Skocz do zawartości
Forum

Pozytywne testy przy braku stwierdzenia ciąży przez lekarza


Gość Marlena19

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marlena19

Witam mam problem 22.12.2010 dostalam okresu spoznil mi sie dwa tygodnie zrobilam dwa testy i oba byly pozytywne bylam u lekarza ktory stwierdzil ze ciazy nie widzi, do tej pory mam brazowe plamienie i bole krzyza. bardzo sie martwie bo staralismy sie z partnerem o dzidzie i nie wiem co sie dzieje nigdy tak nie mialam. bardzo prosze o odpowiedz co to jest i czy moge byc w ciazy i czy cos jest nie tak z dzieckiem.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Skoro dwa testy wyszły pozytywne to raczej jesteś w ciąży. Jeśli ciąża nie jest zaawansowana, lekarz przy badaniu ginekologicznym może jej nie zauważyć, bo fasolka jest za mała. Aby być na 100% pewną, udaj się do przychodni i zrób badanie na poziom hormonu świadczącego o ciąży. Kosztuje ono kilkanaście złotych. Napisz czy mamy gratulować przyszłej mamusi :) Trzymam kciuki!!

Odnośnik do komentarza
Gość karolinak

Wydaje mi się, że jesteś w ciąży, bo testy bardzo rzadko się mylą, tym bardziej jeśli były powtarzane. Jeśli fasolka jest mała, lekarz ginekolog podczas badanie może jej po prostu nie zauważyć. Jeśli chcesz się na 100% upewnić idź do przychodni i wykonaj badanie krwi na hormon, który świadczy o ciąży. Kosztuje kilkanaście złotych. Daj znać czy mam gratulować przyszłej mamusi. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...