Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko ciąży po pettingu i opóźnienie okresu


Gość xopiksi

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas tamu (dokładnie 2 tyg ok 21.12) razem z moim chłopakiem uprawialiśmy petting. Jednak nie doszedł i raczej na pewno na jego palcu nie znajdowała się sperma. Jednak planowany okres na 1 stycznia spóźnia się już tydzień. Do tego pojawiła się zgaga, której nigdy wcześniej nie miałam i uciążliwe bóle w podbrzuszu. Zrobiłam jakieś 4 godziny temu test płytkowy, jednak wyszedł negatywny. Podobno powinno się go zrobić rano, z w dniu planowanego okresu. Jednak u mnie było to tydzień temu. Czy ten fakt mógł zminić wynik testu. I czy możliwe, jest że jestem w ciąży? Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Test ciążowy, faktycznie, najlepiej jest robić rano, bo wtedy stężenie gonadotropiny kosmówkowej jest największe i najłatwiej wykrywalne przez test. Ale jeśli nawet robiłaś test po południu i tydzień po dacie od planowanego okresu, a wynik wyszedł negatywny, to prawdopodobnie nie jesteś w ciąży. Jeśli masz wątpliwości, powtórz test. Gdy wyjdzie negatywny, masz potwierdzenie. Jeśli wynik będzie pozytywny, udaj się do ginekologa. Trzymaj się ciepło. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...