Skocz do zawartości
Forum

Pomarszczona żołądź i zaczerwienienia pod napletkiem


Gość marcin_24

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gregorian3

Witam
Mam też zaczerwienie na dole żołędzi przy obręczy. Powoduje to przewrażliwienie żołędzi w tym miejscu i podczas seksu ma bardzo szybko wytrysk nawet po 10-15 sekund ostatnio nawet po 2 sekundach. Przy masturbacji jak siebie sam stymuluje to też czuje te przewrażliwienie i nie jestem w stanie kontrolować wytrysku. Przeczytałem ten wątek od początku i wasze zdjęcie niektóre są podobne do mojej sytuacji. Czy ktoś z Was ma zaczerwienie i przedwczesny wytrysk jednocześnie ? Dodam, że byłem z tym urologa przypisał mi kwas borowy, ale nic to nie dało. Wybieram się do dermatologa-wenerologa i przyznam, że Wasze opisy opisujące skuteczność leczenia trochę mnie przerażają.

Odnośnik do komentarza

Jest nieźle. Co prawda, trudno byłoby mi się nazwać zdrowym, ale też cudów nie oczekuję. To tylko zmiana sposoby odżywiania, a nie żadna kuracja, więc nie liczę na natychmiastowe efekty. W dalszym ciągu eksperymentuję z dietą, odstawiłem słodkie owoce, płuczę nerki na siłę (ile wysikam, tyle od razu w siebie wlewam), postanowiłem przez jakiś czas nie brać browara do ręki, spróbuję przejść na słodzik do kawy. Od mojej poprzedniej wiadomości zmieniło się niewiele, ptak jest różowy z minimalnym zaczerwienieniem, krostki ledwo widoczne, skóra wilgotna. Trampka w gębie nie ma, nie bolą nerki, kupki twardsze ;). Ale ewidentnie czuję, że coś się dzieje z organizmem, nie potrafię tego sprecyzować, ale są to raczej pozytywne odczucia, jakaś poprawa nastroju, trochę więcej energii. Łaknienie cukru już tak nie doskwiera (cały czas się pilnuję). Ostatnio pomyślałem, że skoro jest mocno zauważalna poprawa, to będę się tego trzymał, a za jakiś czas zaaplikuję sobie jakiegoś antygrzyba (żeby go ostatecznie dobić). Na razie podejrzewam, że jest rozsiany po organiźmie i próbuję mu utrudniać egzystencję :)

Odnośnik do komentarza

witam Panowie po nietrafionym sexie z Panienka bez gumy zaczeło sie dziwnie od świadu nóg potem calego ciała potem krostki na wacku zero wycieku z cewki zero pieczenia porobilem badania na hiv kile i oki morfologia niby oki powieksozne bolace wezly pod pachami i pachwin meczylem sie 1 start augumentin diclac, potem klabax przez 3 tyg minimalna poprawa potem 10 dni doxy minimalnie lepiej dalej bole pod pachami i powiekoszone wezly i potem Levoxa 10 dni po 500mg dopiero załatwiła sprawe niewiedzialem i do dzis niewiem o co kaman było pzdr

Odnośnik do komentarza
Gość chroniczny

Widze ze kogos lewofloksacyna wyleczyla. Szczesciarz :) Tez juz zjadlem sporo antybiotykow i nic. Z czasem sprobuje klindamycyny, azytromycyny i moze linozolidu? Mial moze ktos z nimi stycznosc? Watek watrobowo-zaladkowy tez jest ciekawy. Nie wiem czy miewacie bolesci, ale ja miewam i te zwiekszaja mi sie gdy w brzuchu dzieje sie zle. Co do zdrowej diety, zawsze pomoze. Nawet jakbys nie byl na nic chory, to dieta mialaby pozytywne rezultaty, ale nie wiem czy wyleczy. Ja staram sie sobie nie odmawiac przyjemnosci z jedzenia i picia alkoholu. Nie zawuazylem wiekszego powiazania miedzy nasileniem objawow a dieta.

