Skocz do zawartości
Forum

Czy podczas wytrysku spermy do ust można zajść w ciążę?


Gość kinia1985

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kinia1985

Uprawiałam petting z moim chłopakiem. Ocieraliśmy się i przytulaliśmy się do siebie... Poprosił mnie abym wzięła go do ust, tak też zrobiłam, a on w tym czasie pobudzał moje wargi sromowe ustami i na zmianę. Robiliśmy tak kilka razy. Później całowaliśmy się i stąd moje objawy i pytanie: 1) Czy mogę zajść w ciąże i jakie jest prawdo podobieństwo, gdy miałam w ustach jego penisa, który był przed wytryskiem,(lub po wytrysku ) następnie całowałam się z nim, a on później pieścił moje wargi sromowe, po tym jak miałam jego penisa w ustach tzn. czy można w ten sposób zajść w ciążę poprzez przeniesienie preejakulatu w moich ustach do jego ust i pozniej on ze swoich ust do moich narządów? Proszę o odpowiedź i wyrozumiałość. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli odstępy czasu były niewielkie to jest to możliwe. Chociaż jeśli nie było wytrysku, a tylko preejakulat to raczej ryzyko jest niewielkie. W preejakulacie nawet jak są plemniki to często są tzw. upośledzone, a więc niezdolne do zapłodnienia. Nie zawsze, ale jednak.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...