Skocz do zawartości
Forum

Długie starania a inseminacja


Gość aban

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Bardzo proszę o pomoc i opinię. Bardzo długo staramy się z mężem o dziecko, 11.12 zdecydowaliśmy się na inseminację. 24.12 miałam leciutkie plamienie bardzo jasno brązowe, a potem nic. 28.12 powinnam dostać okres i nic. zrobiłam trzy testy ciążowe wszystkie pozytywne, bo zawsze były dwie kreski, choć ta druga taka bledsza. 28 .12 zrobiłam betę wynik 642 ml, po poczytaniu na forach o przyrostach 30.12. powtórzyłam badanie, wynik był 1558 ml. Czy mogę iść już do lekarza na usg, żeby sprawdził czy jestem w ciąży? Tak bardzo tego chcę, że boje się za każdym razem jak czuję choćby najmniejszy ból w podbrzuszu....Czy ginekolog będzie w stanie to już stwierdzić?ostatnia miesiączka 29.11.2010. Bardzo proszę o poradę!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Laurielle

Za wczesnie. Pecherzyk ciazowy bedzie widoczny na USG w 6 tygodniu, ale zarodek jeszcze nie (dopiero ok. 8 tygodnia). Do lekarza mozesz isc, zwlaszcza jesli masz bole podbrzusza. To moze swiadczyc o tym, ze ciaza jest zagrozona. W razie skurczy lub plamien (to nie jest wcale normalny objaw - wiem, bo mialam tak i dostalam na to leki, ciaza byla podtrzymywana do samego konca, dzidzius urodzil sie zdrowy) dostaniesz leki rozkurczowe i jakis preparat zawierajacy progesteron na podtrzymanie ciazy. No i lykaj kwas foliowy, ale to pewnie wiesz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...