Skocz do zawartości
Forum

Histeryczna matka


Gość juzniewiemnic

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Uzytkownik
W dniu 30.08.2014 o 15:26, Trick napisał:

Przerażasz mnie... Mówisz o swojej matce jak o obcej osobie, wręcz jakbyś życzyła jej aby cierpiała. Masz tyle złości że aż mnie to przeraża. Moim wam obu przydał by się psycholog i to w trybie pilnym. Ty nie widzisz końca własnego nosa, tylko Ty cierpisz, tylko Ty potrzebujesz opieki i wsparcia, tylko Ty i Ty...
A ona? Dlaczego Ty nie zrobiłaś tego czego oczekujesz od niej? Dlaczego to Ty nie szukałaś jej lekarzy, rehabilitantów, psychologów?? Oczekujesz tego czego sama nie robiłaś...No ale przecież to Ty najbardziej cierpisz bo nikt nie pochyla się nad Tobą i nie mówi że jaka Ty biena nie jestes

Mnie przeraza jak ty o tym wszystkim myslisz...nie zdajesz sobie sprawy ze mamy sa albo moga byc...troche zrozumienia dziewucho dla innych ...otworz horyzonty myslowe 

Odnośnik do komentarza

Czesc juzniewiemnic, z pewnowcia nie wpadniesz juz tu po 9 latach. A ja sobie specjalnie zalozylam konto na wp, zeby Ci powiedziec, zebys sie trzymala, bo wiem, jak to strasznie i podle, byc na smyczy u kogos, kto teoretycznie ma byc Twoja baza, a w praktyce jest Twoim buldozerem. Mam nadzieje, ze od 2014 znalazlas dobra psychoterapie i sie odbudowalas. Ja wlasnie, hehehe, zaczynam szukac terapeuty 0_0

Pozdrawiam Cie bardzo szczerze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...