Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu a ciąża


Gość martaa O.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam taki problem ponieważ kochałem sie z dziewczyną ostatni raz 17 lipca a 26 lipca miała normalny okres i teraz powinna mieć 26 sierpnia okres i do dzisiaj go nie ma czy jest taka możliwość że jest w ciąży? prosze o pomoc i z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 25 lat. W zeszłym roku odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Obecnie z partnerem zabezpieczamy się jedynie prezerwatywą. Ostatnią miesiączkę miałam na początku września po cyklu trwającym zaledwie 13 dni. Od tamtego czasu współżyłam kilkakrotnie jako zabezpieczenia używając prezerwatywy. Zrobiłam 4 testy ciążowe w kilkudniowych odstępach, wszystkie były negatywne. Wynik badania z krwi otrzymam dopiero we przyszłym tygodniu. Stąd moje pytanie, jak duże jest prawdopodobieństwo ciąży. Dodam, że moje cykle są nieregularne, trwają od 28 do 45 dni. Innych objawów ciąży oprócz braku miesiączki nie mam.

Odnośnik do komentarza

spoźnia mi sie okres 1 dzień, mam normalne objawy jak przed każdym okresem ból piersi pryszcze na twarzy. uprawialam juz sex. czy to wszystko oznacza ze musze być w ciąży czy po prostu są to jakieś zaburzenia chormonalne jeszcze i okres może się pare dni spóźnićć??

Odnośnik do komentarza

Witam!!!!mam pytanie...... Mam nie regularne miesiączki przez ostatnie 2 miesiące wogóle nie miałam a przez ten okres współżyłam z partnerem czy jest prawdopodobiestwo że mogłam zajść w ciążę bo zauważyłam powiekszenie brzucha prosze o odp.....

Odnośnik do komentarza

Witam
Chciałbym się dowiedzieć, bo dziewczyna moja nie ma okresu...spóźnia sie i to sporo... Ostatni miała 20 lutego, teraz już mamy 4 kwietnia a jego brak... Dostała tabletki na obniżenie prolaktyny Bromergon, czy on może opóźniać okres? Proszę o pomoc...

Odnośnik do komentarza

Witam mam 21 lat staramy sie z męzem o drugie dziecko juz dosyc długo cykle mam reguralne co 28 dni. Ostatnią miesiączke miałam 13.03.2013 a powinnam dostac teraz 9.04.2013 dzis jest juz 6 dni po spodziewanej miesiaczce a jej nie ma , nie czuje zadnych bóli co ją zawsze poprzedzało mam nabrzmiałe piersi duzo śluzu temperatura pod pacha 37st. Robiłam test ciążowy w 5 dniu po braku miesiączki i wyszedł negatywnie nie wiem co mam juz myslec prosze o pomoc wizyte u ginekologa mam 26 kwietnia

Odnośnik do komentarza

Witam! Mam na imie Ania i mam 22 lata. Pisze poniewaz mam dylemat. W poniedzialek powinnam dostac miesiaczke ale nie dostalam mialam normale bole brzucha jak przed kazda miesiaczka ale teraz akurat nie dostalam. Jestem po dwuch ciazach i do tej pory dostawalam regularnie miesiaczki. Co mam w tej sytuacji zrobic??? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Moja dziewczyna nie dostała okresu, a jak mówiła powinna go mieć 5-8 kwietnia a okresu nadal nie widać w dodatku od 3 dni boli ją podbrzusze, mówi że boli tak jak w czasie okresu, boimy się że mogła zajść w ciąże, w święta nie współżyliśmy ale tylko się zabawialiśmy palcami na których mogła być sperma ale to mało prawdopodobne gdyż bardzo uważaliśmy i zawsze przed wkładaniem palców dokładnie myłem ręce, czy mogła zajść w ciążę? czy ten okres mógł się tak opóźnić przez stres zmęczenie itd? ale skąd ten ból podbrzusza? ostatnio mieliśmy dużo powodów do zamartwiania się stresu strachu itd i od kiedy okres się spóźnił strasznie martwimy się czy czasem nie jest w ciąży, proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Biore tabletki antykoncepcyjne juz jakies 4 miesiace. Ostatnio kochałam sie z moim chłopakiem z prezerwatyw. Teraz mam 7 dniowa przerwe od tabletek i nie dostałam jeszcze okresu. Czy istnieje ryzyko , ze jestem w ciazy gdzie partner chyba nie doszedł we mnie.?

