Skocz do zawartości
Forum

Pocieranie penisem o pochwę i płyn preejakulacyjny


Gość ana1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 17 lat. Pod koniec października pieściłam się z chłopakiem, polegało to na pocieraniu jego penisem o moją łechtaczkę i pochwę. Nie było wytrysku, ani penetracji, ale mógł byc ten płyn przed. Wciąż jestem dziewicą. Wydaje mi się że to nie były moje dni płodne, ale pewności nie mam. Po tym czasie okres spóźnił mi się 4 dni. Ale kolejne 2 miałam już od tej nowej daty normalnie. W międzyczasie miałam grype żołądkową i wymiotowałam. Nudności i zaparcia utrzmywały się trochę po niej. Teraz dostałam 3 okres, ale podczas niego pojawił się częstomocz bez pieczenia. Czy to możliwe, że mam takiego pecha i to tylko zapalenie pecherza? Wszystkie te objawy psuja do ciąży ale też nie do końca. Ostatnio byłam też anrażona na trochę stresu. Czy zatem mogę być w ciąży? I czy mogę wykonać test ciążowy w czasie okresu?

Odnośnik do komentarza
Gość karolinak

Jeśli po tamtym czasie miałaś trzy razy normalny okres, to prawdopodobieństwo ciąży jest znikome. Ten częstomocz może być objawem zapalenia pęcherza, tak jak piszesz. Ale nie wiadomo dokładnie, czy te wymioty i zaparcia to tylko dolegliwości grypy żołądkowej... :/ Oczywiście, jeśli nie jesteś pewna, to możesz wykonać test ciążowy, ale lepiej chyba po tym krwawieniu. W preejakulacie mogą być plemniki, które wraz z twoim śluzem mogły dostać się do pochwy. Najlepiej stosujcie zabezpieczenie, wtedy unikniecie stresu związanego z możliwością zajścia w ciążę. Jeśli twoje dolegliwości nie ustąpią, udaj się do lekarza. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...