Skocz do zawartości
Forum

Przeniesienie spermy do pochwy na palcach


Gość Grzes1990

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzes1990

spuscilem sie podczas pieszczot z dziewczyna. istnieje mozliwosc ze, poniewaz bylo mi niewygodnie, poprawialem swojego penisa i czesc spermy mogla przedostac sie na palce, po pewnym czasie robilem dziewczynie palcowke. czy istnieje mozliwosc zajscia w ciaze? dodam ze dziewczynie okres spoznia sie 1dzien, nie ma zadnych boli przedmiesiaczkowych piersi, ani jajnikow. jednak z tego co wiem ostatnio w okresie swiatecznym wyjechala w gory na narty, wykonujac przy tym wysilek fizyczny. czy zajscie w ciaze bylo mozliwe? dodam ze miala dni plodne? czy poprostu spoznia sie jej okres? prosze o pomocc gdyz bardzo sie denerwujemy slyszalem ze przez petting jest niemozliwe zajscie w ciaze ale nie wiem

Odnośnik do komentarza
Gość karolinak

Jeśli na twoich palcach była jakaś część spermy i dostała się ona do dróg rodnych twojej dziewczyny, to ryzyko zajścia w ciążę istnieje. Oczywiście jest ono małe, ale istnieje. Może po prostu twojej dziewczynie spóźnia się miesiączka ze stresu albo z przemęczenia. Czasami tak jest. Myślę, że nie powinniście martwić się na zapas. A jeśli twoja dziewczyna nie dostanie za niedługo okresu, to niech zrobi test ciążowy. Wtedy wszystko się wyjaśni. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Grzes1990

czy jezeli stwardnialo jej pod brzuchem i czesciej sika koniecznie sa to objawy ciazy? test robimy w poniedzialek ale chce jakos uspokoic dziewczyne i siebie prosze o odpowiedz okres przed dostala albo 11 albo 12.12.2010 w miare regularne okresy co 26 czasem+2 ale zadko wiec prosze o pomox

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...