Skocz do zawartości
Forum

Pomarszczona żołądź i zaczerwienienia pod napletkiem


Gość marcin_24

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz ku.. a nie wiem co jest. Zaczęło sie jakoś jak ostatnio popilem na urodzinach. Obudził mnie niesamowity bol pęcherza jakbym dostal skurczu. Moze zbyt duza dawka alkoholu i do tego cola. Ogolnie nie pije wysokoprocentowych napojów.  Byłem i fizjo, ale dała mi takie cwiczenia, ze masakra. Cos czuję, ze będę się bujał z tym. A juz tak fajnie bylo, zero objawów i libido wysokie. NNN możesz podesłać linka na te ćwiczenia miednicy, obczaję sobie może mi podpasują. 

Odnośnik do komentarza

Oba ćwiczenia ?

Raz ten, raz ten. Zależy jak mi się chce.

 

Btw. Mam wyniki posiewu moczu.

Wcześniej miałem klebsiella oxytoca. 10^3.

Lekarka przepisała mi antybiotyk z grupy fluorochinolow.

Jak pytałem czy da się to jakoś ziołami czy innymi metodami wyleczyć, to naskoczyła, że leczy się antybiotykami...

Naczytałem się o skutkach ubocznych fluorochinolow i  ostatecznie go nie wziąłem.

 

Piłem MultiUri, to jakiś probiotyk który podobno dobrze wpływa na drogi moczowe. Jadlem żurawinę, rano piłem wodę z cytryną, kurkuma. Herbatki z miodem. Do tego te zalecenia odnośnie Candidy, by unikac cukru itd.

Posiew moczu po miesiącu jest czysty.

Więc albo pierwsze badanie było jakieś błędne, albo to drugie jest błędne. 

Czasami mnie zapiecze w cewce, ale raczej jest okey. Pewnie za jakiś miesiąc znów zrobię posiew kontrolny. 

 

A foliowy nadal jest. Być może mniejszy. 

Nie wiem, może ta bakteria mi to robiła. 

I jeśli już jej nie ma to dam czas by się zregenerowalo. 

A być może to ta Candida.

Gdzieś czytałem, że na Candide dobre jest też picie octu jabłkowego. Więc zacząłem pić jedną łyżkę rozcieńczoną w szklance wody. 

 

Wydaję mi się, że to MultiUri jakoś dobrze wpłynęło. Tam na opakowaniu jest napisane, że efekty mogą być po. Ok. 2 miesiącach. Ja piję ok. Miesiąc. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.04.2012 o 17:35, Sonia napisał:

jesli masz ubezpieczenie te badania mozesz zrobic za darmo i na pewno musisz zrobic badania takie jk posiew z penisa i badania na choroby weneryczne, dobrze by było zrobic sobie tez morfologie szczegółową, włącznie z glukozą, zastanów sie czy nie bierzesz jakichś leków, zmien mydlo, nie myj penisa mydłem, tylko kup żel do higieny intymnej dla mezczyzn zastanow sie czy nie nosisz zbyt obcislych majtek najlepsze sa bawelniane

Jaki zel do higieny intymnej jest najlepszy  a to to nie jest tak czasami jak sie myje siusiaka to można zmyc naturalne Flore bakteryjna najlepsze jest wodą I mydło

Odnośnik do komentarza

Według mnie przy takich zmianach to trzeba od razu umawiać się do urologa na wizytę i nie marnować czasu. Według mnie to wygląda na jakąś infekcję lub stan zapalny, ale to tylko urolog może potwierdzić. Umów się do profesora Letkiewicza w Urogen. To jest najlepszy urolog według mnie. On nie będzie bagatelizował takich zmian.

Odnośnik do komentarza

Długo mnie tu nie było.

Znowu nawrót. Popękana skóra pod napletkiem dość długo koło 2 tyg mnie trzymało.

Zgłosiłem się do lekarza.

Dał antybiotyk makromax i flucofast.

Antybiotyk zadziałał, rany znikają, dziś wziąłem flucofast.

Czy jest tu ktoś, kto się z tego dziadostwa wyleczył?

Do tego ostatnio piekło mnie też w cewce.

