Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę przy seksie bez zabezpieczenia


Gość mariuszmarcin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mariuszmarcin

Witam. Uprawialiśmy seks z moją dziewczyną - najpierw chwilkę (minutkę) bez (do wytrysku nie doszło), potem założyłem i oboje doszliśmy. Chcieliśmy więcej, a że nie mieliśmy już gumek potem postanowiliśmy pokochać się bez (po jakiś 10 min). Swojego członka po ostatnim wytrysku w gumce nie obmyłem i zaczęliśmy się kochać również niedługi czas bez zabezpieczenia, ona doszła, ja nie dostałem wytrysku. I tu moje pytanie - jaka jest szansa na to, że moja dziewczyna zaszła w ciąże i czy jeśli jutro kupilibyśmy test zadziałałby on (tzn. czy można od razu po następnym dniu to wykryć - tak wiem, że nie jest to pewny wynik). Proszę o w miarę szybką odpowiedź, gdyż jest to naprawdę ważne. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam,
nie znam szczegółów Waszego współżycia, ale obawiam się, że istnieje potencjalne ryzyko zajścia w ciążę. Niestety, test ciążowy może pokazać prawidłowy wynik dopiero po kilku dniach. Jak wiesz, potrzeba 72 godzin, żeby komórka jajowa połączyła się z plemnikiem, więc ewentualny test ciążowy można wykonać dopiero po kilku dobach od momentu zapłodnienia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...