Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko zapłodnienia przez płyn preejakulacyjny


Gość JuliaaOo

Rekomendowane odpowiedzi

Okres mam chyba nie do końca regularny... choć w listopadzie i grudniu wystąpił 18, a w październiku za to 23. Okres u mnie trwa około 5 dni... sama już nie wiem, jak mam wyliczyć te dni płodne.. ostatnio chłopak wprowadził swojego penisa do mojej pochwy... jednak nie doszło do wytrysku.. martwie sie o ten preejakulat... mogł się wydzielić... i nie wiem, czy w nim są te plemniki w końcu czy nie. :/ na wielu stronach piszą, że są tam plemniki, ale na wikipedii znalazłam tekst, w którym informują o jakichś badaniach wykonanych na jakimś uniwersytecie w 2007 roku i tam udowodnili, że nie ma plemników w tym płynie.. gdy kocham się z moim chłopakiem tak "na dłuższą mete" zakładamy prezerwatywe.. ale byly momenty, że mialam go w sobie bez gumki... czy możliwe jest zapłodnienie????

Odnośnik do komentarza
Gość karolinak

Hej. Jeśli kochaliście się bez zabezpieczenia i doszło do wewnętrznej penetracji, nawet gdy twój partner nie miał wytrysku, to mogło dojść do zapłodnienia. W preejakulacie mogą występować plemniki, co prawda, nie w takiej ilości jak w nasieniu z wytrusku, ale jednak... Na temat tych badań, o których piszesz nic nie wiem. Ale na twoim miejscu zrobiłabym test ciążowy, a następnym razem się zabezpieczyła. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...