Skocz do zawartości
Forum

Wyrzuty sumienia z powodu zachowania po alkoholu


Gość aniusia0403

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aniusia0403

Byłam na sylwestrze i totalnie mi odbiło. Popisywałam się przed kuzynem mojej przyjaciółki. Trpchę przesadziłam, ale się w nim chyba zakochałam. Teraz weszłam na profil koleżanki i zauważyłam rozmowę z naszą znajomą, dowiedziałam się że nie było to dla niej fajne i źle mnie opisał. Teraz mam mieszane uczucia nie mogę zasnąć i ciągle o tym myślę. Boję się że popadam w depresje.

Odnośnik do komentarza

Nauczka na przyszłość - mniej alkoholu i więcej samokontroli, a kolejna sprawa - dlaczego na profilu, który mogą czytac inni toczy się dyskusja na temat Twojego zachowania i wytykania Twoich błędów? Jesli ktoś chciałby wyrazić swoje zdanie na ten temat powinien Ci to powiedzieć w cztery oczy a nie robic z tego bieżące wiadomości u kogoś na profilu. Myślę, że powinnas porozmawiac z przyjaciółka na ten temat i powiedzieć, że każdemu zdarzają się błędy, jednak dobrze by było omówić je prywatnie. Co do mieszanych uczuć i problemów ze snem - powinnaś odetchnąć trochę od sprawy. Nie przejmuj się tym aż tak bardzo, do następnego sylwestra na pewno każdy o tym zapomni. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...