Skocz do zawartości
Forum

Stosunek 9 dni przed okresem a ciąża


Gość kamila11

Rekomendowane odpowiedzi

Uprawiałam seks z chłopakiem na około 9/10 dni przed przewidywanym okresem, nie doszedł we mnie a do wytrysku było bardzo daleko, penis był wilgotny ale z tego co czytałam to ten płyn preejakulacyjny pojawia się chwile przed wytryskiem i jest zdolny do zapłodnienia, a wydzielina pojawiająca się przy podnieceniu nie. Mam w miarę regularne cykle: 30/31 dni, ostatnia miesiączka zaczęła mi się 11 grudnia a skończyła 15 grudnia, kolejno w lipcu cykl trwał: 31, sierpień: 31, wrzesień: 29, październik: 33, listopad: 31. Czy jest możliwość zajścia w ciążę w zaistniałej sytuacji, oczywiście stosunek był bez zabezpieczania??

Odnośnik do komentarza
Gość Laurielle

To zalezy od tego, jak dluga masz faze lutealna, a skoro nie obserwujesz cyklu, to tego nie wiadomo. Jesli faza lutealna jest dluga, to nie, ale jesli krotka (np. 10 dni), to prawdopodobienstwo ciazy jest duze, bo to by bylo dzien po owulacji, czyli w okresie bardzo duzej plodnosci (komorka jajowa zyje 24 h, a w ciagu tych 24 h moze zostac uwolniona druga). Stosunek przerywany nie jest metoda antykoncepcji!

Kurde, ludzie, prezerwatywa kosztuje kilka zlotych, nie lepiej sie zabezpieczyc niz pozniej schizowac?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...