Skocz do zawartości
Forum

Spóźniona miesiączka i niepełny stosunek


Gość magena1302

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magena1302

Mam na imię Marzena, mam 18 lat. Odwiedziłam wiele stron internetowych z forami na ten temat. Nigdzie jednak nie znalazłam satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Moje pytanie jest następujące. Czy mogę być w ciąży? miesiączki dostaję z reguły regularnie co 32- 34 dni. "kochałam" się z chłopakiem (16.10 robił mi palcówkę jego ręce raczej nie miały kontaktu z plemnikami, 31. 10 wszedł we mnie tylko na chwilę bo mnie bolało i nie spuścił się) z obliczeń kalendarzyka wynika, że nie miałam dni płodnych(04.10 - 05.11) i miesiączkę dostałam planowo.. Lecz kolejna się spóźnia już 10 dni, mimo że nie kocham się z nim i nie robiliśmy nic co mogło by wskazywać na to, że mogła bym zajść w ciążę. Śluz jaki teraz mam jest koloru biało przejrzystego, nie klei się i jest tak jakby wodnisty. Rozmawiałam już z koleżankami o tym, ale nie są w stanie odpowiedzieć na moje pytanie. Strasznie się stresuję i jestem nerwowa, co podobno może opóźnić okres. strasznie shizuje. 26 grudnia dostałm taki jakby brązowawy śluz. Co to może być.? Z Góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Zamiast tak bardzo się stresować, zrób test ciążowy i już będziesz wiedziała. Prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo niewielkie. Musielibyście mieć wielkiego pecha. Ale wydaje mi się, że jednak jakiś mały procent szansy jest. Czym prędzej idź do apteki po test!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...