Skocz do zawartości
Forum

Seks i pieszczoty bez skrępowania ze strony dziewczyny w jej domu


Ino1990

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem z moją dziewczyną od 3 lat mieszka ona z swoja siostra i matka w domu, w którym sypiamy w weekend. Nikt oczywiscie nie ma nic przeciwko. Jednak ostatnimi czasy niektóre zachowania z jej strony podczas zbliżeń zaczęły mnie zastanawiać a nie spotkały się z wyjasnieniami. Podczas seksu lubi np odkyrwac nas i eksponowac nasze ciala wiedząc, że przed drzwiami które są przeszklone chodzi jej matka. Inną sytuacją jest np wejscie jej siostry do pokoju nagle aby coś zabrac podczas gdy sie pieścilismy dłoniami pod kołdrą ja przestalem ona jednak nie a trwalo to dosc dlugo.

Odnośnik do komentarza

ja bym ci radziła z partnerką pogadać szczerze i powiedzieć że to ci przeszkadza i jak ma tak robić to nie bedziesz zostawał na noc w jej rodzinnym domu bo narusza twoja prywatnośc seksualną , a jej siostre to albo wypier........... albo dołacz sie następnym razem albo po prostu wstań ubierz sie i wyjdź od swej partnerki bo tak by było najlepiej . Bo z opisu twego wynika że twoja ukochana ma ochote na trójkąt i chce abyś przyszła teściową zaliczył i ja sory ale tak to wyglada ..........

Odnośnik do komentarza
Gość Arnold2212

Powiedz, że jak tak jej to odpowiada, to po co się ma krępować, niech po prostu zaprosi matkę i siostrę do was do łóżka. Będziesz miał trójkącik lub czworokącik. A na poważnie, ja bym coś takiego zasugerował i albo ona się oburzy, ale zrozumie o co Ci chodzi i że to ci przeszkadza, a sama propozycje była tylko ironią z Twojej strony w stosunku do jej zachowania, albo zgodzi sie na układ i nie wiem jak Ty, ale w takiej sytuacji jak bym się z takiego związku wymiksował

Odnośnik do komentarza

Dobże mówisz ~Arnold2212 bo to jest nie na miesjcu nie każdy facet na takie coś sie może godzić jaki kobieta . Odnoszac sie do tego tematu to ja miałam podobną sytuacj tylko z strony siostry mojej , jak tylko do mnie przyjeżdżał ukochany i nocował w domu to siostra celowo właziła nam do pokoju jak byliśmy w trakcie to za pierwszym razem mój jej powiedział wypieprzaj albo dołacz sie to jak tylko mój pokazywał sie w Pl u mnie ona wybywała z domu ..

Odnośnik do komentarza

a ja nie bardzo rozumiem o co chodzi.... Nie każda lubi sie kochać pod kołdra i przy zgaszonym świetle, może ma takie stosunki a nie inne, że nikt jej do pokoju nie zagląda.... nie kochacie się przecież w wspólnym pokoju tylko za zamkniętymi drzwiami...

Odnośnik do komentarza

Rozne z tych mysli przechodzilo mi przez glowe... No tesciowa od jakiegos czasu jest rozwiedziona a i nie raz mialem z nia sytuacje w ktorych byl poruszany temat seksu czy bielizny chociaz nie byla do konca swobodna. A jezeli chodzi o uklad ze nikt nie wejdzie to na pewno nie. Zdarzalo sie ze wchodzila i matka i siostra. Jednak nago nas nie widzieli. Moja kochana rowniez dzielila sie kilka razy ze mna uwagami typu to idz do mojej siostry albo zdradzala intymne rzeczy dotyczace matki

Odnośnik do komentarza

z ostatniej twoje wypowiedzi na temat twojej ukochanej to jednoznacznie dała ci do zrozumienia że masz jej zachowania podczas kochania sie z nia akceptować albo spadaj ja sie nie zmienie oraz cie sprawdza emocjonalnie czy tylko ja kochasz i do jej siostry nie polecisz i jej nie zaliczysz a potem beda wymieniać sie doświadczeniami seksualnymi jakim byłeś kochankiem . Tak to odbieram ...............

Odnośnik do komentarza

O to nie musi sie martwic, ze gdzies polece. Tesciowa ma tez swoje zagrania tzw "przypadki" np wychodzenie w nocy w koszuli nocnej i bieliznie dosc nietypowej. Nie zwracam po prostu na to uwagi ale jednak sytuacje bywaja dosc dziwne. Mysle ze jej sie moze to podobac ze ktos moze nas zobaczyc tylko pytanie co jezeli naprawde jej matka wejdzie kiedys. Musze z nia porozmawiac o co jej chodzi chociaz nie jest to latwe.

Odnośnik do komentarza

z przedstawianych twoich obserwacji wyglada na to że twoja przyszła teściowa próbuje usilnie zwrócić na siebie uwagę dajac do zrozumienia że jej córka jest młoda i nie doświadczona seksualnie z mężczyznami nie to co ona ma obyte doświadczenie i wie jak młodego faceta rozgrzać do czrewonośc , myśle że właśnie o tu chodzi i Po prostu córka z matką rywalizuja o ciebie jako mężczyznę i masz doczynienia z młodoscia i doświadczeniem dojrzałej kobiety .

Odnośnik do komentarza
Gość Porobiony to zboczony

Ja jak czasem coś wezmę to uprawiamy seks gdzie się da nawet gdy wiemy że pokój obok są rodzice i siostra. Kręci mnie to bardzo a czasem nawet zdarza się że siostra patrzy i pięści się jednocześnie kusząc mnie jeszcze bardziej. Osobiście moje początki były z siostrą ale tylko na zasadzie całowania, minety oraz loda. Po za tym wiecznie byliśmy nago i kiedy tylko chcieliśmy bawiliśmy się. Cudownie wspominam ten czas. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...