Koła brak, chlamydia brak, hcv brak.

Setki badań zrobione.

Hpv nie wykryto.

Antybiotyki pomagają, ale po jakimś czasie to kurestwo wraca.

Protopic tym razem nie dał rady.

Musiały iść mocniejsze rzeczy. Pomaga teraz macromax i flucofast ale powoli.

Doraźnie jeszcze leci krem sterydowy.

Czy jest tu ktoś, kto to wyleczył?

Lekarze mówią, taka skóra, niektórzy tak mają, chroniczne stany zapalne.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Oj, nie marudźcie... Jeśli to nawet kiła (pop.syf), a nie HIV, to mówcie raczej o szczęściu. Może to być coś bakteryjnego albo grzybiczego. Z tym medycyna już potrafi sobie poradzi. Nie wiadomo, czy w Polsce TEŻ, ale potrafi.

Odnośnik do komentarza

Generalnie mam tą samą przypadłość. Zrobione wszystkie badania 

Morfologia 

Mocz ogólny

Posiew moczu 

Cukrzyca 

Protokół wenerologiczny 

Oczywiście wszystkie badania wyszły dobrze.

Każdy lekarz mnie uspokaja i patrzy jak bym przesadzał. Zmiany mają charakter jak wyżej opisany. I właśnie są bardzo zmienne.  Spróbuję od zmiany Zelów do mycia na szare mydło i zobaczymy. 

Jeśli komuś udało się znaleźć rozwiązanie to bardzo proszę o podpowiedź. Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim, od pewnego czasu mam do czynienia z zaczerwienieniem na żołędziu penisa. Zanim do tego doszło, dostałem około rok temu bodajże grzybicy (zeszła normalnie część skóry z żołędzi i były czerwone rany) - poradziłem sobie z tym za pierwszym razem nic nie robiąc poza higieną w delikatny sposób bo rany bolały - samo się zagoiło, a za drugim razem pomogłem sobie maścią clotrimazol 1% i rivanolem. Nie minęło trochę czasu i teraz pojawiły się znowu zaczerwienienia - zdjęcia do wglądu:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Zmiany nie swędzą ani nie bolą.

Przeczytałem trochę przypadków tutaj i odchodzi mi ochota na pałowanie się póki co, po lekarzach i zrobienie sobie jeszcze większej krzywdy maściami na sterydach, tabletkach itd.
Za to przypadł mi, że tak to ujmę do gustu sposób tu wyczytany, który rzekomo pomógł co niektórym mianowicie smarowanie żołędzia miodem oraz inny sposób tj. okłady z soli fizjologicznej. Chciałem spytać każdego, kto próbował tych właśnie sposobów o doświadczenia i czy udało Wam się poradzić z zaczerwienieniami i zmianami na żołędziu penisa. Proszę również jeżeli udało się komuś zwalczyć całkowicie problem czy stosujecie raz na jakiś czas profilaktycznie, któryś ze sposobów.
Oczywiście higiena w postaci mydła z wodą 2 razy dziennie.

P.S. Dodam tylko, że nie mam partnerki od 3 lat, sporadycznie masturbacja.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hej Omega, pewnie rosło tylko wiesz jak to jest nie zwracasz codziennie, aż tak uwagi szczególnie, że bólu ani żadnego dyskomfortu nie odczuwałem/odczuwam (poza psychicznym jak już zauważyłem, że jest coś nie tak).

Wydaje mi się, że ogólnie źródło jest u dołu żołędzia tam są takie jakby bardziej uwydatnione te zmiany, a reszta zaczerwienienia to właśnie chyba naciek.

Co mogę powiedzieć wczoraj pierwszy wieczór zastosowałem na noc miód (naturalny z polskiej pasieki nie żaden ze sklepu), akurtat ten co mam to lipowy. Poprawa jest widoczna gołym okiem mniejsze zaczerwienienie u góry. No a tam właśnie, gdzie wydaje mi się, że jest źródło problemu u dołu widać jeszcze zaczerwienienie. Zdjęcie do wglądu:

5.jpg

Ogólnie czytałem, że największą aktywność w stosunku do bakterii wykazują miody ciemne tj. gryczany, wrzosowy, leśny, spadziowy.