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

Ja skończyłem brać antybiotyki po tym jak mi lekarz kazał, przepisał mi oxycort, miałem myć ptaka szarym mydłem, robić okłady rivanolem no i potem tym oxycortem psikać i wszystko ok. Znikły mi rany jakby mi ktoś gryzł żołędzia, nie swędzi, nie ma plamek. Czasami czuje jakby wracało, ale to psikne od czasu do czasu. Jedynie co mnie interesuje, to muszę zrobić badania na weneryki. Bo na badań krwi wszytko miałem ok, ale lekko zaniżone eurocyty i leukocyty lekko podwyższone ( jak źle napisałem to sory). No i wskaźnik de Richtisa mam trochę przekroczony i mój wynik z wątroby niby norma do 41 a mam 40.5. Lekarz gadał że to po antybiotykach. No ale skoro teraz nie biore to powtórze badania no i plus weneryki. Aaaaa i jak się zastosujecie do tego to bierzcie jakieś probiotyki przez tydzień dwa, na odbudowę flory. Możecie mieć ostre biegunki i bóle brzucha ale bez obaw. Grzyby wybite, to teraz trzeba przywrócić równowagę.

Odnośnik do komentarza
Gość Kapitankurwaplaneta

1000000% To co mamy to grzybica ogólna ogranizmu. 34 na 34 objawy w moim przypadku trafne. Potwierdził to nawet sam lekarz który nie podjął sie mojego leczenia bo jestem przeleczony.. Przestańcie brać jakikolwiek antybiotyk. Penis przy innych moich objawach to pikuś. Ktoś tu napisał, że nie bedzie sobie odmawiał alkoholu i jedzenia bo nie zauważył poprawy po diecie. Życzę powodzenia gościu;) tłumacz sobie to tak dalej a napewno sie wyleczysz. Dieta musi być i musi być trzymana przez bardzo długi okres i wspomagana odpowiednią suplementacją, a i to moze nie dać efektów. Są do kupienia preparaty typu PARAPROTEX czy BALSAM KAPUCYŃSKI i wiele innych i nie mowie, ze te co wymieniłem są dobre. Przestańcie wpierdalać leki na własną ręke i zacznijcie sie leczyć bo z każdym lekiem, ciastkiem czy piwem pełnym drożdzy wzmacniacie tą cała kanadie. Sam jestem załamany perspektywą zmiany dotychczasowego stylu życia tym bardziej, że jestem typem który dotychczas pił i palił na umiar... A to wszystko wina lekarzy którzy nie znając przyczyny zaleczali chorby zamiast szukać przyczyny.

Odnośnik do komentarza

~Kapitankurwaplaneta
1000000% To co mamy to grzybica ogólna ogranizmu. 34 na 34 objawy w moim przypadku trafne. Potwierdził to nawet sam lekarz który nie podjął sie mojego leczenia bo jestem przeleczony.. Przestańcie brać jakikolwiek antybiotyk. Penis przy innych moich objawach to pikuś. Ktoś tu napisał, że nie bedzie sobie odmawiał alkoholu i jedzenia bo nie zauważył poprawy po diecie. Życzę powodzenia gościu;) tłumacz sobie to tak dalej a napewno sie wyleczysz. Dieta musi być i musi być trzymana przez bardzo długi okres i wspomagana odpowiednią suplementacją, a i to moze nie dać efektów. Są do kupienia preparaty typu PARAPROTEX czy BALSAM KAPUCYŃSKI i wiele innych i nie mowie, ze te co wymieniłem są dobre. Przestańcie wpierdalać leki na własną ręke i zacznijcie sie leczyć bo z każdym lekiem, ciastkiem czy piwem pełnym drożdzy wzmacniacie tą cała kanadie. Sam jestem załamany perspektywą zmiany dotychczasowego stylu życia tym bardziej, że jestem typem który dotychczas pił i palił na umiar... A to wszystko wina lekarzy którzy nie znając przyczyny zaleczali chorby zamiast szukać przyczyny.

Jak możesz to wymień wszystkie swoje objawy . Stosujesz już tą dietę, czy dopiero masz zamiar? Jakie do tej pory miałeś zapotrzebowanie na cukier?
U mnie totalna rewolucja w organizmie, za dużo by opisywać, zauważam rzeczy, których do tej pory nawet nie byłem świadomy, obserwuję dokładnie i czekam jak to się skończy.

