Skocz do zawartości
Forum

Czy laserowa korekcja wzroku boli?


Gość Kika255

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wojciechooowska

Zabieg naprawdę nie boli, a warto  ? Ja nie żałuję wydanej kasy, bo zabieg odmienił moje życie, naprawdę wiedzieć dobrze to jest ogromny komfort. A zabieg miałam metodą Letivu, sam zabieg to kilka sekund ?  

Odnośnik do komentarza

Po zabiegu jest może jedynie mały dyskomfort ale jak dla mnie laserowa korekcja wzroku to najlepsze rozwiązanie jakie mogło mi się przytrafić. Co do samego zabiegu to ja akurat miałam zabieg Clearvu.

A ile nosiłaś okulary ? Bo ja nosiłam okulary od 15 roku życia. Aż wkońcu teraz kończąc 43 lata zdecydowałam się na wspomniany zabieg. 3 miesiące mi się normował wzrok, ale warto było ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.02.2021 o 18:32, Gość Sonia napisał:

noo Clearvu jest super - moja mama w Poznaniu robiła, byłam z nią i jestem zadowolona z tego jak to wszystko przebiegło i się udało. myslę ze takie rozwiązanie jest na prawdę dobre

bardzo polecam ten zabieg w szczególności dla osób, które nienawidzą okularów. Ja jestem po nim od sierpnia. Aczkolwiek wzrok mi sie stabilizował 3 miesiąca, ale teraz jest już super.

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka
W dniu 19.05.2021 o 11:32, Gość Nahik napisał:

w Optegrze nie? ja mysle ze to dobry pomysł, bo to jest spoko klinika. Pomocni i rzetelni. Nie mam powodów do narzekania bo dzięki nim mam "naprawiony" wzrok!

A u kogo "naprawiałaś" wzrok ? Ja miałam zabieg u pana dr Nawrota.

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.07.2021 o 07:45, Gość Arrinka napisał:

A Pani Estera ze Szczecina jest świetna! zresztą cała Optegra jest doskonała i cieszę się, że trafiłam na nich i do nich na leczenie! bardzo polecam

Tez do niej trafiłam ? Bardzo miła atmosfera podczas badań i zabiegu.

Odnośnik do komentarza

Doktor Cwalina z Idealnego Wzroku to był najlepszy wybór. Nie ukrywam, że miałem obawy przed zabiegiem natomiast jak się okazało całkowicie nieuzasadnione. Jeśli ktoś jest z okolic Lublina to zdecydowanie polecam! Jak dobrze się orientuję mają też kliniki w innych miastach (chyba, nie dam sobie ręki uciąć). 
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...