Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko ciąży po pierwszym razie


Gość joanna-misiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość joanna-misiaczek

witam. mam pytanie. poszłam z chłopakiem na sylwestra do jego znajomych. nie zbyt bardzo było miłe towarzystwo i chciałam wyjść. on gdy zobaczył że już mi się nie chce tu siedzieć z nimi wziął mnie na górę gdzie byliśmy sami. na początku się całowaliśmy potem zaczął mnie rozbierać. całował całe moje ciało gryzł trochę. następnie gdy zakładał prezerwatywę to zaczął ją nakładając odwrotnie dotknął tylko penisa czubkiem. wiec ją odwrócił na druga stronę. czy to możliwe że zostały na niej plemniki??? potem rozchylił mi nogi i próbował go włoży ale nie udało się całego bo strasznie mnie bolało. to usiadł i posadził mnie na kolana i wsadził go i opuszczałam się pomału na niego. przerwaliśmy bo strasznie mnie zabolało. on wstał bo już trochę się zdenerwował że się nie udało. posadził mnie jeszcze raz na łóżku rozchylił mi nogi i zobaczył trochę krwi. poszłam szybko do łazienki a on za mną. zmyłam ją w dość ciepłej wodzie. ubraliśmy się i poszliśmy na dół do wszystkich bo wybiła północ... czy możliwe że mogłam zajść w ciążę??? proszę o szybko odpowiedz bo martwię się mam prawie 17 lat i robiłam to pierwszy raz do tamtej pory byłam dziewicą :( nie chce wpaść :(..... okres miałam 10 grudnia i trwał 5 dni do 15. teraz powinnam dostać 4 nie chce czekać bo boje się :(

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam sprawę dość prywatną i chciałbym jak najszybciej uzyskać odpowiedź. Otóż ja z moją partnerką byliśmy razem i strasznie zachciało Nam się uprawiać seks. Stosunek był nocy w niedzielę około 6 rano, a dziś jest wtorek. Nie może się na niczym skupić i jest senna. W tym miesiącu powinna miesiączkować 28-30 dnia kwietnia. Staraliśmy się zachować wszelkie rodzaje ostrożności.
Ona wzięła mojego członka do buzi, a ja masturbowałem jej narządy palcami. Nie miałem wytrysku, ewentualnie mógł wydzielić się ejakulat ale raczej jeszcze na samym początku kiedy byłem w majtkach. Po 2-3 godzinach zdecydowałem się włożyć penisa do jej pochwy, założyłem prezerwatywę ostrożnie i wsunąłem jej członka tak może 4-5 razy i wyjąłem, ponieważ sprawiało to jej bardzo silny ból. Później znów dotykałem jej narządów palcami, nie miałem na nich żadnej mazi ani substancji, później na raz czy 2 razy włożyłem jej mojego członka, po ponownym założeniu prezerwatywy, bo troszeczkę się zsunęła. Nic nie wydzielało się z mojego członka. Już po pieszczotach byłem w majtkach a Ona doprowadziła mnie przez masturbację do wytrysku ale w spodenki, nie dotykałem tych miejsc, poszliśmy spać.
Gdy wstaliśmy 4-5 godzin znów chciała, żebym włożył jej palce do pochwy, nie dotykałem się w miejscach intymnych (poza tym plemniki podobno giną po zetknięciu z powietrzem, więc raczej jeśli jakiekolwiek mogłyby niechcący się znaleźć na moich placach, zginęłyby prawda?).
Moją partnerkę bolała później pochwa, ale to był jej pierwszy raz. Teraz od stosunku ma ból po lewej stronie podbrzusza, ale nie taki mocny. Czytałem, że mogło być to spowodowane tym pierwszym razem i narządy nie był przygotowane na takie rozkurczenie się.

Jestem bardzo niespokojny, mam nadzieję, że ten ból podbrzusza i senność spowodowane są czymś innym. Nie jesteśmy gotowi by mieć dziecko, ponadto zabezpieczyliśmy się oraz nie było wytrysku. Prezerwatywa nie pękła.

Proszę o uspokojenie mnie, bo zaczynam mieć czarne myśli, wiem, że jeśli sprawa potoczy się inaczej niż chcę, ciężko będzie przeżyć w dzisiejszym świecie.

Chciałbym wiedzieć czy Ona na 100% nie jest w ciąży, jak zapobiegać jej jeszcze lepiej i czy jest coś (legalnego) co uchroniłoby Nas przed dzieckiem.

Dziękuję i pozdrawiam, Janek! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...