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie.
U mnie objawy stanęły w miejscu.
Nie ma zaostrzeń takich jak wczesniej (rany, wydzielina, parcie na pęcherz , oddawanie moczu co 30 min). Myślę, że przeszło w stan przewlekły. Żołądź aktualnie jest zaczerwieniony i wrażliwy i taki stan utrzymuje się drugi miesiąć. Oprócz tego mam dyskomfort głównie przy siedzeniu ( uczucie rozpierania w odbycie). Aktualnie zażywam Uro- Vaxum (na E coli), dodatkowo Omega 3 na wzmocnienie oraz witaminy, jednak żadnych zmian ani na plus ani na minus.
Zacząłem się zastanawiać nad medycyną chińską, czytałem również o srebrze nanokoloidalnym bo już nie wiem co robić.

Odnośnik do komentarza
Gość chroniczny

Kapitanie planeta. Nie jestem specjalista, ale czy medycyna w ogole rozpoznaje taka jednostke chorobowa jak grzybica ogolna organizmu? Gdybys mial tak owa, to we krwi, w kale, gdziekolwiek z latwoscia zostalaby zdiagnozowana ;) Ale ok, powodzenia w leczeniu magicznymi specyfikami i nie omieszkaj nas poinformowac o swoim progresie w leczeniu. Pozdrawiam i zycze zdrowia wszystkim.

Odnośnik do komentarza

Witam. Męcze się z tym badziewiem ponad 10 lat latając od dermatologa do dermatologa. zdiagnozowali wstępnie grzybica a pózniej łuszczyca... Stosowałem wiele maści z których działają tylko PROTOPIC (MALEŃKA TUBKA OK70ZŁ I TRAVOCORT OK40ZŁ) i zrobiłem także kilka badań skórnych w tym wicinek (2012r)na którym wyszło: Dermatitis chronica psoriasiformis a na zeskrobku w 2004r: hodowla drożdzaków i dermatofitów: ujemny. Uwagi: pleśń cladosporium herbarum-wzrost obfity. Ostatnio byłem zrobic prywatnie zeskrobek i wykazało : candida glabrata. Jakby co to kupiłem ostatnio NYSTATYNE DOJELITOWĄ i poprawy brak (no ewentualnie przeszły bardziej biegunki i zaparcia)swędzenie trwało dalej. FLUMYCON 150m i zero efektu. U mnie te sfędzenie i łuszczenie skóry udziela się gdy zjem np zupe proszkową, coś po czym mam wiatry np kapuśniak, różne szynki na chleb lub sam chleb np czymś innym sery itp i to chwilę po połknięciu. Myślę nad zrobieniem badań żołądka i jelit nerek itd... co wy na to? robił ktoś z was tego typu badania w kierunku grzybów lub czegos innego? zamierzam iść do gastrologa lub gastroenterologa z tą sprawą to może coś zaradzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

STRACIŁEM WIARE W DERMATOLOGÓW I LEKARKE RODZINNA i ide na własną reke. Robiliscie moze badania endoskopowe? Braliscie moze lek TERBISIL, FLUKONAZOL lub ENTEROL- jakie efekty były po nich? robiliscie może badanie na rzesistkownice? sorry za bałagan zostawiony na forum:)

Odnośnik do komentarza

Ja używałem Flukonazolu, niestety bez zmian.
Szczerze zazdroszcze tym którzy mają objawy tylko zewnętrzne.
Mnie najbardziej dokucza to co dzieje się w moim pęcherzu i prostacie. Boję sie żeby zakażenie nie dostało się do nerek.

Odnośnik do komentarza
Gość wisnia992

Aż mi się większości tych znawców nie chce czytać . Jaka grzybica ogólna organizmu? Chcesz to sprawdzić, to idź i zrób sobie gastroskopie, jak przełyk będzie biały i biały język, masz grzybice ogolnoustrojową. Ja i Chroniczny mamy feacalisa, i wymieniamy się doświadczeniami, poza tym tematem. Inni mają e.coli, inni grzybicę, która bezproblemowo można wyleczyć perhydrolem (35% woda utleniona) , wystarczy ją pić i zakwaszać cytryną, lub witaminą C i po 3 miesiącach organizm nie ma grzybicy. Faecalis i E.cOli są najgorszymi bakteriami do wytępienia z gronkowcem, grzybica to jest pikuś, wystarczy uzbroić się w cierpliwość. Druga sprawa nikt się nie wyleczy, dopóki ma jakieś pasożyty w sobie, pochłaniają one antybiotyk, żywią się nim , i nic nie zostaje dla organizmu do przetworzenia. Niektórzy mają chlamydie , ale nie pisz, że każdy ma grzybice ogólną organizmu, bo nikt prawie jej nie ma, ludzie sobie ją urajają, bo lekarz patrzy na penisa, mówi, że to grzybica, potem człowiek czyta fora i dowiaduje się, że nie da się wyleczyć,bo to ogólnoustrojowa, sranie w banie ;) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

