club meetup where our extension will be finding value in equal measure. My life has fabulously improved after we combated the underlying miscalculations totally. |My relationship with audiences has risen to include differences. |As I've been ready to grow ideas here with populations who are trialing their concerns I have felt supported. |This site has given the amazing guidance at the very moment when I searched for it. |Our main guru is expressing more interest in highlighting these topics now that we have been given so much written assistance is so openly sourced. |This blog helped me find resolution for tricky road blocks buried in my explorations.|The advise logged here is definitely more than what I've seen on various channels when it comes to working systems.|We are going to be seeking this even more next month. |There is a vast array of work cornering us but I am thrilled to continue breathing it in. |I would like to mention to the writers behind the throne as I know about the deliberate effort involved to sort and accumulate these skills. |I now have what I needed to make a move a speedy new direction. |I now have the clarityto make more aligned hair designs. |We are fully prepped with the tools we need for winning success. |We have grown exponentially because of this body of work. |I will be putting a link to this blog so that my friends and my local service missionaries can make a peek at this post. |I conclude that this is premium content indeed it was so easy for me to find but here we are. |We are more than excited and swishing around the all over the place. |I am talking with my truest friend over dinner and we are both awe-struck by the unusual happenstances around our mutual experience. |We are so happy to dig deeper and gather up all that is revealed here. I have another main Business site I just made Thursday about Search engine optimization - SEO Service Arkansas I can help.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...