Odnośnik do komentarza
Gość paula1025

Witam, zacznę od tego, że mam 17 lat, współżyję z moim chłopakiem od ponad roku. Na ogól się zabezpieczamy, ale niestety zdarza się i bez zabezpieczenia, choć nigdy we mnie nie skończył. 18 dni temu powinnam dostać miesiączkę, niestety do dziś nic. Dodam, że wykonałam już 3 testy i każdy z nich negatywny. Jutro mam umówioną wizytę u ginekologa... Nie wiem czy to istotne w tej sprawie, ale od kilku dni mam zapalenie pęcherza (biorę uroFuraginum) czy to może powodowac opóźnienie okresu?

Odnośnik do komentarza

Witam mam problem.... Kochałam sie ze swoim chłopakiem 28 maja okres miałam mieć 11 czerwca dzisiaj jest 20 i okresu jak nie było tak nie ma... W poprzednie miesiące zdarzało sie, że sie spóźniał ale to jedynie jakieś 1 bądź 2 dni nigdy tak długo nie było spóźnienia. Dodam że kochaliśmy sie z zabezpieczeniem oczywiście później sprawdziliśmy czy wszystko było w porządku. Dodatkowo miałam małe nerwy miałam ważny egzamin na uczelni chociaż moim zdaniem nie odczuwałam stresu ale chyba mogło to jakoś na tym zaważyć później oczekiwanie na wyniki znowu stres ( tu przyznam że sie denerwowałam...) i teraz jeszcze cały czas myśle o tym dlaczego nie mam okresu.. :( piersi jedynie mam powiększone i bolą mnie same sutki no i pare sufków jak zawsze przed okresem, chłopak mówi że jest pewien że nic sie nie stało i że przez te wszystkie nerwy i stresu okres mi sie spóźni a ja sie denerwuje.... Chciałabym mieć jego spokój. Czy to wszystko to właśnie mogło zaważyć na tym że okres mi sie spóźnia?

Odnośnik do komentarza
Gość Aneta22

Witam !

Proszę o pomoc. 4. ( 6 dzień cyklu )maja kochałam się z chłopakiem. Okres zazwyczaj miałam 28 . czasem 30 . W maju dostałam 26 maja okres. trwający około 4-5 dni był on normalny , wydzielała się sluzwka. dziś jest 41 dzień cyklu a okresu brak ... od tygodnia mam bolące piersi ( takie jak wcześniej na okres ) czasem lekkie mdlosci ( wcześniej czasami się zdarzały) slysze lekkie przelewaniew brzuchu , często oddaję mocz, ogólnie czuje straszne napięcie. Nie mam temperatury podwyżsonej . Błagam o pomoc . Czy może to być ciąża? dodam ze około 3 tyg temu miałam pobierany wycinekdo badań na hpv . Czy to mogło opóźnić okresz ? ale skad te inne dolegliwości ?Okres spóżnia się już 10 dni

Pozdrawiam i proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Aneta22 ale stosunek byl z zabezpieczeniem? Radziłabym spokojnie poczekać na okres, nerwy nie pomogą. Być może ta ingerencja do pobrania wycinka mogła sie przyczynic do tego opoznieia. Są objawy wiec okres pewnie sie pojawi tylko cierpliwosci.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Witam
Mam problem otóż spóźnia mi się okres już tydzień. Współżyłam z moim partnerem w moje dni niepłodne 2.08 (oczywiście się zabezpieczaliśmy)okres powinien się pojawić 8.08. Zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywny. Pobolewa mnie brzuch tak jakbym miała zaraz dostać okres. Czy jest prawdopodobieństwo że jestem w ciąży, czy to spóźnienie wynika z nerwów?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...