Skocz do zawartości
Forum

Pomarszczona żołądź i zaczerwienienia pod napletkiem


Gość marcin_24

Rekomendowane odpowiedzi

Ja za tyd. wynik rezonansu. Wkurza mnie ten suchy penis i zaczerwienienie do polowy. Libido mi spadło strasznie i podczas stosunku czuje pieczenie grzyba nie wiem czemu. Przy masturbacji tego nue ma tylko podczas stosunku i jest trochę znieczulony. Masz jakiś pomysł na to? 

Odnośnik do komentarza

U mnie spory nawrót był. Musiałem użyć protopicu. Skóra mi popękała. W Poniedziałek idę do dermatologa mojego prywatnie. Nawrót zaczął się wczoraj wieczorem. Dziś już moja po użyciu maści protopicu 0,3%.

Protopicu szybko pomaga. Ale wkurza mnie to, bo by nic się nie działo mi muszę smarować nim raz na 10 dni.

 

Był czas spokoju i pojawił się dość spory nawrót, suchość, zaczerwienienie, pękająca skóra.

Tyle ludzi tu pisało 10 lat temu i gdzie ci ludzie są? Wylecziliscie się z tego dziadostwa?

 

Odnośnik do komentarza

Ja bylem dzis u urologa i moje objawy sugeruja na zapalenie prostaty tj. Czestomocz, bol jader i bol pachwin, a takze bol w plecach-dolny odcinek. Czasami tez piecze mnie fajka. Zapisal mi antybiotyk Cipronex na 30 dni. Natomiast suchosc i zaczerwienienie żołędzi mówił, ze moze to byc od prostaty bo bakteri tam bytują. Dziwne bo robiłem posiew nasienia, moczu, wymaz z cewki, z żołędzi i nic nie wychodzilo. Ta suchość kazal smarowac maścią Linomag. 

Odnośnik do komentarza

Część, ja też byłem dziś u dermatologa wenerologa. Powiedział mi tak, bym się tym wcale nie przejmował. Pomoc duża część facetów tak ma, że cierpi na chroniczny, przewlekły stan zapalny. Że on jest nieznanego pochodzenia, że do niczego złego nie doprowadzą. Bym to olał, cały czas kazał w razie pojawienia się smarować protopic. Powiedział, że ta maść nie szkodzi, że mogę jej używać latami. Powiedział, że sporo pacjentów przychodzi do niego i ma ten sam problem. Nikt tego nie zbadał czemu się tak dzieje.

To jest dermatolog, u którego leczyłem się od kilku lat. Prywatnie poszedłem, bo zależało mi na czasie. Więc chyba spróbuję ten temat olać i przestanę o nim myśleć.

 

Odnośnik do komentarza

Łatwo mu mówić, żeby to olać. Ja pamietam kilka lat temu mialem suchosc penisa i dermatolog zapisała mi maść tylko kurcza nie pamietam jaka ? i smarowałem tydzien lub dwa i suchosc zeszła. Teraz po kilku latach wróciło. Ake zauważyłem tez, ze zele pod prysznic mocno wysuszają żołądz. A ja lubiłem się czesto kąpać. Więc ta flora bakteryjna na penisie została wyjałowiona. Na razie zajmę się tum czestomoczem i bólem jader. A później ta suchością. Na chwilę obecną smaruje maścią Linomag 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...