Dzisiaj zastosuję ponownie na noc miód i potem jeszcze parę kolejnych nocy i zdam relację za kilka dni. Gdyby nie pomogło mam jeszcze w planie zrobić te okłady z soli fizjologicznej - tylko muszę ją zamówić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Cześć:) Może tutaj dostane od Was jakąś pomoc, bo specjaliści chyba nie ogarnają.

O wielu lat mialem tak 2-3 razy w roku grzyba. Kuracja Flukonazolem + maścią zawsze dawała efekt.

W zeszłym roku system się zmienił, bo miałem od  lutego do kwietnia nawroty okolo tyg-dwoch po wyleczeniu. Taka seria. Potem był spoko na wiele m-cy.

W tym roku seria jest dluga. Od marca z przerwa w maju i tak co tydzień do trzech wracaj jakieś zapalenie. I tak do dzis.

Wersja z grudkami z płynem (to moze sie zdarzylo z 2x), lub bialym nalotem (nigdy) to incydent albo nie występuje. Zazwyczaj jest swędzenie skory na żołędzi + czasem odbytu i zaczerwienienia na żołędzi, ale nie występujące w formie jakiejs duze plamy, małe kropki, lub plamki. Wazne: Cos co mnie zastanawia to pieczenie na linii zerknięcia sie uda z pośladkami (ale bez objawów na skorze) oraz lekki ból jąder. Tak mam teraz. 

Zawsze kuracja flukonazolem/flukofastem + maścią pomaga, ale potem są nawroty. Juz mi rece opadaja.

Robiłem badania na choroby weneryczne, ale nic nie wykazały. 

Edytowane przez olek
Odnośnik do komentarza

Witam, czy ta zmiana może być Rakiem? Od kilku laty tak mam, w dodatku niezbyt świeży zapach oraz bolące gdy się dotyka i od czasu do czasu wypływa płyn, w zdecydowanej większości po wtrysku lub przed, co 1.5 godziny sikam i też po minimalnie wysikuje, Urolog z poważnej kliniki powiedział że nie powinno być to nic złego, co jakiś czas podmywam rumiankiem clotrimzalonum kilka razy w roku przez tydzień i niestety ale nie ma zmiany na lepsze, były też włączane antybiotyki ale jest to co jest, układ moczowy normalny zero bakterii w moczu. Dziękuję za odpowiedź bo się boję czy mi nie nienprzeszlo to na płuca bo ciężko się mi oddycha od kilku lat astma stwierdzona i też kości bolą ale to może być związek z wrzodziejące zapaleniem jelita. Pozdrawiam 

IMG_20221123_145746.jpg

Odnośnik do komentarza

Więc, tak ostatnio kupiłem, żel do higieny intymnej dla mężczyzn niby "najlepszy na rynku" po opiniach, też mający działanie przeciwbakteryjne itd. Kilka dni używania i nawrót problemu - oczywiście nie musi być ten żel przyczyną, ale możliwe, że właśnie on pobudził nawrót infekcji czy coś. Teraz poza zaczerwienieniem zaczęła znów schodzić skóra żołędzia. Wkurwia mnie już ten problem, już nie pamiętam kiedy mój żołądź był zdrowy, bo to gówno cały czas się nawraca. Jeszcze żebym miał dużo partnerek itd. to ok, a ja mam wieloletnią przerwę od aktywności seksualnej i mimo wszystko nie mogę się pozbyć tego.

IMG-20221125-132858.jpg

IMG-20221125-132902.jpg

IMG-20221125-132915.jpg

Dzisiaj idę do dermatologa, ciekaw jestem co Pani doktor mi powie.

Odnośnik do komentarza

Jestem po wizycie dostałem 2 leki na receptę: Travocort (ze sterydem) oraz Belcura w sprayu do stosowania 2 razy dziennie.

Poza tym poleciła mi Pani Dr dodatkowo płyn do przemywania borasol i krem cicalfate nawilżający.

Jutro pójdę odebrać receptę, trochę się boje zastosować maść sterydową i na pewno nie będę wszystkiego na raz stosował. Zobaczę jak skóra będzie reagować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...