Skocz do zawartości
Forum

Androgeniczny model w Top Model


Gość Oczy Twoje

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy w dobrym miejscu umieściłam ten wątek ale najwyżej go przeniosą. Ostatnio oglądam dość namiętnie Top model w którym występuje mateusz Maga. Chłopak który do złudzenia przypomina kobietę, jest na wskroś androgeniczny. Od początku było wiadome, że bedzie budzić kontrowersje swoim jestestwem... innością pod każdym względem.
I się zaczeło, posypaly się hejty, gej że pedał, że nie wiadomo co to.... Najpierw stwierdziła, że jaki to biedny chłopak, że tak go gnębią a przecież to nie jego wina że jest jaki jest... ale z biegiem programu uderzyło mnie co innego, on z tej inności zrobił wymówkę na wszystko... on się nie rozbierze przy kobiecie bo nigdy tego nie robi bo się wstydzi, on nie umie pozować z kobieta i udawać jakiegoś uczucia bo nigdy nie miał dziewczyny, on tego i tamtego nie będzie robił bo nie ma doświadczenia bo był poniżany i w ogóle... taka mentalna ciapa, ofiara... i nie ze względu na to jak wygląda tylko jaki ma charakter... A wy jak go odbieracie, może to ja jestem w błędzie...

Odnośnik do komentarza

A ja sie nie dziwie ze go wybrali do programu.Nadaje sie a pani Dżoana wlasnie takich osóbek szuka.Wiadomo przeciez ze przede wszystkim chodzi o show.On jest inny i o to chodzi.Mi sie nie podobaja tacy mezczyzni bo dla mnie jest on zniewiescialy,sory ale takie mam zdanie.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

ja nie bardzo lubię nadwrażliwe osoby. Pewnie sobie nagrabię, ale oni zazwyczaj ze wszystkiego robią problem... i człowiek przestaje zachowywać się spontanicznie bo może to źle odbiora. Co do niego to uwazam zę jako model jest drewnem, do tej pory ma może jedno dobre zdjęcie, takie które mi się podoba

Odnośnik do komentarza

No ale widzisz mimo to ze nic poza tym jęczeniem nie robi to go i tak trzymają w programie...dlaczego? No bo coś w tym mają,ze ktoś taki jest.

Osobiście myslę,ze predzęj czy pozniej Mateusz odpadnie.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...