CZYTAJ TEN POST BO DOPISAŁEM. TEGO WYŻEJ NIE MOGĘ EDYTOWAĆ :/// TEN WYŻEJ NIE JEST WAŻNY, CZYTAJ TEN :D :D

wisnia992 ja mam do ciebie pytanko ;)

Bo ja w sumie już z penisem mam jako tako spokój. Leczyłem się u dermatologa-wenerologa faszerowała mnie antybiotykami i robiły mi się rany na penisie podczas tej antybiotykoterapii, po kontakcie seksualnym (oralny bez zabezpieczenia ). Miałem bóle mięśni, nalot na języku który został mi do dziś, swędział mnie mały, tam miałem jakiś biały osad jakby na żołędziu, no i piekł język i miałem czerwone kropeczki na nim. Brałem jakiś czas flukonazol, nystatyna na język i inne leki przez chyba 2 miesiące. Po tych 2 miesiącach zrobiłem wymaz z gardła z antybiogramem czy jakoś tak i nic nie wyszło, poza jakaś bakterią Neiserra coś tam. Lekarz ogólny do którego poszedłem zamiast do tego dermatologa stwierdził że to zwykła bakteria będąca w jamie ustnej, zobaczył mojego małe i stwierdził że jestem odgrzybiony i przepisał mi tylko Oxycort. Zrobiłem badania krwi. Miałem też test na kiłe gdzie wyszedł minus. Wszystkie badania dobre poza tym że miałem lub nadal mam lekko zaniżone Erytrocyty i podwyższone lekko Leukocyty. No i wskaźnik tam wątroby niby max 41 a ja mam 40,5 przy czym podwyższony wskaźnik de richtisa. Tylko że ja nadal mam jakby nalot na języku no i te kropeczki zostały, ale język nie piecze. Czym się pozbyć tego nalotu ?? Lekarz gada że jestem zdrowy, a te podwyzszone wyniki to pewnie po tej antybiotykoterapi. Kazał mi brać jakies probiotyki na odbudowe flory. No w sumie penis mnie nie atakuje, widać jakby ślady po ranach ale grzybica nie wraca. A język już płucze sodą oczyszczoną i nic :/// Na wacka stostuje od czasu do czasu jeszcze oxycort W sumie jak na wymazie z gardła mi nic nie wyszło to ja już nie wiem. HIV na pewno się nie zaraziłem, bo laska nie jest zakażona tym syfem. Jeszcze mi zostały badania weneryczne. Może mniej więcej mnie zrozumiałeś, i czekam na odpowiedź :P Wiem że nie jesteś lekarzem, ale ten mój mówi że jestem zdrowy i tyle. Ale nalot został to o co kaman ? Akurat do dermatologa tego co u mnie w mieście jest są spore kolejki i nie zawsze się idzie dostać. Może jako tako mnie zrozumiesz i doradzisz, bo pewnie się lepiej orientujesz.

Odnośnik do komentarza

Perhydrol :) drinkh2o2.com ;)

Panowie, doszedłem do tragicznej dla mnie sytuacji... odebrałem dziś wyniki i brak bakterii.... co za tym idzie, albo sie schowała i w ogole wezma mnie za kretyna, albo niedlugo zaczerwienienie minie ;)

Odnośnik do komentarza

witam czy po levoxie 2 dni po zakonczeniu brania dawki 500mg i wypiciu 4 piw utrzymuja sie lekko powiekszone wezły chłonne pachowe i pachwinowe oraz podkolanowe zaznaczam ze niebrałem za duzo probiotykow w okresie jej brania przez 6 dni niewiem o co kaman czy to wydalanie antybiotyku z organizmu czy oc o chodzi pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...