Skocz do zawartości
Forum

Zgaga, przyrost masy i ból piersi a ciąża


Gość Oska1990

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnią miesiączkę miałam z 5 dniowym opóźnieniem (mam raczej regularne cykle, nigdy nie przekraczały 32 dni, tym razem cykl osiągnął 35 dni) w połowie grudnia. Od ponad tygodnia odczuwam ból piersi, stałe zmęczenie (nawet po przespaniu 10 godzin), mam podwyższoną temperaturę ciała (normalna to 36,5, obecnie mam 37,1) a od dwóch dni mam zgagę (nie jadłam żadnych "kwaśnych" potraw, które mogłyby ją wywołać). Ponadto przez ostatni miesiąc przytyłam ok. 3 kg. Dodam, że z partnerem staramy się o dziecko, w związku z czym współżyjemy głównie podczas dni płodnych. Testu jeszcze nie robiłam, gdyż pomimo opóźnienia, uznałam, że ostatnie krwawienie jest "normalne". Dopiero nowe objawy spowodowały, że zaczęłam myśleć o ciąży. Jakie jest prawdopodobieństwo, iż jestem w ciąży? Oczywiście to tylko hipotetyczne pytanie, które i tak będę musiała potwierdzić testem i wizytą u ginekologa. Chciałabym tylko wiedzieć, na ile moje podejrzenia są słuszne. Z poważaniem Ewa

Odnośnik do komentarza

Jeśli współżyjecie w dni płodne a teraz okres się spóźnia i masz objawy ciąży to szanse na zapłodnienie są naprawdę spore. Jednak czasem kobiety doświadczają objawów właśnie dlatego, że tak bardzo tego pragną...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...