Skocz do zawartości
Forum

Czy jest to możliwe, żeby dziewica była w ciąży?


Gość xxx3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 15 lat , ostatnio nie mam miesiączki od 2 miesięcy... Nie wiem co się dzieje, miałam tak już nie raz , ale nigdy 2 miesiące... Jestem dziewicą, nigdy jeszcze nie współżyłam, ale mimo to mam myśli o ciaży... Zauważyłam ostatnio kilka zmian w swoim organiźmie, przede wszystkim przytułam trochę, moje piersi stały się bardziej "nabrzmiałe" , często mam gorączkę i wymiotuje, osłabienie, zmęczenie, zmiana humoru... Tylko ciągle zadaje sobie to pytanie jak bym mogła być w ciąży ? Ale jednak , może jakiś chłopak w mojej toalecie się masturbował i mogło to zostać na desce .... ? Jednak ostatnio trochę pozwoliłam sobie popijać napojów alkoholowych , stres , szybki i stresujący tryb życia też chyba mogą być skutkiem prawda ? Nie mam pojęcia ,ale bardzo sie boję ... Błagam o pomoc... Aleksandra

Odnośnik do komentarza
Gość Laurielle

Ciaza bez seksu? Tak, troche ponad 2000 lat temu byl taki przypadek, do dzisiaj o nim mowia ;-) Ty natomiast potrzebujesz pilnej konsultacji lekarza. Ciaza jest absolutnie wykluczona, niepokojace sa natomiast goraczka, wymioty i objawy zaburzen hormonalnych (brak miesiaczki, obrzmienie piersi). Wymagasz pilnej diagnostyki i byc moze leczenia. Idz szybko do lekarza, a o ciaze sie nie martw. Przez sedes sie w nia nie zachodzi. Zreszta sperme bys widziala, gdyby na niej byla, a ilosci niewidoczne golym okiem sa z reguly niewystarczajace do zaplodnienia. Zreszta jak siadasz na sedesie to nie dotykasz deski pochwa, prawda? Sedes w wiekszosci sklada sie z dziury, z deska maja kontakt nogi. No chyba ze ty inaczej siadasz na sedes niz ja :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...