Skocz do zawartości
Forum

Pomarszczona żołądź i zaczerwienienia pod napletkiem


Gość marcin_24

Rekomendowane odpowiedzi

~szczepcio_obserwator
Do juz dłużej nie moge. Te kropki po oralu mówisz. Twoja kobita cie zaraziła opryszczka. Te pęcherzyki tez miałem. Czasami mega puchną i boli jak skurwe... wez dla swietego spokoju zrob sobie badanie na hsv. I jak ci wyjdzie, bo sądzę ze na 99 tak to wal po leki przeciw wirusowe. Tego nie wyleczysz ale da sie kontrolować.

szczepcio ale mnie to nigdy nie bolalo ani nie puchnie

po prostu skurwiale czerwone kolonie kropek, nie piecze, nie swedzi, nie boli - po prostu kurwa jest

teraz mi wyjebalo na calym kutasie, juz mam dosc serio

Odnośnik do komentarza
Gość Megaman

Ludzie o czym wy piszecie ? Jaki Triderm ? W ulotce tej maści jest jasno napisane nie używać w miejsca intymne. Lekarze nie mają wyobraźni przypisując takie leki, jak chcesz jeszcze poużywać wacka / mieć dzieci to nie używaj tego gówna. Triderm czy Pimafucort skórę ci wypali będziesz później płakał a wiesz co ci lekarz powie jak do niego później pójdziesz ? "Ja tutaj nic nie widzę" i będzie szedł w zaparte nawet jakbyś miał zdjęcia przed smarowaniem. Niestety lekarze w tych sprawach to konowały i trzeba leczyć się samemu - nigdy nie licz na lekarza i najlepiej nawet nie myśl żeby do niego iść.

Odnośnik do komentarza

u mnie lekka poprawa...dorzucilem octenisept i Clotrimazolumn.
W najblizszym czasie jeszcze dojdzie olej kokosowy :)
Poza tym zmieniam powoli diete, rano sok z cytryny z oliwa z oliwek na czczo, wode pije z octem jablkowym, sok z zurawiz takze,
ogolnie odkwaszam organizm...bo cos czuje ze mam Kandydoze...juz w takim stanie :/
Sami poczytajcie i sobie odpowiedzcie:
-> http://e-grzybica.com/objawy-grzybicy-candida-drozdzyca-objawy-uplawy-bialy-nalot-sluz.html
-> http://www.suplementy.zdrowe.com.pl/grzybica-plaga-xxi,146.html
-> http://www.suplementy.zdrowe.com.pl/grzybice,66.html

Podobno 20% spoleczenstwa ma to...ale w roznym stopniu zaawansowania :/

Odnośnik do komentarza

Byłem w tej sprawie u profesora Eugeniusza Barana z Wrocławia. Cóż przyznał że takie maści jak pimafucort, czy protopic powodują skutki uboczne.
Nie powinno się ich używać na delikatnym intymnym miejscu. Zalecił moczenie w wodzie z solą 2 razy po 15 minut przez okres dwóch miesięcy, oraz przepisał maść regeneracyjną firmy a derma epithaliale AH w schemacie tydzień smarowania i tydzień przerwy również w okresie 2 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Gość sulejman

Właśnie, interesowałby mnie oczywiście efekt, coś co komuś pomogło. Recept czytałem już wiele, ale konkretnie, czy jest ktoś kto się tego pozbył? Daj mandal znać czy to coś dało. Chociaż to siedzi pod skórą, wątpię, żeby moczenie w czymkolwiek coś dało...

Odnośnik do komentarza

~maarc1
Sulejówek, zdiagnozuj sobie bakterie, bo jest to wywołane jakimś stenem zapalnym. U mnie praktycznie całkowicie znikły po maści z antybiotykiem oraz abx podawanych domięśniowo.

Ale jaka to dokladnie za masc?
co ona w sobie miala?
daj namiar na tego lekarza.

Odnośnik do komentarza
Gość Marecki92

Siema, dawno mnie nie było widzę nowe osoby ;), ja już 2 lata mam te krostki podskórne i zaczerwieninie wokół cewki, badania swego czasu z półtorej roku temu zrobilem wszystkie ale nic nie wyszło wiec niczym nie leczyłem, teraz pomyslałem że może jednak pojde do urologa/wenerologa i na przypał mi coś przepisze moze się uda. Z ciekawostek po tym jak badania wyszły mi dobrze uprawiałem dalej seks z 1 partnerek i kazałem jej teraz zrobić badania to ma wszystko ok. jeżeli chodzi obadania ginekologiczne. Ci co twierdzą że to od tych leków to chyba niestety są w błędzie bo od leków może wam coś doszło jako skutek uboczny ale to co było chyba dalej jest tak jak i u mnie.

