Skocz do zawartości
Forum

Czy laserowa korekcja wzroku boli?


Gość Kika255

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałam zabieg laserowej korekcji wzroku w Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie. Wiadomo, że najpierw nie, bo jest w znieczuleniu przeprowadzany zabieg, który trwa około 30 min. Jedynie później to lekki ból, który potem mija całkowicie ;) Cena przede wszystkim jest bardzo wporządku w porównaniu do innych klinik.

Odnośnik do komentarza

Ja się zastanawiałam dość długo gdzie w Warszawie iść na zabieg. W końcu zdecydowałam się na szpital Medicover i ich oddział okulistyki za poradą cioci która miała tam inny zabieg. Przede wszystkim dlatego, że mają bardzo nowoczesny laser (wykonują dzięki temu zabiegi na wady które innym laserem nie można korygować) i dobrych polecanych specjalistów. Także jak najbardziej mogę to miejsce polecić.

Odnośnik do komentarza

Nie boli. Potem po zabiegu jest mały dyskomfort, ale jest to zupełne normalne, w końcu to jest ingerencja w oko. Ja miałam zabieg Lentivu w Optegrze w Krakowe. Zabieg bezbolesny, przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, krótki, jakies 15-20 minut. Szybko dochodzi się do siebie, chyba najszybciej ze wszystkich metod.

Odnośnik do komentarza

~Wings22
Nie boli. Potem po zabiegu jest mały dyskomfort, ale jest to zupełne normalne, w końcu to jest ingerencja w oko. Ja miałam zabieg Lentivu w Optegrze w Krakowe. Zabieg bezbolesny, przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, krótki, jakies 15-20 minut. Szybko dochodzi się do siebie, chyba najszybciej ze wszystkich metod.

Ja dzięki temu zabiegowi zrzuciłam okulary, które mnie dosłownie szpeciły. teraz przynajmniej normalnie wyglądam. Poza tym w mojej pracy muszę się na prawde dobrze prezentować. Pracuję jako stweardessa.

Odnośnik do komentarza

podczas zabiegu nic Nie boli bo dostaje się specjalne znieczulenie. Potem czuje sie lekki dyskomfort co jest zupełnie normalnym to jest inegerencja w oczy no niestety ? Tu widze  wOptegrze głównie mieliście Lentivu, no ja już na Lentivu jestem a właściwie byłam za stara ? Dlatego u mnie przeprowadzony był zabieg laserowej korekcji Clearvu. 

Odnośnik do komentarza

Tak jak ludzie pisali, nie boli, ale mimo to warto rozejrzeć się za dobrym specjalistą :). Od siebie mogę polecić klinikę Dr. Witkiewicza  z Przemyśla http://twojeoko.com/. To jest doskonały lekarz, ogólnie klinika jest super, wiec polecam tam iść na zabieg, albo chociaż na konsultację, rzetelnych ludzi warto znać. 

Odnośnik do komentarza

Nie boli, wiadomo, że nie jest komfortowo, ale zabieg jest krótki, szybko się wraca do domu, a rekonwalescencja też przebiegła bez komplikacji i całkiem szybko. Dlatego polecam, bo to tylko chwila, a poprawa jakości życia na długo. Byłam w klinice Dr Nowosielska Okulistyka i Chirurgia Oka w Warszawie.

Odnośnik do komentarza

Nic nie boli. Jestem po laserowej korekcji wzroku w Optegrze w Szczecinie, gdzie przeprowadzała mi ja pani dr Estera Igras.  Jak dla mnie wspaniała pani dr, bardzo miła poza tym kompetentna ?

też mnie operowała pani dr Igras ? Z tym, ze mi robiła zabieg LKW 40+ ? Bardziej spokojnego i opanowanego lekarza chyba nie widziałam ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.09.2020 o 11:38, Gość Kike napisał:

W Warszawie równiez jest klinika Optegra. Zresztą ogólnie jest tak, ze tych klinik jest kilka w Polsce. Także jak mieszkasz w stolicy to równiez masz mozliwośc pójścia na zabieg ?

Jestem po zabiegu w tej klinice i bardzo polecam ze wzgledu na profesjonalizm lekarzy tutejszych ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...