Skocz do zawartości
Forum

Włosy na pupie u kobiety


Gość kiichigo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam bujne owłosione łonowe i oczywiście między pośladkami a pod pachami nie wspomnę kilka lat temu próbowałam usunąć laserem w studio urody ale efekt był marny więc nadal golę maszynką teraz chcę kupić laser IPL Philips i spróbować choć koszt spory ale liczę że pomoże 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.10.2021 o 11:17, Gość Monika napisał:

Ja też mam bujne owłosione łonowe i oczywiście między pośladkami a pod pachami nie wspomnę kilka lat temu próbowałam usunąć laserem w studio urody ale efekt był marny więc nadal golę maszynką teraz chcę kupić laser IPL Philips i spróbować choć koszt spory ale liczę że pomoże 

 

IPL to nie laser, efekty nie będą trwale. Po laserze wlosy wypadną na zawsze, oczywiście nie 100 %, ale duza większość ciemnych. Ja miałam pakiet na nogi i efekt mega, choć nie w 100 proc. Tez mam bujne owłosienie na nogach (po laserze nie), bikini, pachach. Na razie laserowo były nogi, bolało, dlatego waham się co do bikini i pośladków. Ale polecam. Dobrze tez raz na jakiś czas zrobić sobie  zabieg przypominajacy.

Odnośnik do komentarza

Ja miałam sześć zabiegów depilacji laserowej całych miejsc intymnych i efekt mizerny może to wina lasera ale przed zabiegiem podpisałam deklarację że nie ma gwarancji i teraz co dziesięć dni depiluje się depilatorem elektrycznym boli jak cho,,,a ale myślę jeszcze raz spróbować laserem ale w innym gabinecie

Odnośnik do komentarza
Gość Anetta Estetic Bydgoszcz

Depilacja laserowa jest najskuteczniejszą metodą. Golenie podrażnia skórę i powoduje stan zapalny mieszka włosowego. Depilacja nie musi być bolesna, można ustawić parametry do progu bólu, najwyżej trzeba będzie wykonać o jeden, dwa zabiegi więcej, ale bez katowania się. Ja polecam zastosowanie przed zabiegiem maści znieczulającej. Więcej o metodzie na stronie.

https://www.esteticbodyface.pl/depilacja/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...