Odnośnik do komentarza
Gość znam ten bol

marecki92, ja mam to samo też już prawie dwa lata, zaczerwienienia wokół cewki i podskórne gródki, ale też czasem foliowego żołędzia i nie mogę się zdiagnozować nadal, ale mam też jakby krótkie wędzidełko i nie wiem że to od ciągnięcia przez to wędzidełko, męczy mnie to psychicznie, szczególnie dlatego że nie mogę przez to mieć partnerki bo boję się że ją czymś zarażę, możesz powiedzieć w jakich okolicznościach Ci się to pojawiło?, bo ja miałem łupież plamiasty i to mi zostało chyba po tym łupieżu

Odnośnik do komentarza
Gość juzdluzejniemoge1

tez mam zbyt krotkie wezidelko - moze to od tego a my szukamy przyczyny?

ale martwi mnie, ze jak sobie zwale to pozniej mi kutas smierdzi ryba normalnie - robilem wymaz i nic nie wykazalo

Odnośnik do komentarza

~Marecki92
Ta osoba co miała być u "lek. Wojciech Dejewski
Dermatolog " mogła by wyrazić opinie na temat lekarza?

Lekarz spokojny - fajnie sie z nim rozmawialo...
niestety on nic nie widzi w tym nienormalnego.. :/
Tak jak pisalem - pomimo ze nic nie widzial przepisal mi na tydzien Fluconazole 150mg, masc Pimafucort, i myc sie Cetaphilem...
niby po tygodniu ciut lepiej...ale po kilku dniach efekt na zoledziu i mosznie ten sam - skora wysuszona az sie swieci jak cukierek...przez co stracila na jedrnosci - latwiej taka skora sie gnie :/
juz sam nie wiem co robic...
zastanawiam sie czy pojsc do urologa - bo zauwazylem w spermie takie zoltawe grudki galaretowate - pewnie wczesniej mialem ale nie zwracalem uwagi...teraz jak czlowiek w depresje popada to coraz wiecej zaczynac zauwazac u siebie :/
codziennie uzywam teraz oleju kokosowego...
zmienie w najblizszym czasie proszki na Jelenia alergiczne :/
wyczytalem ze komus pomogla masc ochronna z wit A - ktos uzywal?
Gdzie indziej wyczytalem:
"Zaczerwieniona moszna może być spowodowana zakażeniem grzybiczym i bakteryjnym lecz nie w każdym przypadku, lekarze często mylą te przypadłości z chorobą która nazywa się Scrotodynia to nowo odkryta choroba spowodowana zaburzeniami neurologicznymi u kobiet nazywana wulwodynia. Chorobę leczy się lekami na depresję, nie jest jeszcze dokładnie opisana a w moim przypadku leki pomagają zaczerwienienie prawie znikło bardzo pomocne jest też mycie szałwią, rumiankiem i smarowanie naturalnym nagietkiem w celu nawilżenia, żadnych środków chemicznych które powodują podrażnienia, bielizna musi być wyprana w proszku przeciw alergicznym najlepiej bawełniana bez barwników a mycie mydłem szarym z naturalnych olejków roślinnych"

Poza tym - sciagnalem ksiazke o kandydozie - moze to przez te bakterie? :/

Odnośnik do komentarza
Gość sulejman

Mnie najbardziej dręczą podskórne grudki, które wyglądają szpetnie i nie mogę się ich pozbyć. Foliowy żołądź też miałem, ale jakoś samo to przeszło po jakimś czasie. Nie potrafię już teraz powiedzieć, czy samo czy po jednej z wielu maści czy leków.

Odnośnik do komentarza
Gość Marecki92

Ja mniej wiecej miesiąc po seksie z koleżanką ze studiów ona mniej wiecej 35lat, dolegliwosci moje dziwią mnie bo był to seks w gumce może nie użytej jak w instrukcji no ale bez przesady ;p mam znajomych co robia to bez z różnymi ścierwami z imprez i nic im nie dolega tak wiec srednio ;/, dzieki za opinie o lekarzu to moze pojde jednak do innego ja mysle kupić maść szałwiową na to poki co ;p

Odnośnik do komentarza
Gość Znam ten bol

Ja to wogole miałem przejeb..e bo ja dymnołem takie scierwo właśnie, fakt że w gumce, a zaczerwienienie wyskoczyło dopiero gdzieś pół roku po fakcie, miałem taką sytuację że papier toaletowy przykleił do zoledzia i jak go oderwalem to i tak zostało już prawie dwa lata

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...