Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez wytrysku a ciąża


Gość rainbowxside

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rainbowxside

Witam, od tygodnia denerwuję się że mogłam zajść w ciążę. Ostatnią miesiączkę miałam 06 grudnia 2010r. Współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia 20 grudnia- dni płodne ale nie doszło do wytrysku nasienia. Cykl mój trwa 26-27 dni, do tej pory miałam regularne. Zrobiłam dwa testy ciążowe ( jeden w dniu spodziewanej miesiaczki -31 grudnia, oraz 3 dni później ) oby dwa testy wyszły negatywne. Przyznaję się że bardzo się denerwuję, iż nie znam przyczyny i planuję wizytę u lekarza. Liczę na szybką odpowiedż.

Odnośnik do komentarza

Witam! Nie wiem ile masz lat, ani czy wykonałaś testy poprawnie, ale jeśli tak, to najprawdopodobniej po prostu ci się okres spóźnia. Staraj się odprężyć, bo stres może tylko pogorszyć sprawę i czas do okresu się wydłuży. Ale na twoim miejscu nie przejmowałabym się zawczasu. No i następnym razem po prostu zabezpiecz się.

Odnośnik do komentarza

Nęka mnie wielki problem. Natomiast kochałam sie z chłopakiem bez zabezpieczenia jeden dzień po okresie , dodam jeszcze że nie wytrysnął we mnie . Minął już miesiąc a mi okres spóźnia mi się 4 dni. Na dodatek czuje ból w lewym jajniku takie kłucie oraz mam opuchnięte i bolące piersi . Mogę być w ciąży ?

Odnośnik do komentarza

witam
dokładnie 7 dni temu uprawiałam seks z chłopakiem bez zabezpieczenia i podczas wytrysku trochę plemników zostało w pochwie. Okresu powinnam dostać ok tydzień albo 2 przed współżyciem. Jak duża jest możliwość że zaszłam w ciążę? Wiem że jest za wcześnie ale zrobiłam juz test, negatywny. Mam torbiele na jajnikach, nierównomierne miesiączki i zdażyła się już kiedyś taka sytuacja, ale nie zaszłam w ciążę.

Odnośnik do komentarza

kochałam się z chłopakiem 2 razy, w odstępie 30minutowym. za każdym razem bez prezerwatywy. na sto procent nie doszedł we mnie, bo doszedł już po wyjęciu, dzięki moim pieszczotom. czy istnieje możliwość, że jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość 12093091092

Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże gdy nie zabezpieczam się podczas seksu lecz nie dochodzi do wytrysku wewnątrz tylko gdy partner zdąży to zrobić na na moim ciele? Chodzi o to czy mogę przenieść nasienie? Lub czy mój partner może to zrobić gdy po wytrysku próbuje jeszcze raz we mnie wejść? Jak duże jest ryzyko? Czy mogę coś zrobić (oprócz zabezpieczeń) by je zmniejszyć? Mam z tym problem, wiem że powinniśmy się zabezpieczać lecz pytam o tę konkretną sytuacje. Czy ktoś może miał podobną sytuacje? Współżyje sporadycznie z facetem i za każdym razem jest tak samo. Pomimo tego że On uważa jednak zawsze są obawy i wątpliwości. Z góry dziękuje za odpowiedzi, i przepraszam jeśli pytanie wydało się głupie.

Odnośnik do komentarza

~12093091092
Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże gdy nie zabezpieczam się podczas seksu lecz nie dochodzi do wytrysku wewnątrz tylko gdy partner zdąży to zrobić na na moim ciele? Chodzi o to czy mogę przenieść nasienie? Lub czy mój partner może to zrobić gdy po wytrysku próbuje jeszcze raz we mnie wejść? Jak duże jest ryzyko? Czy mogę coś zrobić (oprócz zabezpieczeń) by je zmniejszyć? Mam z tym problem, wiem że powinniśmy się zabezpieczać lecz pytam o tę konkretną sytuacje. Czy ktoś może miał podobną sytuacje? Współżyje sporadycznie z facetem i za każdym razem jest tak samo. Pomimo tego że On uważa jednak zawsze są obawy i wątpliwości. Z góry dziękuje za odpowiedzi, i przepraszam jeśli pytanie wydało się głupie.

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jest niewielkie, aczkolwiek jak najbardziej istnieje. Niestety nie ma jednak takiej możliwości by ryzyko to ocenić w wartościach liczbowych.
Jeśli nie chce Pani zajść w ciążę, proszę pomyśleć o skutecznej antykoncepcji!

Odnośnik do komentarza

Witam.
Zacznę od tego że z moim chłopakiem kochaliśmy się bez zabezpieczenia jednak mój partner nie kończył we mnie ,od kilku dni zaczęłam odczuwać zawroty głowy, moje piersi się powiększyły, zwiększył się tez mój apetyt,czasami pojawiają się zachcianki żywieniowe, odczuwam lekkie powiększenie macicy czy coś w tym stylu, dziwnie mnie pobolewa razem z jajnikami,dodam ze okres powinnam mieć za 11 dni ale zastanawiam się czy przypadkiem nie pojawi się dopiero za 9 miesięcy.. czy te objawy mogą być spowodowane ciążą czy może być też inna przyczyna? Z góry dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Masz racje Arabika, ze to zadna metoda. 3 miesiace temu zrezygnowalam z tabletek anty i chcemy jeszcze z mezem poczekac, bo odrazu po odstawieniu tabletek nie jest wskazane sie starac:)
Na tescie pisalo, ze po dniu spodziewanej miesiaczki nie musi byc z porannego moczu- ale jest to wskazane, na pewno powtorze.
Od stosunku minelo najmniej 11 dni, a najwiecej 18.

Odnośnik do komentarza
Gość Mateusz222

Witam ! Chciałbym wiedziec czy jest mozliwe zaplodnienie partnerki jesli nie doszlo do wytrysku ? Nie chodzi o stosunek przerywany z wytryskiem poza partnerką tylko o kompletny jego BRAK ! Oczywiscie bylo bez prezerwatywy , no i niestety w 14 dniu cyklu mojej dziewczyny. Chce wiedziec czy mnie nie zdradziła

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...